iïö ra ra ra ra ÜD lev im ieo Ie Ir wmt. dJ In dienst: M. H. Alaoui, Bottelarij J. van Ballegooyen, Belading M. b. L. Ait Harrou, Bottelarij A. b. M. Michich, Bottelarij M. Bounoun, Bottelarij Mevr. F. C. Thomas, Kantine Hoofdkantoor A. M. Bay, Belading A. H. Goossens, Belading F. J. M. ter Wengel, Belading H. Ayar, Bottelarij J. B. Flameling, Belading Mevr. E. H. Oudewaal-Muller, Export Midden Oosten E. A. Kuyper, Portiers Bewaking M. Gonzales Perez, Bottelarij Mej. I. H. Jansen, Centr. Boekhouding Mevr. A. L. List-v. Greuningen, C.P.V. L. b. A. Sacr, Bottelarij N. C. den Dekker, Bottelarij A. b. M. Bouazza, Bottelarij Ch. D. M. Berkane, Belading M. M. H. Zarkti, Belading H. Willems, Legerkelder Uit dienst: c. A. van der Kint, Bottelarij werkplaats L. J. Richards, Bottelarij H. D. Koeiman, Belading Th. J. P. Papo, Belading J. van Dijck, Bottelarij Mej. M. C. van der Berkt, Kantine Hoofdkantoor Mevr. A. de Boer-Fiene, Bottelarij F. Caruso, Bottelarij G. Groenewoud, Legerkelder G. Elberse, Gistkelder M. Tair l'Bahre, I.D./Was Schaftlokalen F. J. M. ter Wengel, Belading Gehuwd: F. Özer (Bottelarij) met Mej. A. Akyaras Mej. M. C. Haverkorn (P.P.D.) met de heer Ch. H. R. A. Damen Geboren: Marco Albert, z.v. A. R. M. Reijnders (Garage) Anuschka, d.v. C. W. v. Alphen (Garage) Michiel, z.v. E. N. Bakker (Export) Overleden: A. Aft Larb', Bottelarij In dienst: Mej. M. V. Walboom, Distributie R. J. M. van der Horst, Ext. Transp. Ned. L. A. Lingen, Mouterij E. J. Reurts. Electr. Techn. Werkplaats E. F. Terol, Opleidingen J. J. W. Boerenbrink, Gistkelder Uit dienst: A. S. Spoor, Flesverpakkingen S. Perez Herrero, Fustenvulafd. M. J. de Bruyn, Gistkelder J. M. Lamers, Legerkelder J. M. Fentanes Cortes, Flesverpakking Mej. R. Schepers, Verk. Secr. Hor./Zwolle Geboren: Julio, z.v. J. H. Tubio Blanco (Flesverpakking) Hans W. D., z.v. W. D. Fortmeier, (Gistkelder) Caspar en Petrick, z's v. R. C. A. Nuyens (Econ. An.) Hans, z.v. J. A. Kienstra, (Econ. An.) Sven A., z.v. H. W. Haentjens Dekker (Hor. Secr. Landel.) Overleden: A. W. Schipperijn, Commercial Relations n., O O In dienst: J. A. Ramos, Bottelarij A. Ramos Lima, Bottelarij J. A. Rodrigues, Bottelarij J. B. Dias, Bottelarij C. da Luz, Bottelarij E. Kalkhoven, Boekhouding Mej. M. Boogaarts, Telefooncentrale J. H. Kreemers, Technische Inkoop Mej. A. C. Franklin, Comp. Centrum J. J. F. G. de Vassy, Export/Verschepingen G. J. Rijsdijk, Export/Verschepingen Mej. A. A. Heus, Kwal. Dienst S. F. M. Sinnecker, Comp. Centrum Mej. J. H. Spijkman, Comp. Centrum F. A. Hardjo, Boekhouding D. J. Jager, C.V.A. F. P. M. Wouters, Proj. Bur. J. M. A. Nooy, Techn. Opleidingen H. W. Rebel, Techn. Opleidingen Uit dienst: Mej. H. Langstraat, Comp. Centrum Mevr. J. H. Johannis-v. Roode, Med. dienst Mevr. P. v. Leest-v. Tricht, Export/Verschepingen Mevr. M. J. A. Kruining-Verweerde, Boekhouding Mej. G. v. Beek, Personeeldienst Mej. C. M. v. Overdam, C.V.A. Mej. E. Brouwer, Export/Verschepingen Mej. W. M. Boll, Secr. Buitenl. Belangen Mevr. v. Gansbeke-v.d. Bossche, Export/Verschepingen Mevr. M. A. Eggermont-Mentink, Boekhouding Gehuwd: T. Maaskant (Proj. Bur.) met Mej. H. C. Hoef- laak A. A. Vergouw (Int. Acc. Dienst) met