C. Veltman A. Dirkse M. Bakker J. Roos J. C. Eijking J. C. Oud Het aantal medewerkers, dat de laatste tijd een 25-jarig dienstjubileum viert, is bij zonder groot. Op zichzelf is dat een verheugend teken, omdat het getuigt van een grote trouw aan het bedrijf. Hoezeer dit wordt gewaardeerd komt telkenmale weer tot uiting in de jubileumvieringen, waarin de kwaliteiten van de jubilaris ais werknemer en als mens niet onder stoelen of banken worden gestoken. De heer C. Veltman, voorman in de Lagerkelder van de vestiging Maurits- kade in Amsterdam, was 28 mei 25 jaar in dienst van de brouwerij. Eén van de sprekers tijdens deze huldi gingsbijeenkomst was de heer M. Brouwer (rechts op de foto), die een cadeau aanbood namens het Jubileum fonds. Met verslagjes van deze gebeurtenissen zijn steeds weer vele pagina's van Vers van 't Vat te vullen. De nieuwe opzet van het blad brengt echter met zich mee, dat we speciaal op verzoek van de lezers, vee! meer dan voorheen aandacht willen besteden aan de voor velen nog onbekende facetten van ons bedrijf. Het aantal pagina's met artikelen van informatieve aard, zoals bespreking van bepaalde diensten en afdelingen, neemt daardoor zeer toe. Een en ander heeft ons - na lang beraad - doen besluiten om de verslaggeving over jubilea aanzienlijk in te krimpen. Te beginnen met dit nummer zullen we volstaan met het publiceren van een foto met onderschrift. Wij hopen, dat zowel degenen die het betreft, de jubilarissen dus, als degenen, die trouwe lezers van deze rubriek waren, hiervoor begrip zullen hebben. De heer A. Dirkse, als lorrierijder werk zaam bij de afdeling Intern Transport van de brouwerij Mauritskade te Am sterdam, vierde op 25 juni zijn 25- jarig jubileum. De foto toont de jubi laris tijdens een van de toespraken. Op 11 juni 1946 trad de heer M. Bak ker als Bierleidingmonteur in dienst van de brouwerij Mauritskade te Am sterdam, welke functie hij ook heden ten dage nog vervult. Op 22 juni vond de huldiging plaats, bij welke gele genheid mevrouw Bakker haar man de gouden jubileumspeld op de revers stak. Op 18 juni werd in de Raadskelder te Rotterdam de heer J. Roos, chef van het Archief, gehuldigd omdat hij op die dag 25 jaar in dienst was van de brouwerij. De foto toont de heer Roos tijdens zijn dankwoord, dat getuigde van een groot gevoel voor humor. Op 11 juni vierde de heer J. C. Eijking, chef de bureau van het Gewestelijk Verkoopkantoor in Amsterdam (He rengracht) zijn 25-jarig jubileum. In de Gijsbreghtkelder van de brouwerij Mauritskade werd hij gehuldigd onder meer door de heer G. E. Kleingeld (rechts op de foto) die namens de Centrale Horeca Administratie een ge schenk aanbood Tussen beide heren in de dochter van de heer Eijking. Op de brouwerij Mauritskade vierde de heer J. C. Oud, die werkzaam is op de Bottelarij, op 1 juli zijn 25-jarig dienstjubileum. De heer M. Willem- stijn (rechts op de foto) bood de jubi laris tijdens de huldiging een geschenk aan.

Vers van 't Vat | 1971 | | pagina 17