Foto 1: Het Stadionkanaal achter het Olym pisch Stadion zal dienen als viswater. Foto 2: Een breed terras zal de tennissup- porters volop de gelegenheid geven de tenniswedstrijden te volgen. Foto 3: Op de viltachtige vloerbedekking van kunststof in de moderne badmintonhal zuilen de badmintonspelers hun pres taties kunnen leveren. Foto 4: De hoofdingang en de ontvangstzaal, waar deelnemers en supporters ontvan gen zuilen worden. SPORTDAG Het kernwoord in de Olympische ge dachte is de verbroedering. Dit woord staat ook voorop als we het hebben over de jaarlijkse Concernsportdag, al hebben we het daarbij dan meer over het elkaar beter leren kennen. Met dit thema in het achterhoofd is het plezierig, dat deze concern ontmoeting - op zaterdag 21 augus tus - plaatsvindt binnen de hekken van het Olympisch Stadion in Am sterdam Een betere plaats was ons inziens niet mogelijk geweest, temeer ook daar dit jaar voor het eerst alle takken van sport in eikaars onmiddel lijke nabijheid kunnen worden afge werkt. Met name voor de supporters is dit een geweldig pluspunt en we ver wachten dan ook dat zeer velen op deze zaterdag hun favorieten zullen komen aanmoedigen. Er wordt ook dit jaar weer gestreden op acht fronten. Inzet is wederom de Astrid Beker, welke reeds twee achtereenvolgende jaren in het bezit kwam van Bunnik (Vrumona). Of het succes geprolongeerd kan wor den is nog maar de vraag, al zal Bun- nik er wel weer alles aan doen. Een voorsprong van zes bekerpunten in het eindklassement van vorig jaar lijkt tamelijk veel, maar de andere vesti gingen hebben de afgelopen weken niet stilgezeten. Daarom brengen we U even de winnaars van vorig jaar in elke tak van sport in herinnering. Bun- nik (met in totaal 301/2 bekerpunt) was nummer één bij hengelen, deelde bij biljarten de eerste plaats met Rot terdam, en was een zeer goede twee de bij badminton, klaverjassen, tafel tennis, tennis en voetbal. Alleen bij bridge liet men een 'kaartje' vallen. Rotterdam (241A punt) was bij ten nis het sterkst en deed, zoals gezegd, bij biljarten niet onder voor Bunnik. Tafeltennis was hier het zwakke punt. Den Bosch (22) boekte overwinningen bij badminton en voetbal, maar kwam bij klaverjassen niet verder dan de 12

Vers van 't Vat | 1971 | | pagina 12