BOSSCHE BLAASKAPEL IN NIEUWE UNIFORMEN Deel HTB naar Alexanderpolder Goed-'Gemutst' publiek dankzij Heineken-petjes Uit de leden van de Heineken Fanfare wordt van tijd tot tijd een 'blaaskapel' geformeerd, die zich heeft toegelegd op het spelen van Beierse muziek. Deze kapel heeft steeds opgetreden onder de naam Cambrinus, maar onlangs vond een naamsverandering plaats. De nieuwe naam is 'De Hein- brouwmuzikanten'. De groep is sinds enkele weken voor het eerst in uniformen gestoken, welke - zoals de foto toont - geheel passen in de sfeer van de muziek, die wordt gespeeld. De Kapel, die onder leiding staat van de heer W. Doomer- nik, heeft 24 april op een Festival in Herpen het hoogste aantal punten in de wacht gesleept en daarmee de eerste prijs met lof van de jury verworven. Twee prachtige bekers zijn daarvan de getuigen. Toen woensdag 2 juni duizenden sup porters zich naar het Wembley-stadion in Londen begaven, om daar getuige te zijn van de Europa Cup-finale tus sen Ajax en het Griekse Panathinai- kos, werden zij daar opgewacht door zestien charmante, Engelse dames. Deze dames, die allen een Ajax-tenue met brede Heineken sjerp droegen, waren vanaf 4 uur 's middags tot kort vóór de aanvang van de wedstrijd in touw met het uitdelen van de speciaal voor deze gelegenheid gemaakte Hei neken-petjes, waarmee zij in vier uur tijd zo'n 40.000 toeschouwers tooiden. Hoewel vele supporters reeds feeste lijk in de rode en witte Ajax-kleuren verkleed waren, vormden de Heineken- petjes met de tekst 'Hup Ajax' een welkome aanvulling van hun uitrus ting en vonden gretig aftrek. De rechtstreekse televisiebeelden van de wedstrijd toonden in vele landen her haaldelijk het duizendkoppige goed- 'gemutste' publiek. Het nieuwe gebouw, gelegen aan de Koningslaan/hoek Prinsenlaan in de Alexanderpolder, verkeert in de laat ste fase van voltooiing. Het is in zijn geheel door Heineken gehuurd en zal enkele jaren dienst doen als tijdelijk kantoorgebouw in afwachting van de definitieve behuizing in Zoeterwoude. Het gebouw op de foto zal in de ko mende tijd onderdak gaan bieden aan een deel van de vroegere H.T.B.-ge meenschap, die tot voor kort in de Isaac Hubertsiraat in Rotterdam ge huisvest was. Zoals bekend is, werden hier bij reparaties aan het gebouw zodanige gebreken geconstateerd, dat besloten moest worden het betrokken deel van het pand te verlaten. 18

Vers van 't Vat | 1971 | | pagina 18