Mej. K. A. Boudewijns (Centr. Magazijn) Ir. L. M. E. Schouteten (Techn. Opleidingen) met Mej. V. G. J. M. v.d. Wielen Geboren: Leendert C., z.v. J. Polderman (Emballage) Ralf, z.v. D. G. Wijnveldt (Int. Acc. Dienst) Antje J., d.v. J. W. Groot (Brouwtechn. Dienst) Marloes, d.v. J. W. Smit, (Techn. Opleidingen) Jacob A. J., z.v. J. C. Bioch (Int. Acc. Dienst) Vanessa, d.v. P. Zwaan (Rekencentrum) Marianne G., d.v. Drs. H. W. Dijkstra (Adm. Org.) In dienst: J. F. v.d. Pol, E.T.D A. J. de Veer, Bottelarij J. A. v.d. Hatert, Intern Transport F. C. P. Stolzenbach, Fustencolonne J. C. J. v.d. Wiel, Storingsdienst Mej. I. van Hemert, Laboratorium M. W. J. Toemen, E.T.D. J. M. A. Dollekens, Bottelarij P. J. Ouv/ers, Bottelarij J. v.d. Leur, Fustencolonne P. M. C. Uzeel, Fustencolonne L. H. W. Fransen, Bottelarij A. W. F. van Ravenstein, Bottelarij W. J. van Gurp, Bottelarij J. van Gurp, Bottelarij Uit dienst: A. W. Slijters, Bottelarij M. H. Schols, Bottelarij S. v.d. Beek, Bottelarij Mej. C. van Beurden, Loonafdeling H. E. H. S. van Brink, Bottelarij A. A. M. Hoyer, Fustencolonne Gehuwd: Mej. C. de Laat (Kantine) met de heer G. van Hattem Geboren: Helena H. J. Hubertus C. André A. W. Michel F., z. Sigrid J. A. Petrus J., z.' Leonardus T. larij) Catharina M. Sandra, d.v. d.v. L. P. J. van Berkel (E.T.D.) L. M., z.v. B. Naaykens (Expeditie) M., z.v. N. P. A. Spitters (Garage) v. A. J. den Hartog (Bottelarij) M., d.v. H. J. Hemmer (Bewaking) j. Harmse (Intern Transport) M., z.v. F. L. C. Donkers (Botte- E., d.v. G. P. M. van Bergen E. D. Veen (Intern Transport) Overleden: A. W. van Heyst, Silo-operator Op 10 juni keerde de heer W. A. Ver maas met zijn gezin uit Kinshasa naar Nederland terug if Op 1 juli vertrok de heer M. Krouwer met zijn vrouw uit Bukavu met verlof naar Nederland if Op 2 juli keerde de heer C. Koop man met zijn gezin uit Singapore terug naar Nederland if De heer W. de Vries en zijn vrouw vertrokken op 3 juli uit Brazzaville om hun verlof in Ne derland door te brengen if Eveneens op 3 juli keerde de heer A. J. Kraayo met zijn vrouw terug naar Aba na ge noten verlof in Nederland if De heer J. B. Groothuis kwam met zijn gezin op 5 juli met verlof uit Kinshasa in Nederland aan if Op 7 juli keerde de heer B. A. A. Brandt naar Aba terug na zijn verlofperiode in Nederland te hebben doorgebracht. Zijn gezin zal later volgen if De heer J. W. Veenhuy- zen kwam 10 juli met zijn gezin uit Bujumbura in Nederland aan om al hier zijn verlof door te brengen if Me vrouw M. Witteveen-Smit vertrok op 14 juli naar Kumasi, waar haar man sinds 19 juni werkzaam is if Op 16 juli vertrok de heer H. L. A. M. Stee- gers naar Freetown, waar hij werk zaam zal zijn bij Sierra Leone Bre wery Ltd. Zijn vrouw zal over enige tijd volgen -^-De heer J. J. Veldhuizen is op 17 juli, na een verlofperiode in Nederland, met zijn gezin naar Ghana vertrokken, waar hij werkzaam zal zijn bij Kumasi Brewery Ltd. if Even eens op 17 juli vertrok de heer H. L. Voogel naar Lagos, waar hij werk zaam zal zijn bij Nigerian Breweries Ltd. Zijn gezin zal hem over enige tijd volgen if Op 19 juli is de heer C. Hofman vertrokken naar Surabaja 20

Vers van 't Vat | 1971 | | pagina 20