SPORTDAG '71 Stadion was goede locatie vissers- De supporters van de heer J. van Kaan (Vrumona) hebben niet onder stoelen of banken gestoken dat hun populaire B3-vertegenwoordiger favoriet was bij het hengelen. Maar ondanks het spandoek met een prachtige leuze bleef succes uit. De heer Van Kaan heeft nauwelijks iets ge vangen. Zelfs op het toneel kon ditmaal gegeten worden. Vierhonderd actieve sportbeoefenaars, een nagenoeg gelijk aantal supporters uit de familiekring en zeker 200 be langstellenden uit de verschillende vestigingen hebben het Olympisch Stadion één dag helemaal in het teken van Heineken geplaatst. De stille ge tuigen daarvan waren de Heineken- vlag op de Marathontoren en de ko lossale aankondiging boven de toe gangspoort. Veel luidruchtiger echter waren de toeschouwers, die met name bij het voetbal hun favorieten tot het uiterste hebben opgezweept. Jammer was het echter dat 's avonds na de prijsuitreiking in de kantine van de brouwerij van dit enthousiasme niet zo veel meer over was en het uitbundig feestgedruis, zoals we dat van vorige jaren kennen, geheel achterwege bleef. Dat neemt echter niet weg, dat ook deze derde Concernsportdag weer als geslaagd mag worden beschouwd. Men ontmoet elkaar eens in een an dere omgeving en men is eens een lek ker dagje onbezorgd uit. Plezierig was het dat alles zich in één omgeving af speelde en dat het weer bijna optimaal was, al kregen de spelers zelf het zo nu en dan wel wat benauwd. De vrees dat men de bijna duizend gasten 's avonds maar nauwelijks op de brou werij zou kunnen onderbrengen, bleek ongegrond. Met tafeltjes op het to neel, op de balkons en zelfs in de garderobe was er voor iedereen vol doende 'plek', terwijl het serveren van een warme hap en koele drankjes werkelijk vlekkeloos verliep. Alles bij elkaar genomen was het dus weer een heel plezierige dag. Voor de jeugd was het toneel van de kantine een prachtige plaats om zich al dansend uit te leven. Vaten en kratten op het balcon werden gebruikt als meubilair, hoewel er binnen plaats genoeg was. De twee KNVB-scheidsrechters, die aan het leiden van de voetbalwedstrijden hun handen vol hebben gehad, werden na afloop door de heer J. van der Werf verrast met een fles Hoppe jenever. 8

Vers van 't Vat | 1971 | | pagina 8