J. D. Goedegebuure J. W. Wigmore H. de Vries F. J. N. Borsch F. X. Scheffer P. Chr. Vielvoye Vrijdag 23 juli was de heer J. D. Goe degebuure in de Rotterdamse Raads- kelder het middelpunt der belangstel ling, toen hij daar wegens zijn 25-jarig dienstverband werd gehuldigd. De heer Goedegebuure, is werkzaam in het Computercentrum, Met een van de cadeaus, die hij mocht ontvangen nog in de hand, spreekt de jubilaris zijn welgemeende dank uit. De heer J. W. Wigmore, werkzaam in het Ketelhuis en de Watercentrale van de Rotterdamse brouwerij, vierde op donderdag 22 juli zijn 25-jarig dienstjubileum. De heer L. W. Salo mons van de Energiedienst (links op de foto) was één van de medewerkers die de jubilaris toespraken en een cadeau overhandigden. Op de vestiging Mauritskade te Am sterdam werd op vrijdag 16 juli het 25-jarig dienstjubileum gevierd van de heer H. de Vries, onderchef Export bottelarij. Tot de vele sprekers, die de jubilaris lof toezwaaiden, behoorde ook de heer M. J. Schalm (rechts op de foto), die de heer De Vries namens het Jubileumfonds een enveloppe met inhoud overhandigde. Aan de vestiging Mauritskade werd donderdag 5 augustus het 25-jarig dienstjubileum gevierd van de heer F. J. N. Borsch, chef Bottelarij-export. Bijgaande foto toont de heer en me vrouw Borsch, aandachtig luisterend naar de vele lovende woorden, die tot de jubilaris werden gesproken. Vrijdag 16 juli werd de heer F. X Scheffer, werkzaam in het Brouwhuis te Rotterdam, wegens zijn 25-jarig dienstverband gehuldigd. Tot de vele cadeaus, die hij mocht ontvangen, be hoorde ook een plant die door me vrouw Scheffer onder het toeziend oog van haar echtgenoot werd uitgepakt. Op dinsdag 3 augustus werd het 25- jarig dienstjubileum van de heer P. Chr. Vielvoye gevierd, die sinds zijn indiensttreding tot heden in de Tap- kelder werkzaam is. De foto toont de heer en mevrouw Vielvoye tijdens de feestelijke bijeenkomst in de Raads- kelder. 16

Vers van 't Vat | 1971 | | pagina 16