Olympiade REIS- VERENIGING Laatste kartonnen dozen overgestapeld Ter gelegenheid van de Olympische Spelen in 1928, die, zoals men weet, in Nederland werden gehouden, gaf Heineken acte de présence met een drietal praalwagens, bekend als de beroemde oude Saurers. Dezer dagen ontvingen wij van de heer J. P. Stock uit Rotterdam drie fotootjes, die hij toentertijd van deze Heineken reclame maakte. Op de achtergrond ziet men nog een deel van het hoofdkantoor van de Rotterdamse brouwerij. Eén van de foto's drukken we hierbij af, speciaal ook omdat 1972 weer een Olympisch Jaar is. Zaterdag 8 januari vond we derom de feestavond plaats van de Rotterdamse reisvereniging Vers van 't Vat. Het bestuur dat ditmaal zijn keus voor de muzi kale omlijsting van deze avond, had laten vallen op The Music Boys, kon zich verheugen in een grote opkomst van de leden. De heer G. Zwaan, voorzitter van de Reisvereniging, opende de avond met een hartelijk wel komstwoord, waarin hij alle le den veel voorspoed en geluk in 1972 toewenste en waarin hij hen een zeer vrolijke avond be loofde. Dat hij niets te veel had gezegd, bleek al spoedig. Op de drukbezette dansvloer vermaak te iedereen zich uitstekend, ter wijl ook aan de spelletjes zeer enthousiast werd deelgenomen. De traditionele tombola leverde vele aanwezigen een prachtige prijs op. Aan het einde van deze geslaag de avond werd al weer druk ge sproken over de volgende bijeen komst in juli, wanneer de reis vereniging haar tweedaagse bus reis zal maken. In de zomer van 1971 heeft men met name voor het zuiden van het land ge bruik gemaakt van nooddozen voor verpakking van de 30 cl. flessen. Deze oplossing was noodzakelijk, om dat bij de overgang van houten kist op plastic krat van tijd tot tijd een leemte ontstond. Op 2 februari werd de laatste van de 1,2 miljoen dozen overgepakt. Omdat dit voor alle betrokkenen een 'opluch ting' betekende, werd dit met enig ceremonieel gedaan. Ir. C. Bremer, productieleider verpakken, pakte de laatste doos over, nadat hij zich eerst in ceremonieel tenue had gestoken. Op de foto (voorgrond) ook de heer M. Oele, onderchef Intern Transport. 18

Vers van 't Vat | 1972 | | pagina 18