ML .in Rjlfo .s u J n fo A. C. Diks, Fustencolonne J. L. M. van Gorp, Bottelarij G. R. Huizinga, Fustencolonne M. H. C. van Eeuwijk, Kantine B. M. T. de Ruyter, Intern Transport Uit dienst: N. Damen, Bottelarij A. H. Anthonius, Bedrijfscontrole P. J. A. Jansen, Bottelarij A. van den Heuvel, Bottelarij A. M. G. Geerts, Fustencolonne L. H. W. J. Sgroot, Bottelarij J. M. Hernandez Sanchez, Bottelarij N. C. Q. Bogers, Fustencolonne M. M. van de Kerkhof Luites, Kantine Overleden: H. P. L. Swartjes, Interne Dienst In militaire dienst: J. J. de Bresser, Bottelarij B. A. M. Zegers, Bottelarij Gehuwd: H. L. M. van Valkenburg (Intern Transport) met Mej. T. H. van Mansen A. van Bladel (Intern Transport) met Mej. A. v. d. Wiel Mej. J. A. de Hart (Interne Dienst) met de heer H. van Diejen J. F. van de Pol (Electrotechnische Dienst) met Mej. A. M. van Amelsvoort J. van den Besselaar (Elektrotechnische Dienst) met Mej. J. C. M. Kantelberg Mej. M. van de Hout (Verkoopsecr. Zuidwal) met de heer J. Keuninkx M. A. C. v. d. Broek (Storingsdienst) met Mej. W. M. Hendriks Mej. E. van Berkel (Inkoop) met de heer T. Brekelmans A. B. Roza (Intern Transport) met Mej. L. J. van Vugt Mej. B. Delmee (Kaartenkamer) met de heer J. van Hemert Geboren: Niels L., z.v. H. A. Baars (Bedrijfsbureau) Hendrika P., d.v. H. Heesakkers (Intern Trans port) Dennis, z.v. P. H. Peperkamp (Zuidwal) Erik A. H. D., z.v. T. Noot (Bottelarij) Marco J. L. M., z.v. J. M. J. Korthout (Botte larij) Miquel A., z.v. A. Gobernida Bercenilla Sandor T. F., z. v. A. v. d. Louw Sleutjes (Be drijfsbureau) Carlo M., z.v. J. van Gelder (Storingsdienst) Marinus L. G., z. v. H. G. M. Krete (Bottelarij) Petrus L. J., z.v. P. J. M. Stams (Bottelarij) Catharina A. F., d.v. J. P. L. van Hoek (Botte larij) Markus W. A. J., z.v. A. G. M. van Gils (Bot telarij) Op 6 april vertrok de heer P. C. Meer- tens met zijn gezin uit Kuala Lumpur om zijn verlof in Nederland door te brengen, waar hij op 19 mei arriveer de if De heer Ch. Bussmann is op 1 mei met verlof uit Kinshasa vertrokken Op 18 mei vertrok ir. R. W. Wel- mers met zijn vrouw uit Lagos om zijn verlof in Nederland door te brengen if De heer C. Allport is sinds 19 mei uit Freetown met verlof in Engeland, waar zijn gezin al eerder was aange komen if Op 22 mei is de heer B. A. A Brandt met zijn gezin uit Aba ver trokken om zijn verlof in Nederland door te brengen if De heer R. Elert is op 26 mei naar Lagos teruggekeerd. Zijn gezin zal over enige tijd volgen if Eveneens op 26 mei vertrok de heer M. Muilwijk, en wel naar Kinshasa waar hij de heer Vermaas zal opvol gen. Zijn vrouw zal op 2 juni vertrek ken if Op 17 mei arriveerde Mevr. A. Keller-Ferwerda uit Freetown met haar dochtertje. Haar man was al eer der aangekomen if Van 26 mei tot 1 juli was de heer J. J. de Winter met zijn gezin in Nederland voor een ver lofperiode. Op 1 juli is de heer De Winter teruggekeerd naar Kisangani. Zijn gezin zal binnenkort volgen if Op 30 mei vertrok de heer K. Klute met zijn gezin uit Aba om zijn verlof in Nederland door te brengen if De heer J. van Meel is op 5 juni, na zijn verlof in Nederland te hebben doorgebracht, vertrokken naar Boma, waar hij werk zaam zal zijn bij Bralima S.C.R.L. Zijn vrouw zal over enige tijd vertrek ken if Op 7 juni kwam de heer G. J. van Aalst met zijn gezin uit Boma met verlof in Nederland aan if Op 8 juni arriveerde uit Singapore Dr. L. Bels met zijn gezin om zijn verlof in Neder land door te brengen if Mevr. C. Rut- gers-Van Ruitenbeek kwam op 10 juni met haar zoontje uit Boma in Neder land aan. Haar man zal binnenkort volgen if Op 14 juni is de heer B. E. Grossmith naar Surabaja vertrokken, waar hij werkzaam zal zijn bij P. T. Perusahaan Bir Indonesia if Ir. H. Timmer is op 19 juni, na verlof, terug gekeerd naar Kaduna if Eveneens op 19 juni vertrok de heer G. J. M. Witte- veen, en wel naar Kumasi, waar hij werkzaam zal zijn bij Kumasi Brewery Ltd. Zijn vrouw zal hem over enige tijd volgen if De heer H. Rodenburg ar riveerde met zijn gezin op 21 juni uit Kinshasa, om zijn verlof in Nederland door te brengen if Na een verlofpe riode is de heer Ch. Bussman op 22 juni naar Kinshasa teruggekeerd if Op 23 juni keerde de heer A. J. Kruidenier naar Kumasi terug, na zijn verlof in Nederland te hebben doorgebracht. Zijn vrouw zal hem over enige tijd volgen if Op 26 juni is de heer M. H. de