Bouwbureau geeft per jaar 2000 adviezen 1 Rotterdamse bouwkundigen buigen zich over een moeilijk vraagstuk. V.l.n.r. de heren C. van Kasteel, A. de Haas, R. H. Mispelblom Beijer en J. M. Vaessen. 2 Zwolse bouwkundigen bijeen in kantoor caravan 'De Koets'. V.l.n.r. de heren J. IJ. Koudenburg, G. Schutte. J. van Gelder en D. de Boer. 3 De 'Oude Heer' in Rotterdam was ook een project, waarin het Rotterdamse bouwbureau met vele ideeën en plan nen een groot aandeel heeft gehad. 4 Horeca-technische adviezen en ideeën van het bouwbureau waren ook van groot nut bij de inrichting van het Ma rine-ontspanningscentrum 't Huys Tijd verdrijf'. Op dezelfde wijze werd meegewerkt aan de permanente landbouwtentoon stelling in de IJsselmeerpolder, bekend onder de naam Flevohof. En ook het Marine Ontspanningscentrum 't Huys Tijdverdrijf' in Den Helder is naar plan nen van het Heineken Bouwbureau ingericht. Tot de activiteiten van de laatste tijd behoren ook de Postiljon Pleisterplaatsen en de uitvoering van de Travellers Grill in Amsterdam-Bui- tenveldert. Een voorbeeld van een grote, volledige bouw, die geheel door het Bouwbureau werd ontworpen en thans in uitvoering is, is het Cultureel Centrum 'De Reehorst' in Ede (Gld), hetgeen een opdracht is van het Ge meentebestuur. Het bouwbureau wordt ook ingescha keld wanneer het gaat om sanering of aanpassing van het bedrijf. Zelfs kan het gebeuren, dat geadviseerd wordt tot inkrimping, wanneer bepaal de delen van de exploitatie niet ren dabel te maken zijn. Kortom, het ter rein, waarop het Heineken Bouwbu reau werkzaam is, is practisch onbe grensd. Wél begrensd is de beschik bare mankracht en daarom zijn er vaste contacten met derden voor het detailleren van alle plannen, waar door de stroom van aanvragen op tijd kan worden verwerkt, en de Heineken 'inbreng' dus kan toenemen. 6

Vers van 't Vat | 1971 | | pagina 6