2000 adviezen Bouw bureau bureau niet schuil gaan achter immen se tekentafels, is de bekendheid met deze groep binnen het bedrijf toch vrij gering. Daarom willen we deze medewerkers even in het volle dag licht zetten, temeer daar hun activi teiten daarbuiten vrij bekend zijn. Want wie de lijst van projekten ziet, waaraan thans wordt gewerkt, of die kortelings werden afgerond, zal snel bemerken, dat er een alom gewaar deerd stuk werk wordt geleverd. De aard van de werkzaamheden brengt met zich mee, dat men organisatorisch valt onder de Divisie Commercie Ne derland (Heineken Nederland N.V.), Wie in Nederland een horeca-bedrijf binnengaat, zal nimmer op de deur een bordje tegenkomen met de tekst: 'De inrichting van deze zaak kwam tot stand in samenwerking met het Heineken Bouwbureau'. En toch zijn er vele bedrijven, waar Heineken op de een of andere wijze de hand heeft ge had in opzet, inrichting en afwerking, en die dus min of meer de Heineken- signatuur dragen. Het zijn de zaken, die gebruik hebben gemaakt van de specialistische kennis, die het Bouw bureau-team van typische horeca-pro- biemen heeft. Per jaar komen er dan ook 2000 adviesaanvragen binnen, hetgeen duidelijk de waarde van dit bureau voor ons bedrijf illustreert. Een groep mensen twintig bouw kundigen en technici en twee admini stratieve assistentes is voortdurend in de weer om onze afnemers in de horeca-sector van dienst te zijn. Maar daarnaast houdt men zich ook bezig met taxaties en onderhoudsadviezen voor huurpanden en eigen panden en de controle op de werkzaamheden, die aan deze brouwerijpanden verricht worden. En ook dat vraagt veel aan dacht, want het aantal eigen panden loopt in de honderden. Hoewel de medewerkers van het Bouw- Een interieurfoto van de 'Oude Waag' in Leeuwarden

Vers van 't Vat | 1971 | | pagina 3