Lev on in die brouwerij amsterdam I amsterdam II rotterdam den bosch OP DE TV CARNAVALVIERDERS OP BROUWERIJ DEN BOSCH PERSONALIA BUITENLAND JUBILEUM en AFSCHEID TOEVOEGING ASSURANTIËN A. Breedveld overleden GESLAAGD DANKBETUIGINGEN k DE LEEFTIJD DER STERKEN In dienst: M. Berber, Bottelarij A. Yorguri, Bottelarij F. van Ommen, Belading A. Hagman, Bottelarij A. S. Sarlak, Bottelarij J. A. D. Witbraad, Afd. Heineken's Pensioenfonds Uit dienst: A. B. H. Bakkioui, Bottelarij L. Arango Fernandez, Bottelarij Gehuwd: Drs. W, A. Renes (Afd. Ec. Zaken) met Mej. F. M. Matzinger Geboren: Martin, z. v. H. Breyer, Portiers Bewaking In dienst: K. Ramkhalawan, Bottelarij G. W. Vermeer, Belading A. L. Tuynman, Bottelarij A. Yarhi, Bottelarij A. Gondar Comes, Bottelarij A. J. A. K'ugt, Boottelarij J. M. Pazo Rivera, Bottelarij R. Beishuizen, Reclame Uit dienst: J. Cabas Cardena, Bottelarij J. C. Honhoff, Expeditie E. G. Borgers, Distributie Uit mil. dienst: M. J. C. F. Sweserijnen, Bottelarij In dienst: D. de Boer, Bouwk. Dienst J. Versluijs, Personeelszaken In dienst: H. J. C. Boetzkes, Salaris-adm. C. E. Muller, Bewaking L. W. M. Theewisse, Tecnologische Dienst P. Rodriguez Gomez, Bottelarij A. F. Verbaeten, Bottelarij S. P. L. Karemaker, Gistkelder G. A. de Vaan, Bottelarij A.M. van Kuyk, Intern Transport N. T. Dauphin, Fustencolonne G. Kenis, Bottelarij L. H. W. J. Sgroot, Bottelarij J. van Haren, Bottelarij H. J. Venrooy, Gistkelder M. J. P. v.d. Wielen, Fustencolonne Voor of na maart Merk Zender journaal van za. 13 Heineken II na 19 uur Pepsi I na 20 uur Seven Up II voor 20 uur di. 16 Heineken I na 19 uur Seven Up I voor 20 uur wo. 17 Pepsi I voor 20 uur vr. 19 Royal Club T. I voor 19 uur B 3 II na 20 uur za. 20 Heineken II voor 20 uur Si-Si Sinas I voor 19 uur di. 23 Pepsi II na 19 uur B 3 I na 19 uur wo. 24 Heineken I voor 20 uur Si-Si Cassis II na 20 uur H. Velleman, Gistkelder H. J. M. A. v.d. Velden, Legkelder P. F. M. Berendsen, Kwaliteitsdienst K. L. Gerritsen, Storingsdienst Uit dienst: F. J. van Cruysen, Bottelarij J. van Dijk, Bottelarij Geboren: Peter, z. v. M. Dekker (Com merciële Afd.) Sander René, z. v. F. L. Ver meulen (Storingsdienst) Op 6 februari vertrok Mevr. Ra demaker-van de Vlag met haar kinderen naar Moundou, waar haar man al eerder was aan gekomen -jf Na genoten verlof vertrok op 13 februari de heer H. G. Liebetrau met zijn vrouw naar Lagos -fo In Kinshasa wer den de heer en mevrouw Groot huis-Gort op 16 februari ver blijd met de geboorte van een zoon, die zij Wessel Arnold noemden De heer H. F. de Vries is met zijn gezin op 20 februari vertrokken naar Kadu- na, na zijn verlof in Nederland te hebben doorgebracht. Dinsdag 16 maart viert de heer A. A. Frenks, Bedrijfsbureau Rotterdam, zijn 40-jarig jubi leum. De receptie, die in de Raadskelder van de brouwerij gehouden zal worden, begint om 16.30 uur. De heer W. F. van Wuffelen, Poortcontrole Rotterdam, viert donderdag 18 maart zijn 25-ja- rig jubileum. De receptie in de Raadskelder begint eveneens om 16.30 uur. Vrijdag 19 maart wordt om 16.30 uur in 't Koelschip van de brouwerij Van der Helststraat in Amsterdam het 25-jarig jubi leum van de heer K. Smit ge vierd. De heer Smit is werk zaam op de afdeling Belading in Amsterdam. De heer K. J. G. Fleurbaay, werkzaam op de afdeling Fles/ Bierverpakking Amsterdam Mau- ritskade, viert woensdag 24 maart om 16.30 uur in de Gijs- breghtkelder van de vestiging Mauritskade zijn 40-jarig jubi leum. In de lijst van jubilea en af scheid, die wij in januari in Vers van 't Vat publiceerden, werd niet vermeld: de heer H. T. J. Strasters. De heer Stras- ters, werkzaam op de bottelarij in Rotterdam, zal 9 juli 25 jaar in dienst zijn bij de brouwerij. De heer H.M.P. Versteeg (Afd. Assurantiënis overgeplaatst van de Herengracht te Amster dam, naar het 2e Wetering- plantsoen. De heer Versteeg is thans tele fonisch