Laboratorium Stadhouderskade in gebruik In de nieuwe vleugel van de brouwerij Stadhouderskade vond woensdag 24 november de officiële opening plaats van de nieuwe laboratoriumruimte van de Kwaliteitsdienst, die is onderge bracht op de 1e en 2e verdieping van het onlangs gereed gekomen gebouw. In totaal beschikt de Kwaliteitsdienst thans over een vijftiental vertrekken, die alle zeer overzichtelijk en modern zijn ingericht. Met name geldt dit voor het analytisch laboratorium, waar zo'n 60 gasten bij een gekomen waren om de opening bij te wonen. Drs. G. L. Rinkel stelde hier, door het doorknippen van een touw en een druk op de knop, een zgn. 'schudapparaat' in werking. 2 1 Een deel van het laboratorium, tijdelijk versierd met ballonnen. 2 Drs. Rinkel (rechts) verricht de officiële ope ning. Naast hem de heer Dijkgraaff. 3 Drs. Rinkel (rechts op de voorgrond) houdt een openingsspeech. 4 Sint Nicolaas biedt de heer Dijkgraaff een cadeautje aan. Tevens werd door deze daad een bord onthuld, waarop de woorden 'Kwali teit zorgt dat Heineken gedijt'. Alvorens alle aanwezigen zich ver zamelden voor een korte rondleiding door de nieuwe ruimten, deed Sinter klaas zijn intrede. Tijdens zijn onver mijdelijke reprimande richtte hij zich met name tot de chef Kwaliteitsdienst, de heer P. L. Dijkgraaff, die tenslotte toch iets 'uit de zak' kreeg aange boden. De rondleiding voerde de bezoekers onder meer door het nieuwe smaak testlokaal op de 2e verdieping, waar men enige tijd vertoefde om de nieuwe outillage te proberen. 3 12

Vers van 't Vat | 1971 | | pagina 12