Zwolle zeer actief in kleine" evenementen Het Gewestelijk Verkoopkantoor in Zwolle heeft de pech om niet in de buurt van een brouwerij te zitten. De medewerkers zijn derhalve tamelijk verstoken van het verenigingsleven. Toch wordt de onderlinge band van tijd tot tijd verstevigd door het organiseren van een klein evenement. Een puzzeltocht door het hart van Zwolle bij gelegenheid van het 1-jarig bestaan van het kantoor, was zo'n activi teit. Evenals de voetbalwedstrijd tegen het Gewestelijk Verkoopkantoor Amster dam op vrijdag 17 september, waarbij de Zwollenaren als gastheer optraden. Deze wedstrijd, die was bedoeld als een revanche van de ontmoeting op 2 april in Amsterdam (uitslag 2—2), vormde een onderdeel van het 'open toernooi', waarvoor dezer dagen ook Rotterdam en Den Bosch tegen elkaar uitkwamen. Het is de Zwollenaren evenwel niet gelukt om de 'Zilveren Bierpul' in de prijzenkast te houden, want de uitslag werd ditmaal 5-3 voor Amsterdam. Wel gelukte het hun om de gasten zowel als de eigen medewerkers een bijzonder gezellige avond aan te bieden met tal van aantrekkelijke verrassingen. Zo'n verrassing was in ieder geval de arbitrage door de zeer bekende scheidsrechter Jet Dorpmans, maar evenzeer de komst van een origineel draaiorgel en de ontvangst in de sfeervolle boerderij van 'De Agnietenberg'Als Zwolle op deze manier voort gaat, kunnen we binnenkort bij de opening van het nieuwe kantoor pand ook wel weer op tal van attracties rekenen. 5 1 Supporters van Zwolle moedigen hun elftal aan. 2 en 5 Spelers van Amsterdam (in ge blokt shirt) en Zwolle verlaten bij invallende duisternis het veld. 3 Scheidsrechter Jef Dorpmans. 4 Uitreiking van de zilveren bierpul: v.l.n.r. de heren J. Willemse, P. Kra- nenberg, J. Dorpmans en G. Schutte. 18

Vers van 't Vat | 1971 | | pagina 18