J. J. Rijnbeek J. Visser F. H. Lang M. Kooiman W. J. Mühlrad W. K. Huizer Op 6 mei vierde de heer J. J. Rijn beek, werkzaam in de Garage van de brouwerij Mauritskade te Amsterdam, zijn 25-jarig jubileum. De bedrijfslei der, ir. W. F. Schipper speldde hem het gouden jubileuminsigne op. In het midden mevrouw Rijnbeek. De heer J. Visser, werkzaam als Meet- en Regeltechnicus op de brouwerij Mauritskade in Amsterdam, werd op 10 mei gehuldigd wegens zijn 25-jarig dienstverband. De jubilaris werd o.m. gelukgewenst door de chef van de Onderhoudsdienst, de heer R. G Louwinger, die hem een horloge aanbood. Donderdag 6 mei werd het 25-jarig jubileum gevierd van de heer F. H. Lang, werkzaam op de Bottelarij-werk plaats van de brouwerij Stadhouders kade. Tijdens de receptie bood de heer F. A. van der Kint namens de collega's een draagbare radio aan. Donderdag 13 mei was de heer M. Kooiman, werkzaam in de Ziederij van de Brouwerij te Rotterdam, 25 jaar bij Heineken. Bij deze gelegenheid werd hij gehuldigd in de Raadskelder. De foto toont de heer Kooiman bij het uitpakken van een der cadeaus. Vrijdag 21 mei was de heer W. J. Mühlrad, werkzaam in het Reclame magazijn van de brouwerij Maurits kade (Amsterdam) 25 jaar in dienst van de brouwerij. Tot de cadeaus, die de jubilaris ontving, behoorde een fraaie tafelaansteker, die door het echtpaar Mühlrad grondig werd be keken Vrijdag 14 mei vierde de heer W. K. Huizer, onderchef Bottelarij te Rot terdam, zijn 25-jarig jubileum. Tijdens de zeer drukke receptie in de Raadskelder werd hem onder meer een tuinstoel aangeboden, waarin de jubilaris zich met veel plezier liet foto graferen. 16

Vers van 't Vat | 1971 | | pagina 16