F-shirts als uniform Nieuwe jas" voor Amstelblik Niet of net Vuurwerk UiTSitfTfNO VGöR PERSONENAUTOS iNOlEN DE 5UCB0OM GESLOTEN IS NIET MET OE Hi NO Of'fHE» ELEK TSI5CHE 8E9SMM De Skydivingschool 'The Flying Dutch man' is een school, die gedurende de hele zomer op het Texelse vliegveld opleidingen geeft in het parachute springen. Aan het einde van het vorige seizoen schoot een toevallig daar in de buurt zijnde fotograaf de hierbij afgedrukte foto. Bij nadere informatie bleek, dat de jongeman met het Amstelshirt de toen 17-jarige Ronny Zirkzee was, die kort tevoren bij 'The Flying Dutchman' zijn parachutistenbrevet behaald had. Ron- ny (tevens de zoon van onze afnemer die daar het vliegveldrestaurant ex ploiteert) was hiermee de jongste pa rachutist van Nederland. Een bijzon dere prestatie waaraan ook de pers ruimschoots aandacht besteedde. Dat Ronny's interesses niet alleen naar parachutespringen uitgaan, be wijst bovenstaande foto, waarop hij klaar staat voor een sprong, ditmaal niet in het luchtruim, maar in het wa ter. Het Amstel-shirt bewijst ook hier bij goede diensten. Nadat in februari het 'nieuwe gezicht' van Amstel bier werd gepresenteerd en vele uitingen daarvan op de markt verschenen, zoals nieuwe etiketten en kroonkurken op de flessen, is thans Amstel blikbier van een 'nieuwe jas' voorzien. Helder, spontaan en duide lijk zijn de kenmerken van deze ver pakking, die ertoe zal bijdragen dat de enorme omzetontwikkeling van blik bier nog groter zal worden. De grote bouwactiviteiten op het ter rein van de Bossche brouwerij veroor zaken nogal wat parkeerproblemen. Om dit zo goed mogelijk op te lossen, werd een nieuw parkeerterrein aan de Pomphoekweg, schuin tegenover de brouwerij in gereedheid gebracht. Toch kunnen automobilisten het nog maar moeilijk opbrengen om hun wa gen daar te parkeren en wordt het advies bij de toegangspoort van het brouwerijterrein nogal eens genegeerd. Misschien dat, wanneer in het eerste woord op dit bord de letter 'i' wordt weggelaten, er ineens hele horden richting Pomphoekweg zullen rijden. Veel zomeramusement wordt in deze maanden afgesloten met een vuurwerk. Vooral in de badplaatsen aan de kust staat een vuurwerk regelmatig op het programma. Maar ook in het binnen land trekt dit prachtige schouwspel van licht en kleur tienduizenden men sen, zoals op de eerste avond van de Nijmeegse Vierdaagse, toen dit feëriek gebeuren werd aangeboden door Hei- neken, en op de slotdag van het Con cours Hippique in Nunspeet, waar Amstel het vuurwerk verzorgde. ffiScKWEG. 23

Vers van 't Vat | 1971 | | pagina 23