Snuiter Winkeltje Technische conferentie Amstel Oud bruin in het nieuw A, Miedema - Buitenlandse Belangen Amsterdam F. Garces - Luanda A. Eugénio - Kinshasa E. van Laere - Boma (gedeeltelijk zichtbaar) J. de Ceuster - Bujumbura R Volckaert - Gisenyi H. Fernandes - Luanda P. Hautem - Bukavu D. Bouckaert - Kisangani C. H. Bussmann - Kinshasa G H. Ulenberg - Centrale Brouwtechnische Dienst Rotterdam A. Stroo - Buitenlandse Belangen Rotterdam Sinds enige weken is 't Koelschip van de brouwerij Stadhouderskade verrijkt met een aantrekkelijk winkeltje, waarin de typische brouwerijsouvenirs aan de bezoekers worden verkocht. Vooral in de zomermaanden, als tienduizen den toeristen een bezoek aan de brou werij komen brengen, is het winkeltje zeer in trek. Met name is er een com plete 'ren' op de Heineken T-shirts. Eind april werd in de Afrikaanse stad Gisenyi (Rwanda) de Derde Techni sche Conferentie van de brouwerijen, die in het verleden tot de Bralima/ Interbra groep behoorden en nu via het Ibecor (International Beverage Corp.) in Brussel met ons verbonden zijn, ge houden. De conferentie stond onder auspiciën van de groep Buitenlandse Belangen en was georganiseerd door het Tech nologisch Centrum. Zoals gebruikelijk werden op de conferentie de nieuwste gegevens op technologisch en tech nisch gebied uitgewisseld. In de tweede helft van juli verscheen het Amstel Oud Bruin in een nieuwe uitmon stering op de markt. De eti ketten voor de 30- en 45 cl flessen zijn aangepast aan de eerder dit jaar geïntroduceer de andere opmaak van Amstel pils, terwijl ook het uiterlijk van de kroonkurk is gewij zigd. Wat er allemaal van een leeg bier blikje te maken valt, bleek weer eens toen wij van een Nederlander, die op bezoek is geweest in Dahomey (West- Afrika), de hierbij afgebeelde 'snuiter' ontvingen. Hij had dit zeer curieuze olielampje, waarin ook nog een kroon kurk was verwerkt, ontdekt op de markt in Save. Wie weet is deze toe passing ook voor onze lezers een lichtend voorbeeld. Alle deelnemers werden gefotogra feerd voor de brouwerij in Gisenyi. U ziet v.l.n.r. de heren A. Hardy - Kisangani, M. Périn - Gisenyi M. Descamps - Bukavu H. Gerritsen - Centrale Brouwtechnische Dienst Rotterdam A. Descamps - Ibecor Brussel A. Nyedetse - Bujumbura (gedeeltelijk zichtbaar) P. Bodart - Ibecor Brussel M. Duquenne - Brazzaville H. R. S. Tijssens - Central Engineering Rotterdam F. N. Lourtie - Kinshasa 23

Vers van 't Vat | 1971 | | pagina 23