Jong met zijn gezin naar Moun- dou teruggekeerd, na een verlofperio de in Nederland if De heer H. Vonk arriveerde op 27 juni met zijn gezin uit Bukavu om zijn verlof in Nederland door te brengen if Op 2 juli keerde de heer H. Kreuger met zijn gezin terug naar Kinshasa. diversen GESLAAGD In Rotterdam hebben de navolgende medewerkers met goed gevolg eon examen afgelegd. Mej. M. Noorlander (Secr. Buitenlandse Belan gen) is geslaagd voor het diploma Steno Neder lands. H. J. M. Duynstee is geslaagd voor de examens Leerpsychologie en Vormingsmethodiek C.I.M.I.B. G. Bot (Verschepingen) is geslaagd voor het di ploma Scheepvaart, Vervoer en Expeditie Mej. A. Soeteman (Verk. Secr.) is geslaagd voor het diploma Steno Nederlands. H. Grootenhuis (Tekenkamer) is geslaagd voor het diploma Akte N 4. M. J. Hoogwerf (Doc. Secr.) is geslaagd voor het diploma Bedrijfsfotografie. R. v. d. Sman (Export) is geslaagd voor het diploma Mulo-A. M. Kooy (Brouwtechn. Dienst) is geslaagd voor het diploma Algemene Statistiek J. v. d. Wel (Boekhouding) is geslaagd voor het diploma Assistent-Econoom. In de vestiging Amsterdam I is de heer D. E. Karman (Laboratorium) geslaagd voor het diploma Bedrijfsinstructeur De heer A. N. van der Steen jr. (Assurantiën) is geslaagd voor het diploma Verzekeringsagent Aan de vestiging Mauritskade is de heer E. van Brunschot geslaagd voor het diploma Personeels Beheer van de Stichting voor Opleiding tot So ciale Arbeid. Naast het feit, dat hij examen moest doen in een groot aantal vakken, zoals psycho logie, sociologie, economie enz., moest hij ook een werkstuk maken. Hij heeft dit genoemd 'De Werving van Spaanse Werknemers voor Neder landse Ondernemingen, 10 jaar ervaring'. Dit werk heeft hij ook aan alle met deze kwestie te maken hebbende autoriteiten toegezonden. Hij heeft hierop hele aardige reacties gekregen, zoals van de Minister van Justitie, die hem liet weten dat hij het werkstuk met grote belangstelling had gelezen en dat hij van mening was, dat de kritische opmerkingen van de heer van Brunschot alleszins overweging verdienden. De attaché voor Arbeidszaken van de Spaanse Ambassade vond het geschrift zeer nuttig voor zijn werk en de Landelijke Stichting voor Buitenlandse Werknemers was van mening, dat zij het eens was met de beweringen van de heer van Brunschot over ccn groot aantal punten met betrekking tot de werving van buitenlandse werknemers. De heer Th. J. Wegh, (Expeditie) is geslaagd voor het diploma Reportagefotograaf van de Stichting 'De Nederlandse Fotovakschool' ROTTERDAM In het najaar van 1971 zal in Rotterdam een cursus Procesgang en Apparatenkennis van start gaan. Deze cursus is bestemd voor iedereen, die in de vestiging Rotterdam werkzaam is en die daarvoor belangstelling heeft. Onderwerpen, die tijdens de cursus behandeld worden, zijn onder meer proceskennis, kennis van de apparaten in de verschillende afdelingen, water behandeling, infectie en desinfectie en kwaliteits controle. De duur van de cursus bedraagt 10 weken, ge durende welke ongeveer 11/z uur per week les wordt gegeven in werktijd. Daarnaast zullen ex cursies plaatsvinden naar de verschillende af delingen. Belangstellenden kunnen zich bij hun afdelingschef aanmelden. DANKBETUIGINGEN: Voor Uw zeer gewaardeerde blijken van deelne ming, ondervonden bij het overlijden en de be grafenis van mijn man, betuig ik U, mede namens de kinderen, mijn oprechte dank. Uw medeleven was voor ons eon grote troost. Mevr. S. Kivit van Haaften-Kleinjans Langs deze weg willen wij onze hartelijke dank betuigen voor de heerlijke dag, die wij hadden op 26 mei. Onze dank gaat uit naar de Directie, die het jaarlijkse uitstapje weer mogelijk maakte, en naar de commissie, die alles zo voortrcffek'k organiseerde. Do gcpc.ns:or.eerden van Rotterdam Voor Uw blijken van medeleven tijdens de ziekte en het overlijden van mijn lieve man, betuig ik U mijn oprechte dank uit aller naam. Mevrouw E. Swartjes-Meu-s In de afgelopen periode ontvingen wij naar aan leiding van jubileum- en afscheidsrecepties van de navolgende medewerkers dankbetuigingen. De heren G. J. F. de Kroon, M. Kooiman. W. Mühlrad, C. Veltman en J. C. Eyking, die alle 25 jaar bij de brouwerij in dienst waren. De heer C. de Roos, die zijn 40-jarig jubileum vierde. De heren H. J. Leeflang en P. W. Plagge, die afscheid namen. 20

Vers van 't Vat | 1971 | | pagina 20