bereikbaar op toestel 2225. Woensdag 24 februari overleed op 79-jarige leeftijd onze ge pensioneerde oud-medewerker, de heer A. 3reedveld uit Am sterdam. Vóór zijn pensionering was de heer Breedveld werk zaam als vertegenwoordiger in de drankenhandelsector. Moge hij rusten in vrede. In Rotterdam heeft mej. C. J. Kroon, Boekhouding, het diplo ma Steno Nederlands gehaald. De heer M. Vos, Mechanische Werkplaats, is geslaagd voor de cursus TIG-lassen. Voor de vele blijken van belang stelling en de hartelijke vriend schap, die ik heb ondervonden na het overlijden van mijn man, dank ik U allen recht hartelijk. Mevr. J. H. v.d. Brule-Koning Eenieder, in het bijzonder direc tie en collega's, wil ik, ook uit naam van mijn vrouw en doch ter, hartelijk bedanken voor de ontvangst, cadeaus en mooie bloemen, welke ik bij mijn 25- jarig dienstjubileum mocht ont vangen. Wij zullen er een prettige her innering aan bewaren. V. P. van der Voort k De viering van mijn 25-jarig jubileum is nu geworden tot een vreugdevolle herinnering, die mijn gezin en ik nog menig maal zullen ophalen. Allen, die aan het welslagen hebben meegewerkt, hartelijk bedankt. H. van Hoorn 's-Hertogenbosch k Mede namens mijn vrouw en zoon zeg ik U hierbij hartelijk dank voor de fraaie cadeaus, bloemen en telegrammen, die ik ter gelegenheid van mijn 40- jarig jubileum mocht ontvangen. U hebt ons daardoor een bij- zonder*prettige dag bezorgd. WBosch k Heel hartelijk dank," mede na mens mijn vrouw en kinderen, aan de Raad van Bestuur, de heren P. Kranenberg, K. van de Hoeven, B. J. Leereveld, Perso neelszaken, Jubileumcommissie en medewerkers voor de spon tane huldiging bij mijn 25-jarig dienstjubileum op 15 februari j.l. bij de brouwerij. Deze dag is voor mij onverge telijk en een stimulans voor de resterende jaren. J. P. Rijnbende Mede namens mijn echtgenote, zoon en schoondochter wil ik directie en collega's hartelijk dankzeggen voor de vele blijken van belangstelling en de prach tige cadeaus, die ik op de dag van mijn 50-jarig huwelijksfeest mocht ontvangen. Het was een dag om nooit te vergeten. J. Grootveld Boven: de roemruchte 'Pères' oogstten als Oeteldonksche bakers veel succes. Onder: Prins Amadeiro XX overhandigt de heer J. G. M. Kerckhoffs een on derscheiding. Zoals in een zeer groot deel van Nederland, werd ook op de Bossche brouwerij wederom op bijzonder uitbundige wijze Car naval gevierd, hetgeen de hierbij afgedrukte toto's duidelijk illus treren. Dinsdag 23 februari bereikte het festijn, dat vrijdag reeds een aanvang had genomen, zijn hoogtepunt met de aankomst van Prins Amadeiro XX, die, eenmaal op zijn hofbrouwerij gearriveerd, onder het wakend oog van de heer A. Schipperijn Dinsdag 16 maart hoopt me vrouw A J. Pop-Bonnier uit Rotterdam 90 jaar te worden. Diezelfde dag hopen de heer en mevrouw B. de Boer, even eens uit Rotterdam, hun 50-ja- rig huwelijksfeest te vieren. Dinsdag 22 maart hoopt me vrouw C. P. van Gijlswijk-Ver- munnicht uit Amsterdam 80 jaar te worden. Mevrouw L. Groot Enzerink- Draafsel uit Amsterdam hoopt die dag haar 85ste verjaardag te vieren. Donderdag 24 maart hoopt me vrouw K. H. Hippe-Varsseveld uit Amsterdam haar 91ste ver jaardag te vieren. Wij feliciteren allen hartelijk en wensen hen nog vele gelukkige en gezonde jaren toe. een bom ontstak, die een enor me maxi-Hemekenfles ongevee. 80 meter de lucht in deed vlie gen. Er stonden evenwel nog vee meer festiviteiten op het pre gramma, waaronder het optre den van de. sinds hun éénjarii bestaan, reeds roemrucht 'Pères' als Oeteldonksche Sc kers, zeker het vermelden waar, is. Dit geldt eveneens voor he moment, waaroo Prins Amade ro XX de heer J. G. M. Kerel hoffs een hoge onders :he''din overhandigde Tot diep in de nacht feestte de Heineken-medewe'kers in h< tot Oete'donk omgedoopte De Bosch door. Prins Carnaval ontsteekt de bom. 8

Vers van 't Vat | 1971 | | pagina 8