beat deed het best in sfeer van wild west Het jaarlijkse beatfeest voor de nog niet 24-jarige medewerkers en mede werksters van de Rotterdamse brouwe rij stond er vrijdag 23 april gekleurd op. De Maasstadleden van 3LUIK wa ren in de aan het feest voorafgaande weken, gewapend met kwasten, pense len en potten waterverf, enorme vellen golfkarton te lijf gegaan. En met het resultaat van deze strijd, een uiterst vrije bewerking van de Wild-West architectuur, was de Raadskelder on herkenbaar gemaakt. Onder bezielende leiding en met mede werking van thuisverbruikvertegen- woordiger W. Mast waren saloons met klapdeurtjes, hotels, een sheriffs of fice, een bankgebouw, een jail en meer van dat sppl tevoorschijn gekomen, die het in de schemerverlichting erg goed 'deden'. De ijverige, zevenkoppige bemanning van de Dizzy Mans Band liet zich echter door deze creatieve uitspattin gen niet intimideren, integendeel! Uit bundige en vooral goed hoorbare beat- klanken deden de stoere gevels schud den op hun grondvesten. De bijna tweehonderd aanwezigen waren dui delijk tevreden met deze muzikale prestaties. Geen wonder dat de wat sober gehouden dependance van de Raadskelder, waar ook een tapinstal latie stond, alleen met een bezoek werd vereerd als er iemand wat op verhaal wilde komen. Helaas moest het dolgezellige feest even na twaalven afgelopen zijn. Vol gend jaar, wanneer we het eerste lus trum vieren, moeten we gewoon even nachtpermissie vragen, weet je wel. De foto's laten goed zien hoe gezellig het er uit zag.

Vers van 't Vat | 1971 | | pagina 19