P. DUBBELD W. J. KEIJER Ir. H. R. S. TIJSSENS H. HAGEMAN G. M. C. MERTZ H. A. M. BERK Donderdag 30 september vond in Rot terdam de huldiging plaats van de heer P. Dubbeld, werkzaam op de Elektrotechnische Werkplaats, die 25 jaar bij Heineken in dienst was. Tij dens de receptie in de Raadskelder werd de heer Dubbeld toegesproken door ir. J. M. van Rossem, de heer J. C. Polderdijk en zijn vroegere, thans gepensioneerde, collega, de heer A. van Dijk. Dinsdag 19 oktober vond tijdens een korte bijeenkomst in de Commissaris- senkamer aan de vestiging Maurits- kade, de huldiging plaats van de heer W. J. Keijer, die 25 jaar bij de brou werij in dienst was. De heer Keijer, die werkzaam is bij de Service Dienst, mocht uit handen van de heer P. Kra- nenberg, Directeur Horeca (rechts) het gouden horloge en de jubileum- speld in ontvangst nemen. Vrijdag 1 oktober werd in de Raads kelder te Rotterdam het 25-jarig jubi leum gevierd van ir. H. R. S. Tijssens, Directeur Centrale Engineering. We gens de enorme belangstelling was voor de bezoekers van de receptie een 'twee-ploegendienst' georganiseerd. De sprekers van die middag waren ir. R. van Marwijk Kooy, ir. E. H. van Leeuwen en de heer D. Leeuwenburg. De foto toont de heer Tijssens bij zijn dankwoord. Aan de vestiging Mauritskade werd vrijdag 8 oktober het 25-jarig dienst- jubileum gevierd van de heer H. Hage- man, werkzaam op de Mouterij. Na mens de produktieleiding was de heer Chr. H. J. Dams aanwezig, die de heer Hageman (links) zijn gelukwen sen aanbood en hem een cadeau onder couvert overhandigde. Vrijdag 8 oktober was de heer G. M. C. Mertz van de Poortcontröle te Rotterdam 25 jaar in dienst bij Heineken. Tijdens de receptie in de Raadskelder sprak onder meer de heer J. Kort, die zijn speech vergezeld liet gaan van enkele tastbare herinnerin gen uit de oorlogsjaren. Na de ver kleedpartij, die de jubilaris hierbij moest weggeven, hieven enkele aan wezigen spontaan het 'Old soldiers never die' aan. De heer H. A. M. Berk, werkzaam in de Wortkoeling van de vestiging Mauritskade, werd vrijdag 29 oktober gehuldigd, wegens zijn 25-jarig dienst- jubileum. Tijdens de receptie in de Gijsbreghtkelder werd de jubilaris onder meer toegesproken door zijn directe chef, de heer W. Both, die hem namens de afdeling een klok over handigde. 29

Vers van 't Vat | 1971 | | pagina 29