Ud H. J. MASTENBROEK nam afscheid L. M. SLISSER: ook actief in de O.R. Donderdag 29 april nam de heer H. J. Mastenbroek afscheid van de brouwe rij in Rotterdam. De heer Mastenbroek trad op 27 september 1955 in de bottelarij in dienst. Vanaf juli 1966 werkte hij bij de interne dienst, waar hij met onderhoudswerkzaamheden was belast. De heer en mevrouw Mastenbroek wer den 's middags met enkele andere genodigden op het kantoor ontvangen door de heer J. Ykema, die de heer Mastenbroek aan het slot van de ge zellige bijeenkomst toesprak en hem namens directie en bedrijfsleiding be dankte voor de bewezen diensten. Daarna was er receptie in de Raads- kelder. Hier sprak de heer H. H. W. Norp namens de interne dienst de scheidende heer Mastenbroek toe. Ter herdenking van het feit, dat hij 25 jaar geleden in dienst trad, werd de heer H. F. Pais maandag 19 april met zijn echtgenote en verdere familie leden door de bedrijfsleider van de brouwerij Mauritskade, Ir. W. F. Schip per, op zijn kamer ontvangen. Op 18 april 1946 werd de jubilaris geplaatst op de bottelarij van de vestiging Mau ritskade. In 1959 werd hij belast met het sjablonensnijden ten dienste van de exportverpakking. sche boor, een fotoapparaat en een scheerapparaat overhandigd werden. Mevrouw Pais mocht, als dank voor haar goede zorgen, bloemen in ont vangst nemen. Nadat de heer Schipper met een woord van dank de gouden speld had uitgereikt, sprak de heer M. Willem- steijn zijn erkentelijkheid uit voor de bewezen diensten. Als cadeau bood hij een horloge aan. Ook de heren F. Borsch, direkte chef van de jubilaris, en H. de Vries felici teerden de heer Pais met zijn jubileum, waarbij onder meer een cadeau onder couvert, een duivenmand, een elektri Tijdens het gezellig samenzijn kwam al spoedig naar voren, dat de jubilaris een verwoed duivenliefhebber is en de aanwezigen werden op een aangename manier ingewijd in de geheimen van de 'edeie' duivensport. Op de foto ziet U mevrouw Pais, die haar man met het gouden jubileuminsigne decoreert. Vrijdag 16 april werd de heer L. M. Slisser met zijn echtgenote en vijf kinderen door de bedrijfsleider vestiging Mauritskade in de Commissarissenkamer ont vangen, teneinde in intieme kring het feit te herdenken, dat de heer Slisser 25 jaar geleden in dienst trad bij de brouwerij. Tijdens de korte bijeenkomst kwam naar voren, dat de jubilaris aangenomen werd als hulp in de paardestal, doch bij indiensttreding in de bottelarij werd geplaatst. In de functie van voorman bottelarij-export is de jubilaris hier nog steeds werkzaam. Tevens is hij lid van de Ondernemingsraad. Nadat aan mevrouw Slisser bloemen waren aangeboden, sprak Ir. W. F. Schipper de jubilaris toe en dankte hem voor zijn toewijding in de afgelopen 25 jaar. Hij onderstreepte zijn dank nog eens met de overhandiging van de gouden speld. Vele lovende woorden werden ook gesproken door de heren M. C. Willemsteijn, F. U. Verver, H. G. Bander (direkte chef van de jubilaris) en F. J. Kristel, die hun felicitaties vergezeld lieten gaan van onder meer enveloppes met inhoud, een asbak, een vishengel, een leef- en een schepnet. De heer Bander (rechts) overhandigt de heer Slisser het cadeau van het personeel. 16

Vers van 't Vat | 1971 | | pagina 16