P. J. van den Bos J. F. Stap H. M. P. Versteeg J. H. Burger H. Th. J. Strasters In Rotterdam werd dinsdag 3 augustus in de Raadskelder afscheid genomen van de heer P. J. van den Bos, die onlangs de pensioengerechtigde leef tijd bereikte. De heer Van den Bos kwam al op 10 juli 1923 bij Heineken Rotterdam in dienst. Aanvankelijk werkte hij in de Kuiperij, vervolgens in de Boenplaats en de Pekkerij en tenslotte, in maart 1957, in de Tap- kelder. Helaas moest hij om gezond heidsredenen het werk voortijdig, in oktober 1970, neerleggen. De heer Van den Bos, die onder an dere door de heer L. Kroep werd toe gesproken, werd naast andere kwali teiten nog geprezen om zijn vele acti viteiten voor de personeelsvereniging en vroeger bij het mannenkoor. Tijdens de feestelijke bijeenkomst op het kantoor, die aan de receptie vooraf ging, sprak ir. J. M. van Rossem, na mens directie en bedrijfsleiding, zijn waardering uit voor alles wat de heer Van den Bos voor de brouwerij gedaan had en overhandigde hem een grati ficatie. Donderdag 1 juli werd in 't Koelschip van de brouwerij Stadhouderskade te Amsterdam het 25-jarig jubileum ge vierd van de heer J. F. Stap, Directeur Financiën van ons concern. Veel van wat door de sprekers is aangevoerd ter onderstreping van de uitzonderlijke kwaliteiten van de heer Stap en zijn verdiensten voor het concern, is terug te vinden in het speelse verslag van de 25 jaren, die de jubilaris aan ons con cern is verbonden. Op de foto ziet U de heer Stap in één van de tuinstoelen, die hij ten geschen ke kreeg. Staande achter de stoel de heer P. Bol, Directeur Administratie. Maandag 2 augustus vond in 't Koel schip aan de Amsterdamse Stadhou derskade de huldiging plaats van de heer H. M. P. Versteeg, werkzaam op de afdeling Assurantiën, die 25 jaar bij Heineken in dienst was. Op de foto toont de heer Versteeg vol trots het horloge, dat hem kort tevoren door de heer G. A. Poelenije was over handigd. Op 1 juli vond op de brouwerij in Rotterdam de viering plaats van het 25-jarig jubileum van de heer J. H. Burger, hoofd van de afdeling Ver schepingen. Tijdens de langdurige en zeer indrukwekkende huldiging in de Raadskelder werd aan de heer Burger onder meer, als cadeau van de afde ling, een draagbare radio aangeboden, welke de jubilaris tesamen met zijn echtgenote aandachtig bekijkt. Bijzonderheid bij de viering van het 25-jarig dienstjubileum van de heer H. Th. J. Strasters op vrijdag 9 juli was, dat de jubilaris nog maar 11/2 jaar in dienst is bij Heineken. Vóór hij naar de bottelarij van de brouwerij Rotterdam werd overgeplaatst, was hij werkzaam bij de firma Tims in Hille- gersberg, het bedrijf dat nog niet zo lang geleden onder Vrumona's vleu gels kwam. Dit alles deed niet af aan het feit, dat de heer Strasters feeste lijk werd gehuldigd, zoals bijgaande foto van de heer en mevrouw Strasters met hun zoontje illustreert. 17

Vers van 't Vat | 1971 | | pagina 17