zs JJioï JL-3 Wel heftrucks Museumstukken altijd welkom OVERLEDEN In memoriam A. AIT LARBI u LiSi voor een tijdelijke detachering bij P. T. Perusahaan Bir Indonesia Op 20 juli vertrok mevrouw Grossmith met haar 2 kinderen naar Surabaja, waar haar man sinds enige tijd werkzaam is -fa De heer H. J. M. Francken arri veerde met zijn gezin op 22 juli met verlof uit Kumasi Op 24 juli ver trok mevrouw H. F. H. L. Kruidenier- Bolm naar Kumasi. Haar man was al eerder teruggereisd Op 26 juli ver trok de heer H. W. J. Smeijsters met zijn gezin uit Paramaribo met verlof naar Nederland Eveneens op 26 juli keerde de heer J. Hirt met zijn gezin uit Kaduna terug naar Nederland Die dag ook, arriveerde de heer J. van Eerbeek uit Kinshasa met zijn vrouw. De heer Van Eerbeek werd met ingang van 1 augustus gepensioneerd Na genoten verlof keerde de heer B. Brug man met zijn gezin op 29 juli terug naar Curacao Ook de heer R. J. P. Wolf was met zijn gezin uit Curacao met verlof in Nederland en keerde eveneens op 29 juli weer terug De heer G. J. van Aalst reisde op 29 juli na genoten verlof, naar Brazzaville terug, waar hij werkzaam zal zijn bij de Brasserie de Brazzaville S.A. Zijn vrouw zal over enige tijd volgen Op 31 juli keerde de heer P. C. van On- selen uit Lagos naar Nederland terug. Zijn vrouw was al eerder aangekomen De heer T. M. Zwart vertrok op 31 juli naar Mbandaka, waar hij werk zaam zal zijn bij Bralima S.C.R.L. Zijn gezin volgde hem op 13 augustus -fa Op 1 augustus kwam de heer W. J. H. Krüs met zijn gezin uit Lagos in Ne derland aan, om zijn verlof hier door te brengen Op 2 augustus keerde de heer L. Muller uit Kaduna met zijn gezin naar Nederland terug Op 3 augustus arriveerde mevrouw A. Ooms- Brouwer met haar 2 kinderen uit Kins hasa in Nederland voor een verblijf van ongeveer een maand Na geno ten verlof keerde ir. R. W. Welmers op 4 augustus terug naar Lagos. Zijn vrouw volgde hem op 18 augustus De heer A. J. Bracke keerde op 7 augustus met zijn gezin na een verlof periode naar Lagos terug -fc De heer T. E. H. Haggenmacher vertrok op 8 augustus uit Curacao om zijn verlof in Nederland door te brengen -fa De heer K. F. W. Keller, Brewer bij S.L. B.L.-Freetown, verliet op 9 augustus onze dienst Op 10 augustus vertrok de heer C. van der Molen met zijn gezin uit Moundou met verlof naar Nederland -fc Na genoten verlof keer de ir. F. H. Pino met zijn gezin op 11 augustus naar Lagos terug De heer P. C. Meertens vertrok na genoten verlof met zijn gezin op 13 augustus naar Singapore Eveneens op 13 augustus vertrok mevrouw M. J. Stee- gers-Heezemans naar Freetown, waar haar man sinds enige tijd werkzaam is. diversen Aan de vestiging Mauritskade is de heer M. W. Herblot (Chef Bottelarij) geslaagd voor het di ploma Productievakman in de levensmiddelenin dustrie. Ook de heer K. C. van den Broek (Legkelder) behaalde dit diploma. De heer H. G. Bander (Chef Bottelarij Maurits kade) is geslaagd voor het Vapro-diploma Bedie ningsvakman. De heer J. de Roos (Bedrijfslaboratorium Mau ritskade) is geslaagd voor het diploma Hoger Beroeps Onderwijs (H.B.O.) richting A. De heer Ch. Beijnes (Instrumentmakerij Maurits kade) is geslaagd voor het BEMETEL-diploma Instrumentmakers. In Rotterdam is Mej. H. van Buuren (Secr. Bui tenlandse Belangen) geslaagd voor het diploma Duitse Handelscorrespondentie. De heer P. J. M. Vieveen (Productie Inkoop Rotterdam) is geslaagd voor het diploma Engelse Handelscorrespondentie. In de afgelopen periode ontvingen wij wederom vele dankbetuigingen van jubilarissen en gepen sioneerden. Wegens plaatsgebrek moeten wij ook ditmaal volstaan met het noemen van hun namen: De heren A. Koornstra, J. F. Stap, J. H. Burger, P. C. Vielvoye,, F. J. N. Borsch, J. W. Wigmore, H. T. J. Strasters, F. X. Scheffer en J. D. Goe- degebuure naar aanleiding van hun 25-jarig dienstjubileum. De heer P. J. van den Bos, naar aanleiding van zijn afscheid. De heer Van Biezen schreef ons naar aanleiding van de tekst op de achter pagina van het augustusnummer, dat er in 1951 op de brouwerij in Amster dam wel degelijk heftrucks waren, ge tuige ook de op pallets gestapelde kisten op de linkerfoto. De Heineken's Stout-kisten moesten evenwel met de hand gestapeld worden, omdat deze moesten drogen nadat ze waren over geschilderd. De kisten op de bovenste foto waren namelijk oorspronkelijk van Van Vollenhoven's Stout. Graag willen wij nog eens onder Uw aandacht brengen, dat de Dienst Pub lic Relations zeer geïnteresseerd is in oude brouwerijstukken, die een histo rische waarde kunnen bezitten. Het gaat hierbij om oud brouwerijgereed schap, instrumenten, foto's, schilderij en, oude prenten of archiefstukken, die betrekking hebben op het verleden van de brouwerij. Eerdere oproepen in deze trant heb ben heel wat waardevolle stukken aan het licht gebracht, maar de laatste tijd komt er toch betrekkelijk weinig los. Wie dus hetzij op het bedrijf, hetzij thuis nog iets heeft liggen, dat als 'museumstuk' waarde kan hebben, wordt gevraagd zich in verbinding te stellen met de heer M. Ch. J. Eijck van Public Relations in Amsterdam (Twee de Weteringplantsoen), telefoon 702187. Vrijdag 23 juli is onze gepensio neerde oud-medewerker uit Rot terdam, de heer D. Tilroe, op 77-jarige leeftijd overleden. Moge hij rusten in vrede. Tengevolge van een noodlottig verkeersongeval op zater dag 7 juli j.l. is de heer A. Ait Larbi om het leven gekomen. De heer Ait Larbi, die werkzaam was in onze bottelarij, van de brouwerij aan de Stadhouderskade te Amsterdam, laat in Marokko een vrouw en 5 kinderen achter. Ons medeleven gaat in de eerste plaats uit naar de nabestaanden, die hun echtgenoot en vader zo ver van huis verloren. J - - u^' 'V'J-^7 (l(v I! Ci'f 'tbüi IkJ 5 i 21

Vers van 't Vat | 1971 | | pagina 21