VERENIGINGEN 1 Duo voor twee saxofoons door G. Vissers (links) en F. Wolbrink. 2 De heer J. Persons met de wisselbeker, die definitief zijn eigendom werd. 3 De jury v.i.n.r. H. K. F. Egglij, J. P. Laro en K. van Dijck. 4 Trompettist J. van Berkom en pianist J. van den Akker. 'Drumsectie' sleepten behoorlijke prij zen in de wacht. Het is niet de bedoe ling om vanaf deze plaats bepaalde deelnemers een schouderklopje te ge ven. De waardering van de jury, be staande uit de heren majoor J. P. Laro, directeur van de Mariniers Kapel, K. van Dijck, dirigent van de Heineken Fanfare, en H. K. F. Egglij, secretaris van deze fanfare, komt immers reeds tot uitdrukking in de diploma's en de juryrapporten. Maar voor één persoon willen we dit maal een uitzondering maken. Dat is de heer J. Persons, die kans heeft ge zien om ook ditmaal het hoogste aan tal punten te behalen en die daarmee voor de derde achtereenvolgende maal beslag wist te leggen op de wissel beker. Deze beker mag hij nu voor altijd mee naar huis nemen. De waar dering van de heer Laro voor het door de heer Persons uitgevoerde Trompet concert van Joseph Haydn was een eerste prijs met lof. Het is te hopen, dat we ook in vol gende jaren over de individuele pres taties van de leden van de Heineken Fanfare de loftrompet kunnen steken. Intussen heeft de Heineken Fanfare, waar al deze eminente musici lid van zijn, weer voortreffelijke succes sen geboekt. Regelmatig wordt overal in 't land opgetreden en worden prij zen in de wacht gesleept. ^-nco"pa Op 17 april hebben de leden van de Heineken Fanfare uit Den Bosch deel genomen aan het jaarlijkse solisten concours. Het was de vierde maal dat dit concours werd gehouden. Hoewel het aantal deelnemers iets minder groot was dan andere jaren, bleken kwaliteit en moeilijkheidsgraad van de uitgevoerde werken veel hoger te lig gen In deze zin kan dan ook gerust gesteld worden, dat ook dit concours weer volledig geslaagd is. De nestor van de fanfare, de 71-jarige H. Meijer, voelde zich nog jong genoeg om met zijn trombone in het strijdperk te treden. Ook de vaak nog zeer jeug dige tamboers en blazers van de 14

Vers van 't Vat | 1971 | | pagina 14