Leven in de brouwerij amsterdam I amsterdam II rotterdam AFSCHEID W. VAN LANGEN OVERLEDEN JEUGDFEEST ROTTERDAM PERSONALIA BUITENLAND GESLAAGD DANKBETUIGING In dienst: G. Elberse, Gistkelder A. Yasar, Bottelarij O. Öncü, Bottelarij H. Yasar, Bottelarij L. Mohamedi Mohamed, Bottelarij R. Rodriquez Ponce, Bottelarij M. Basar, Bottelarij P. Berkel, Bottelarij G. Groenewoud, Lagerkelders C. Kahraman Bottelarij E. Caylak, Bottelarij S. Keskin, Bottelarij M. Kasmi, Bottelarij E. G. van Faassen, Bottelarij E. Altug, Bottelarij H. Oflaz, Bottelarij Uit dienst: N. B. van der Lek, Lagerkelder G. Lina, Algemene Produktie A. M. Fatmi, Bottelarij M. A. Aluadrassi, Bottelarij C. van Riel, Lagerkelders H. Tier, Bottelarij W. de Nijs, Belading M. Mohamed, Bottelarij Ph. Zwaab. Bottelarij J. Torrez Lopez, Bottelarij M. Agnouz, Bottelarij O. Asian, Bottelarij Mevr. G. Keijser-van Beek, Bedrijfsbureau Geboren: Martijn N., z. v. N. G. Gudde, (Machinekamer) Boris, z. v. A. Sinkeldam, (Re clame) Pirn, z. v. A. Schipperijn (Com mercial Relations) Gehuwd: C. W. van Alphen (Garage) met Mej. A. M. Frank. In dienst: Mevr. S. T. Groen-Zaalberg, Hor. Secr. Landel. J. M. Lamers, Kwaliteitsdienst M. van den Berg, Vrachtwagens T. Yanes Yanes, Bottelarij F. Cortizo Garrido, Ligkelder A. Calvo Justo, Opslag Int. Transp. F. Pazo Fernandez, Ligkelder A. Cortizo Carballal, Ligkelder A. Rodriguez Perez, Opslag Int. Transp. J. R. Lopez Lestegas, Bottelarij M. Casas Blanco, Bottelarij C. Valino Rodriguez, Bottelarij M. Eiris Lozano, Bottelarij M. Miguens Pedrosa, Bottelarij A. Miguens Pedrosa, Bottelarij M. Otero Bellon, Bottelarij R. Andrade Lorenzo, Bottelarij F. Mosquera Marzoa, Bottelarij S. Fuentes Quintans, Bottelarij B. Rios Rana, Bottelarij A. Gonzalez Cancela, Bottelarij L. Pias Lopez, Bottelarij R. Peteiro Mella, Bottelarij J. Ares Amarelle, Bottelarij J. Martinez Vinas, Bottelarij J. M. Mesias Sanjurjo, Bottelarij M. Fernandez Garcia, Bottelarij J. Castro Bocya, Bottelarij L. Ares Garcia, Bottelarij A. Garcia Lopez, Bottelarij M. Vigas Ares, Bottelarij E. Mosquera Gomez, Bottelarij A. Currais Ponte, Bottelarij J. Viante Bello, Bottelarij D. Villaverde Gonzalez, Bottelarij J. H. Wessels, Vrachtwagens Uit dienst: N. Santamaria Lopez, Fustenvulafd. Mej. J. J. Rijke, Inkoop Mevr. M. F. Veen-Albers, Loonadm. Mevr. J. M. Bolte-Leideritz, Centr. Boekh. W. Berends, Reclame Geboren: Helena M., d. v. R. Gomez Do- minguez (Opsl. Int. Transp.) Maria E., d. v. W. Baas (Electr. techn. werkpl.) José, z.v. A. Sanduenda Pena (Gistkelder) Mariélle, d. v. R. Tonkes (Bedr. bureau) In dienst: B. v. Halem, Techn. Inkoop L. K. Litzau, Centr. Boekhouding L. v.d. Male, Proj. Bureau Mevr. M. P. H. Haanskorf-de Bruijn, Centr. Boekhouding H. J. v. Ingen, Centr. Boekhouding G.J. Grootenhuis, Proj. Bureau Mej. A. H. de Kreek, C.V.A. J. P. M. v. Eijk, Techn. Inkoop Th. B. Buunen, Computercentrum M. J. Hoogwerf, Doe. Secr. G. M. V. Koster. Computercentrum Mej. C. J. A. Bindels, Export Mej. I. A. Abendanon, Export R. V. Fonseca, Bottelarij M. Barros Balla, Transp. dienst V. J. da Luz, Transp. dienst M. Fortes, Bottelarij J. A. Fortes,Emballage P. F. Silva, Bottelarij J. A. Sousa, Bottelarij Mej. M. J. Ruijtenberg, Kantine Kantoor M. Agoujil, Bottelarij S. M. Sousa, Emballage A. F. dos Santos Rego, Emballage I. M. Teixeira, Emballage A. v. Es, Emballage J. Dahlhaus, Mechwplaats A. Tabak, Centr. Magazijn R. J. G. Wolters, Bottelarij A. Carvalho, Bottelarij J. Cremer, Centr. Research Ir. M. G. Kakebeeke, Techn. Opl. P. B. Ouwehand, Techn. Opl. C. L. M. Swanenberg, Techn. Opl. Uit dienst: F. Lopez Feijoo, Bottelarij E. Prieto Ocampo, Bottelarij L. Zuidmeer, Transp. dienst E. H. Dijksman, Tapkelder Mevr. G. M. H. Langendoen- Willemsen, Pers Zaken Int. Divisie Gehuwd: Mej. M. J. A. Verweerde (Centr. Boekh.) met J. H. v. Kruining Geboren: Raymon, z. v. A. Bots (Groep- sing B) Eglantijne H. H., d. v. Ir S. F. Hoekstra (Centr. Lab.) Lennard Fl. M., z.v. Ir. L. Th. M. Hiltermann (Proj. Bur.) IN MEMORIAM J. HENDRIKS Na een korstondig ziekbed is op 7 maart j.l. in de leef tijd van 41 jaar van ons heengegaan onze trouwe col lega Jan Hendriks. Toen hij zich na de Kerstda gen ziek meldde, had nie mand van ons deze droeve afloop vermoed. In de 26 jaren, die hij bij ons werk zaam was, heeft hij zich doen