Bridgers hadden een goed seizoen Het bridgeseizoen '70/'71 van de Bridge club Rotterdam is ten einde. De afgelopen bedrijfscompetitie is een zeer spannende geweest. In het begin verspeelden we 5 punten, door 2 wedstrijden te verliezen en 1 gelijk te spelen. Gelukkig herstelden we ons prachtig en eindigden met een gelijk aantal punten met Stad Rotterdam 1720 (voorheen Van Marle) op de eerste plaats. Een beslissingswedstrijd was noodzakelijk. In die strijd gingen we met een minimaal verschil eervol ten onder. De eindstand luidt als volgt: 1. Stad Rotterdam 17 punten, 2. Heineken 15 punten, 3. R.V.S. 12 punten, 4. S.V.Z. 8 punten, 5. Vulcaan 5 punten, 6. Z.H.C. 5 punten. De onderlinge parencompetitie was zo mogelijk nóg spannender. Halverwege de competitie was het paar Van Hoffen- Schimmer herfstkampioen met een voor sprong van 2 punten. In de tweede helft werd dit paar echter overtroefd en ein digde op de vijfde plaats. Proficiat aan het paar Malcorps-Van Oosten, dat kam pioen werd. De volledige stand is als volgt: 1. Mal corps-Van Oosten 652 punten, 2. Fransen- Verduin 636 punten, 3. Hirt-Lodders 628 punten, 4. Van Dijk-Meyer 617 punten, 5. Van Hoffen-Schimmer 612 punten, 6. Da mes Oosterbroek-Kern 611 punten, 7. Dames Kleijngeld-Roggeveen 584 punten, 8. Dames Jansen-Norp 580 punten, 9. Oosterbroek-Kern 573 punten, 10. Dames Van Schooneveld-De Kwant 556 punten, 11. Van Zetten-De Kwant 546 punten, 12. Norp-Mevr. Mager 532 punten, 13. Jan- sen-Mager 519 punten, 14. Vroomman- Mevr. Vroomman 503 punten 15. Dames V. d. Spek-Nieland 496 punten, 16. Van Schooneveld-Vermeulen 489 punten, 17. Limpens-Roggeveen 488 punten, 18. Da mes Van Zetten-Hoppener 458 punten. Nieuwe competitie Midden september starten we met de nieuwe competitie. Dit jaar zullen we te gen 11 bedrijfsverenigingen uitkomen. Naast de onderlinge parencompetitie hou den we een St.-Nicolaas-, Kerst- en Paas- drive, waarbij voor alle spelers prijzen te behalen zijn. Deze wedstrijden munten gewoonlijk uit door een zeer gezellige sfeer; men leeft er als het ware naar toe. Het is echter niet alles rozegeur en mane schijn. Ook de bridgeclub worstelt met de vergrijzing; ook zij heeft nieuwe leden nodig. Er wordt iedere vrijdagavond ge speeld in onze vertrouwde Raadskelder. De ene week voor de bedrijfscompetitie en de andere voor de onderlinge paren competitie. Aan beide competities is een kampioenschap verbonden, waarbij voor de onderlinge een persoonlijke prijs valt te verdienen. Er wordt altijd met veel overgave gespeeld. Ongetwijfeld zijn er velen op onze brouwerij, die de nobele bridgesport beoefenen. Mocht U drempel vrees hebben om in clubverband te spe len, belt U dan toch eens een van de bestuursleden op. Ze helpen U graag over die drempel heen. 17 september a.s. starten we weer. Belt u ons vóór die tijd?! Het bestuur: Van Zetten (voorzitter) tst. 112 Mej. Kleijngeld (secr.) 177 Van Schooneveld (penn.mr.) 420 Namens het bestuur: Van Zetten I Begin juli werd in Rotterdam de be kende lichtreclame op het 30 meter hoge flatgebouw aan het Stadhouders plein in één dag door een nieuwe in stallatie vervangen. De oude neon reclame, bestaande uit de woorden 'Heineken Het meest getapt', was na een kleine tien jaar trouwe dienst wel aan vervanging toe. De nieuwe installatie heeft als tekst alleen het woord Heineken, met daar naast een 8 meter hoog glas. Dit glas is afkomstig uit de de installatie op de gashouder bij Oudenrijn. De hoogte van de letters bedraagt 3 meter voor de H, 1.90 meter voor de overige let ters. De foto's geven een beeld van de mon tage en van de nieuwe blikvanger, zoals die op een van Rotterdams drukste invalswegen te zien is.

Vers van 't Vat | 1971 | | pagina 14