Zwolle in nieuw verkoop kantoor Amstel Goldrace 26 maart 1. De Heineken Koets vóór het nieuwe kantoor. 2. De Gewestelijke Verkoopleider Horeca in Zwolle, de heer A. Jonkers (derde van rechts) temidden van enkele medewerkers, 3. Een gezellig 'onderonsje' na de opening. 4. De heer P. Kranenberg (rechts) over handigt wethouder L. Witvliet een cheque. De zevende Amstel-Goldrace, een wegwedstrijd over 237 km voor beroepsrenners, zal worden gehouden op zondag 26 maart. De start is 's morgens om 11 uur in Heerlen; de finish 's middags omstreeks 5 uur in Meerssen. De gehele route voert door Zuid-Limburg. Aan de start voor deze internationaal zeer hoog aangeslagen klassieker komen zo goed als zeker prominente renners als Joop Zoetemelk, Jan Janssen, Gerben Karstens, Frans Verbeeck (de winnaar van vorig jaar), George Pintens, Herman van Springel etc. Voor onze medewerkers in Limburg is het beslist de moeite waard om een kijkje te gaan nemen bij dit door onze brouwerij georganiseerde wielergebeuren. Donderdag 27 januari heeft de staf van ons Gewestelijk Verkoopkantoor in Zwolle een nieuwe behuizing betrok ken in een gloednieuw kantoorgebouw aan de Aagje Dekenstraat. De opening werd verricht door onze Directeur Ho reca, de heer P. Kranenberg, die aan de Zwolse wethouder, de heer L. Wit vliet, een cheque van f 2500,- bestemd voor de inrichting van een tehuis voor gehandicapte kinderen, overhandigde. In het kantoorgebouw heeft Heineken de beschikking over de gehele eerste etage en een groot deel van de begane grond, waar de kantine, vergaderza len, de telefooncentrale en de Techni sche Service Dienst zijn gehuisvest. In totaal werken er 36 mensen, terwijl het tevens de 'thuishaven' is voor de buitendienst van het gewest. Met de ingebruikneming van het kantoor komt tevens de samenwerking tussen de sectoren bier, gedistilleerd en fris dranken in één gebouw voor het eerst tot uiting. Het nieuwe kantoor vervangt de be huizing, die men tot dan toe had in een villa te Ittersum (nabij Zwolle). Ter gelegenheid van de opening heb ben de Heineken Bierkoets, bespan nen met vier paarden en de Amstel spankar enkele dagen door de binnen stad van Zwolle gereden. De spankar leverde bovendien bier af bij de klan ten.

Vers van 't Vat | 1972 | | pagina 15