De fraaie cadeaus die mij werden aangeboden deden een lang gekoesterde wens in vervulling gaan. Zij zullen zeker prettige herinneringen op roepen aan deze zeer geslaagde dag. Mede namens mijn echtgenote onze oprecht dank hier voor alsook aan de directie en medewerkers voor de organisatie van deze jubileumviering. H. Duiker Namens mijn echtgenote en mijzelf betuig ik mijn oprechte dank aan directie, chefs en collega's die de dag van mijn afscheid op 21 februari tot een onvergetelijke hebben gemaakt. Tevens dank ik hartelijk een ieder die heeft bijgedragen aan mijn afscheidscadeaus en hen die de voorberei dende werkzaamheden hebben verricht om deze dag te doen slagen. H. A. J. Luite Mede namens mijn vrouw en kinderen dank ik de directie, chefs en collega's voor de financiële cadeaus en hartelijke woorden. Ook aan hen, die op de receptie aanwezig waren en zij die nog schriftelijk gelukgewenst hebben, mijn hartelijke dank. H. C. van Randwijk Mede namens mijn vrouw en dochters hartelijk dank aan iedereen, die mijn jubileumdag tot een onvergetelijke dag heeft gemaakt. A. van Berge Gaarne wil ik langs deze weg, mede namens mijn kinderen hartelijk dankzeggen voor de belang stelling en de blijken van medeleven die wij van u mochten ondervinden bij het overlijden en de be grafenis van mijn man. Mevrouw G. Ostermann-Stet Voor het betoonde medeleven bij het overlijden van mijn man P. J. van de Water, wil ik al zijn collega's en bekenden bij Heineken brouwerijen, ook namens mijn kinderen en familie oprecht dankzeggen. Mevrouw J. C. van de Water-Woodhouse IN MEMORIAM P. J. VAN DE WATER Op 1 april 1975 overleed, voorzien van de Heilige Sacramenten der zieken, P. J. van de Water. In hem verloren wij een zeer gewaar deerd medewerker van de huisdrukkerij. Niettegenstaande de bezorgdheid over zijn langdurig en ernstig ziek zijn, kwam het bericht dat een zo goed col lega op de leeftijd van 29 jaar ons ont viel, bijzonder hard aan. Gedurende de acht jaren dat Van de Water bij de onderneming in dienst was, hebben velen hem leren kennen als een sympathieke persoonlijkheid en een kundig werker, in wie terecht ver trouwen werd gesteld. Zelfs in de periode dat hij door het ziek zijn reeds werd gehinderd, bleef hij studeren. Duidelijk stond hem voor ogen hoe hij een goede toekomst voor zijn vrouw, zoon en dochter wilde waar borgen. Helaas heeft deze inzet voor het gezin dat hem zo zal missen, naar menselijk inzicht slechts kort geduurd. Moge de waardering die hij verwierf, naast ons oprecht medeleven, zijn ge zin en familie tot troost zijn. IN MEMORIAM H. BOSSCHERT Op 6 april is de heer H. Bosschert van ons heengegaan op de leeftijd van 38 jaar. Zijn loopbaan begon in 1966 bij de personeeldienst bij Vrumona in Bunnik, waarna hij in 1973 werd overgeplaatst naar de personeeldienst buitenland in Rotterdam. Sedert 1 januari van dit jaar vervulde hij de functie van chef plaatselijke personeeldienst van de brouwerij Van der Helststraat te Am sterdam. De heer Bosschert was een rustig evenwichtig man met een grote belang stelling voor de medemens. Wanneer zich problemen en spanningen voordeden, wist hij deze tot de juiste proporties terug te brengen, daarbij ge steund door een goed gevoel voor humor. Veel te jong moeten wij deze collega missen. In de eerste plaats gaat ons medeleven uit naar zijn echtgenote, kinderen en familie, die we! bijzonder zwaar door dit verlies zijn getroffen. Wij wensen hen, en in het bijzonder mevrouw Bosschert, veel kracht toe om dit leed te kunnen dragen. TENNIS In het kader van de Concern Sportdag( die op 30 augustus in Den Bosch wordt ge houden, vindt het onderdeel tennis al eer der in Zoeterwoude, namelijk op 7 juni a.s., plaats. De tennisbanen, die in het recreatie park zijn aangelegd, zullen met deze ge beurtenis worden geopend. De plaatselijke personeelsverenigingen zul len de teams van de vestigingen samen stellen. OVERLEDEN Op 27 februari overleed de heer T. van der Lee op 87-jarige leeftijd. De heer Van der Lee was tot zijn pensionering werkzaam bij Amstel te Amsterdam. De heer W. C. Noorthoven is op 16 maart op 78-jarige leeftijd overleden. Hij was voor zijn pensionering in dienst bij Heine ken te Rotterdam. Op 82-jarige leeftijd overleed op 1 april de heer C. van der Beijl, die tot zijn pensio nering bij Heineken in Rotterdam werkte. De heer K. F. van der Spek is op 5 april op 78-jarige leeftijd overleden. Hij was tot zijn pensionering in dienst bij Heineken te Rotterdam. IN MEMORIAM L. BIESHEUVEL Op 19 maart overleed na een lang durige ziekteperiode de heer L. Bies heuvel. De heer Biesheuvel was sedert 9 maart 1941 in dienst van onze brouwerij te Rotterdam en heeft verreweg het groot ste deel van zijn dienstverband in de bottelarij gewerkt. Leen, zoals wij allen hem kenden, had zeer vele vrienden en was altijd een rustig en prettig collega. Helaas heeft hij de overgang van Rot terdam naar het nieuwe bedrijf in Zoeterwoude niet mogen meemaken. Aan zijn Rotterdamse tijd bewaren wij allen een goede herinnering. Mevrouw Biesheuvel en kinderen wen sen wij alle kracht en sterkte toe om dit zware verlies te dragen. Moge hij rusten in vrede. IN MEMORIAM L. OSTERMANN Op zaterdag 8 maart overleed, op 58- jarige leeftijd, na een kortstondige ziek te en geheel onverwachts, de heer L. Ostermann. De heer Ostermann was bijna 7 jaar werkzaam als medewerker in de tech nische dienst en als groepsleider in de bottelarij van de vestiging Vrumona te Bergen op Zoom. Zijn grote belangstelling voor het sociale aspect van de werknemers bracht hem in de Ondernemingsraad en de Centrale Ondernemingsraad. In de jaren waarin wij met hem hebben samengewerkt, hebben wij hem leen kennen als een oprechte medewerker, op wie nooit vergeefs een beroep werd gedaan. Misschien kan dit besef een kleine troost zijn voor vrouw en kinderen in deze moeilijke tijd. Hij ruste in vrede. 25

Vers van 't Vat | 1971 | | pagina 25