33 A. J. Janssen, Intern Transport J. Harmse, Intern Transport B. M. M. de Jong, Bottelarij T. G. P. Heemskerk, Bottelarij J. T. Stessens, Bottelarij L. C. E. Stessens, Bottelarij J. Anon Fernandez, Bottelarij B. Lorenzo Rua, Bottelarij R. Pozo Barja, Bottelarij F. J. F. Rodriguez Alberte, Bottelarij J. Vidal Freitas, Bottelarij Mevr. A. J. M. Willebrands-Schoon, Bedrijfs bur. G. A. G. de Rooy, Bottelarij A. G. Tiebosch, Fustencolonne U. W. M. Sobocinsky, Kwaliteitsdienst H. W. M. F. Robben. Bottelarij L. van Helvoort, Intern Transport A. Grootswagens, Bottelarij G. van Gelder, Bottelarij J. C. G. Geenhuizen, Bottelarij R. Dieguez Garcia, Bottelarij J. Boyero Grande, Bottelarij F. Berral Garcia, Bottelarij F. Alvarez Fernandez, Bottelarij L. A. Perez Perez, Bottelarij Mej. T. G. P. van den Dungen, Bedrijf Algemeen A. M. Adriaanse, Bottelarij P. E. J. C. van Oort, Laboratorium M. H. Sikking, Verkoop Seer. Mej. S. A. W. A. Broks, Laboratorium Mej. J. M. A. Coret. Verkoop Seer. M. A. A. M. van de Berg, Postkamer Zuidwal A. Martin Goya, Bottelarij J. C. W. Sampers, Bottelarij A. Kerssens, Int. transport A. Huizinga, Fustcolonne A. A. M. v. Leyden, Storingsdienst L. A. A. van Cromvoirt, Intern Transport W. A. P. M. Erkeland. Bottelarij J. Garcia Otero, Bottelarij Mej. M. M. G. de Kort, Kantine C. J. W. A. v. d. Looy, Bottelarij E. Rodriquez Gomez, Bottelarij A. Alonso Peral, Bottelarij J. van Beek, Intern Transport J. C. Cambesas Iglesias, Bottelarij J. L. Cambesas Iglesias, Bottelarij E. Faro Martinez, Bottelarij A. P. J. v. d. Heyden, Bottelarij P. J. Kouseband, Bottelarij M. J. Meesters, Bottelarij P. Sanchez Marin, Bottelarij A. J. Smits, Storingsdienst J. M. Verbeek, Bottelarij L. Kisoor, Bottelarij J. M. Puente Iglesias, Bottelarij O. Puente Iglesias, Bottelarij F. Vazquez Vidal, Bottelarij J. A. Perez Vera, Bottelarij L. Perez Yaque, Bottelarij R. A. M. Verschueren, Bottelarij A. A. van Muilekom, Bottelarij J. J. H. v. d. Berg, Bottelarij J. F. M. Wassing, Bottelarij Mej. J. R. Smits, Zuidwal J. B. Tesouro Borrajo, Bottelarij J. A. Rus Puente, Bottelarij J. Borajo Fernandez, Bottelarij M. Moreiras Rodriguez, Bottelarij F. G. P. Kivits, Intern Transport M. A. W. M. v. d. Bighelaar, Bottelarij M. N. Vink, Storingsdienst Mej. J. A. J. M. Peters, Verk. seer. J. M. Beekman, Bottelarij A. M. M. v. Alebeek, Postkamer Uit dienst: D.D J. v. d. Meer, Bottelarij Mevr. M. Keuninkx-Van de Hout, Verkoop Secr. A. M. de Rouw, Bottelarij M. Wolfs, Storingsdienst H. Velleman, Gistkelder J. Perez Rivero, Bottelarij A. P. Spermom, Tekenkamer H. J. van Dinther, Bottelarij L. E. G. T. Bekkers, Bottelarij G. Vazquez Perez, Bottelarij T. G. C. M. Venmans, Bottelarij H. J. v. Overdijk, Gistkelder L. J. de Kloe, Bottelarij A. H. Koks, Bottelarij L. W. M. H. Smetsers, Bottelarij J. van Lokven, Bottelarij Gehuwd: R. Leuse (Rotterdam) met Mej. L. M. H. Maas A. Stuiver (Intern Transport) met Mej. J. M. L. Bosman J. Boetzkes (Loonafdeling) met Mej. L. M. Et- tinger Geboren: Felix, z.v. M. Rodriguez Soto (Bottelarij) Mariëlle, d.v. M. J. A. Eekels (Bottelarij) Sabina, d.v. J. C. G. van Geenhuizen (Bottelarij) Henricus, z.v. F. M. Stuiver (Bottelarij) Rudolf, z.v. R. A. v. d. Steen (Bottelarij) Heidi, d.v. L. J. M. van Gils (Bottelarij) Maria J. W., d.v. J. M. Leermakers (Int. Tr.) Jeroen C. A., z.v. A. J. M. Somers (Thuisverbr. Johannes, z.v. J. F. Stolzenbach (Ziederij) Martinus H. H., z.v. H. Ligtenberg (Bottelarij) Engelberta P. C., d.v. C. v. d. Meerendonk (Intern Transport) Jacqueline M. P., d.v. L. F. Guit (E.T.D.) Wilhelmina J. M., d.v. J. H. Schuurmans (Int. Transport) Marina M., d.v. J. P. Konings (Bottelarij) De heer J. H. J. van der Zande arriveerde met zijn gezin op 14 september met ver lof uit Lagos. De heer D. Coppoolse en zijn gezin vertrokken op 14 september met verlof uit Kinshasa. Op 18 septem ber reisde de heer