kennen als een goed vakman, voor wie niets te veel was. Wij wensen zijn vrouw, doch ter en moeder de nodige kracht toe om dit zware ver lies te dragen. Dat hij moge rusten in vrede. Electriciënswerkplaats brouwerij Mauritskade B. A. Dammers IN MEMORIAM S. W. Zweverink Volkomen onverwacht is in de morgen van 24 maart 1971 op 51-jarige leeftijd overleden, de heer S. W. Zweverink, in leven portier aan de vestiging Mauritska de. Vele jaren hebben wij hem als een goed collega en trouw medewerker in ons midden mogen hebben. Groot was dan ook de ontsteltenis bij ons allen, die op zo'n pret tige wijze met hem hebben samen mogen werken, toen dit leven zo plotseling werd afgebroken. Zij, die hem gekend hebben, zullen beseffen, wat zijn heengaan voor zijn echtge note en kinderen betekent. Dat hij moge rusten in vrede. H.A.H. Maandag 7 maart overleed op 83-jarige leeftijd onze gepensio neerde oud-medewerker uit Rot terdam, de heer J. van Wattum. Moge hij rusten in vrede. Vrijdag 23 april wordt in Rot terdam voor de jongeren tot en met 23 jaar het jaarlijkse Jeugd feest gehouden. Kaarten zijn vanaf 15 april telefonisch te be stellen bij o.a. Linda Eenhuizen, toestel 368. Een klein gezelschap en een ongedwongen sfeer in een ge zellige huiskamer aan de Nieu we Binnenweg te Rotterdam, vormden op vrijdag 26 februari de achtergrond voor het officiële afscheid van de heer W. van Langen, die zijn tijd bij de brou werij graag beëindigd had ge zien met de gebruikelijke recep tie in de raadskelder. Enkele dagen tevoren echter was hij ziek geworden. Reden waarom het beter was dat een kleine delegatie van Heineken zich naar zijn huis begaf, waar zijn echt genote en jongste dochter, 13- jarige Willy, er wel voor zorg den dat het de gasten aan niets ontbrak. De bottelarij werd vertegen woordigd door de heren Lok horst en Dahlhaus. Op deze afdeling werkte de heer Van Langen de volle elf jaar van zijn diensttijd bij Heineken. De met vereende krachten opgediepte verhalen en opmerkingen maak ten duidelijk dat die elf jaren niet zonder strubbelingen voor bijgegaan waren, maar ook dat de heer Van Langen het werke lijk naar zijn zin heeft gehad bij Heineken en een gewaardeerde De heer J. van Meel is met zijn gezin op 24 februari gearriveerd uit Kuala Lumpur om zijn verlof in Nederland door te brengen •^- Op 25 februari vertrokken de heer J. J. Commissaris met zijn vrouw en de heer C. P. A. van Rijn met zijn gezin naar Dondo voor de installatie van de nieu we brouwerij -fa Na een periode in Nederland is de heer P. Phatf met zijn vrouw op 26 februari teruggekeerd naar Freetown De heer F. B. M. Monsma kwam met zijn gezin op 26 februari uit Boma om zijn verlofperiode in Nederland door te brengen Op 3 maart arriveerde de heer M. H. de Jong uit Moundou, om zijn verlof samen met zijn al eerder teruggekeerde gezin in Nederland door te brengen Eveneens op 3 maart is de heer T. F. C. Meeles met zijn gezin, na genoten verlof in Nederland, naar Kumasi teruggekeerd De heer Fl. Hense! is met zijn gezin op 7 maart teruggekeerd naar Singapore, na zijn verlof in Nederland te hebben door gebracht De heer Lokhorst (links) in een ken nelijk amusant gesprek met de heer W. van Langen. Foto onder: De heer Van Puffelen biedt de heer Van Langen een ge schenk onder couvert aan. collega is geweest. De heer Dahlhaus onderuit êepte hei laatste nog door de heer Van Langen namens de bottelarij een cadeau onder couvert aan te bieden. Namens de directie dankte de heer Van Puffelen de heer Van Langen voor alles wat hij gedu rende zijn elfjarig dienstver band voor de brouwerij had ge daan, dank die uiteraard weer vergezeld ging van de bekende envelop en vele goede wensen voor de toekomst. Op zijn beurt dankte de heer Van Langen voor de door hem zeer op prijs gestelde belang stelling. In Rotterdam is de heer A. Kok, Technische Inkoop, geslaagd voor het examen Nederlandse Handelscorrespondentie. Mej. M. M. M. Ball, Brouwtech- nische Dienst Rotterdam, heeft haar Nederlandse type- diploma behaald. Mede namens mijn vrouw wil ik hierbij mijn hartelijke dank be tuigen voor de prettige ont vangst op de brouwerij, die ons bij gelegenheid van mijn 25-jarig jubileum werd bereid. Tevens mijn hartelijke dank voor de bloemen, die wij thuis moch ten ontvangen. H. Schilstra 4

Vers van 't Vat | 1971 | | pagina 4