Personeelsfeest Amsterdam II A. W. Agatz 40 jaar bij onze brouwerij HEINEKEN DIXIE KIDS Zondag 1 augustus was de heer A. W. Agatz, hoofdkassier op de brouwerij 's-Hertogenbosch, 40 jaar bij ons concern in dienst. Daags daarna werd hij met zijn vrouw ontvangen door de heer P. Bol, die de jubilaris de gouden speld met briljant, alsmede de bekende enveloppe met inhoud overhandigde. Treffend was het feit, dat de inhoud slechts een specificatie was van het bedrag, dat via de giro aan de heer Agatz werd uitbetaald! Na deze bijeenkomst vond de receptie in het Ontvangstgebouw plaats, die on danks de vacanties zeer goed bezocht werd. Als eerste spreker, schetste de heer Bol op een amusante wijze de levensloop van de heer Agatz bij Heineken. De heer Janssens, chef van de heer Agatz, was de tweede spreker. Hoewel hij de heer Agatz slechts enkele jaren kent, complimenteerde hij de jubilaris met de wijze waarop hij zijn taak als hoofdkassier vervulde. Vooral de accuratesse sprong daarbij in het oog. De heer Janssens betrok ook mevrouw Agatz in de hulde en overhandigde haar een fraaie bos bloemen. Zeer veel waardering voor haar speech oogstte mej. Susanne van der Grint, naaste medewerkster van de heer Agatz. De heer Th. W. Konings tenslotte over handigde namens het personeel het cadeau, waarmee men volgens hem, alle kanten uit kon, namelijk een prachtige fiets. Hierna dankte de heer Agatz alle aanwezigen voor hun belangstelling en voor het prachtige cadeau. Op de foto speldt de heer P. Bol (rechts) de heer A. W. Agatz het jubileum insigne op. Zaterdag 2 oktober zal in de Grote Zaal van Grand Hotel Krasnapolsky te Amsterdam het jaarfeest voor de werknemers van de vestiging Mauritskade plaatsvinden. Evenals in voor gaande jaren heeft men een wer velend programma, met veel zang en dans, samengesteld. Hierop komen onder meer voor, het cabaret "n Lach in de Ruim te', André van Duin, Gina en Gi- no Manelli, Nicole, Francesco en het trio Harry van Hooff. Speci aal voor de Spaanse werkne mers heeft men een optreden van 'Los Buenos Amigos' ge arrangeerd. Dezelfde dag zal 's middags de traditionele autorally van Am sterdam II worden gehouden. Nadere inlichtingen hieromtrent volgen. De heer J. W. Clous, Commercie- Horeca, heeft zijn hobby, trompetspe len, de laatste jaren een beetje ver waarloosd. Sinds niet al te lange tijd, is hij echter de mening toegedaan, dat niemand in onze jachtige samenleving buiten een hobby kan. Dit vormt de reden, dat de heer Clous zijn jeugd liefde, de trompet, weer uit de kast heeft gehaald, heeft afgestoft en thans op zoek is naar een aantal mu sici, die bijvoorbeeld klarinet, trom bone, banjo, tuba of de drum be spelen. In de gedachten van de heer Clous leeft af en toe het idee van een Dixie- land-achtig New Orleans-orkest, dat hij, samen met deze andere enthou siastelingen, al musicerend zou kunnen gaan 'oprichten' en dat dan bijvoor beeld naar de naam 'Heineken Dixie Kids'zou moeten gaan luisteren. Naast de Heineken fanfare zou deze band een eigen plaats in kunnen gaan ne men in het muziekwereldje van Hei neken. Degenen, die hiervoor belangstelling hebben, kunnen contact opnemen met de heer Clous. Telefoon: 023-311983. 18

Vers van 't Vat | 1971 | | pagina 18