L. van der Male met zijn gezin naar Kinshasa/Mbandaka, waar hij werkzaam zal zijn bij Bralima S.C.R.L. Eveneens op 18 september vertrok de heer ir. P. Hamers en wel naar Nigeria, waar hij tijdelijk werkzaam zal zijn bij N.B.L. Kaduna. Zijn vrouw en dochtertje volgden hem op 2 oktober. Mevrouw op 18 september met haar zoontje naar M. E. Heijbroek-Kalis vertrok eveneens Kaduna, waar haar man sedert kort werk zaam is. Op 19 september werden de heer en mevrouw Kreuger in Kinshasa verblijd met de geboorte van een dochter, die zij Mireille noemden. Op 20 sep tember arriveerde de heer E. Wolters met zijn gezin uit Kinshasa in Nederland voor een verlofperiode. Van 21 sep tember tot 20 oktober was de heer J. A. M. van Knippenberg met zijn vrouw in Nederland met verlof. Mevrouw L. A. Brandt Geerink vertrok met haar 2 kin deren op 22 september naar Aba. Op 1 oktober keerde de heer C. Allport met zijn gezin terug naar Freetown. Op 2 oktober kwam de heer J. Rosier met zijn gezin uit Lagos met verlof. De heer en mevrouw De Winter werden op 3 oktober verblijd met de geboorte van een dochter, die zij Alexandra noemden. De heer J. J. de Winter is werkzaam in Kisangani. De heer H. J. Rutgers keerde op 9 okto ber naar Boma terug. Zijn gezin zal hem later volgen. Op 10 oktober arriveerde de heer J. B. R. Schwietert met zijn ge zin uit Surabaja voor een verlofperiode. Op 14 oktober vertrok de heer G. Koenderink met zijn gezin uit Singapore met verlof naar Nederland. Op 16 ok tober keerde de heer ir. O. van Steenis met zijn gezin naar Moundou terug. Op 20 oktober reisde de heer A. P. Burik met zijn gezin uit Freetown terug naar Nederland. De heer W. J. H. Krüs keer de met zijn gezin op 23 oktober terug naar Lagos. In Memoriam HÜ H. Beekmans Op 22 november is op 62-jarige leeftijd plotseling overleden de heer H. Beekmans, werkzaam op onze brouwerij in Den Bosch. Het bericht van zijn overlijden kwam als een schok voor zijn vrienden en bekenden. De heer Beekmans was in Den Bosch een man van het eerste uur. Hij trad in 1957 in dienst en was werkzaam in de Legerkelder, de Tapkelder en bij de Interne Dienst. Naast zijn grote plichtsbetrach ting was zijn belangeloze hulp vaardigheid een bijzondere karak tereigenschap. Als een beroep op hem werd gedaan, bij voorbeeld door de personeelsvereniging, was hij altijd onmiddellijk bereid te helpen. Het moge voor zijn familie een troost zijn te weten, dat de Bos sche brouwerijgemeenschap in dankbaarheid aan hem zal terug denken. Van der Geld diversen OVERLEDEN Dinsdag 31 augustus is onze oud medewerker uit Amsterdam, de heer R. van Herwaarden, op 70- jarige leeftijd overleden. Woensdag 6 oktober is de heer J. Weber, gepensioneerd oud-mede werker uit Den Bosch, op 68-jarige leeftijd overleden. Zondag 10 oktober is onze gepen sioneerde oud-medewerker, de heer W. H. Meuwissen, op 66-jarige leeftijd overleden. De heer Meuwis sen was vóór zijn pensionering werkzaam bij Heineken Bierhandel Echt. Mogen zij rusten in vrede. DANKBETUIGINGEN Alle goede zorgen bij het overlijden van mijn man en daarna voor ons, hebben de kinderen en mij veel troost gegeven. Dank, ook voor Uw aller bloemengroet. T. Timmer-Broekhuis Naar aanleiding van jubileum- en afscheidsrecep ties ontvingen wij in de afgelopen periode van de navolgende medewerkers een dankbetuiging. De heren M. J. van de Berge, H. A. M. Berk, C. Westerheijden, P. Dubbeld en W. J. Keijer, die hun 25-jarig jubileum vierden. De heren A. Bree- man en E. Ville, die hun 40-jarig jubileum her dachten en de heren H. A. F. Heller en C. J. Zijlmans, die afscheid namen. GESLAAGD In Rotterdam zijn de heren A. C. van de Eist, W. A. P. F. L. de Bruin en M. A. van Hees, allen werkzaam op de Storingsdienst, geslaagd voor het diploma Pneumatiek en Hydrauliek. De heer R. Lockhorst (Econ. Analyse) is ge slaagd voor het diploma Typen.

Vers van 't Vat | 1971 | | pagina 33