BOKMA SLUIT ZICH AAN BIJ HEINEKEN CONCERN H. van Hoorn vierde zilveren jubileum Sportdag 21 augustus in Olympisch Stadion Heineken Fanfare trad op bij Ajax-Celtic ZIEKTEKOSTEN REGELING TENNIS AMSTERDAM II TELEFONEREN TENNISCLUB ROTTERDAM Maandag 8 maart, 'smiddags om 2.15 uur, werd het navolgende communiqué verspreid: De directie van Bokma en de Raad van Bestuur van Heineken maken het vol gende bekend. Bokma, de Friese distilleerderij met de zo grote landelijke bekendheid, heeft het belangrijke besluit genomen om zich bij het Heineken concern aan te sluiten. Enerzijds verzekert Bokma zich hiermee van de continuïteit van haar sterke posi tie als merkartikelfabrikant in de gedis- tilleerdmarkt. Anderzijds heeft Heineken door de verwerving van Bokma een be langrijke stap gezet op de reeds in haar jongste jaarverslag gemelde weg naar vergroting van haar gedistilleerdbelang. Het ligt in de bedoeling dat het moderne bedrijf van Bokma in Leeuwarden ge vestigd blijft en aldaar onder dezelfde leiding tot verdere ontplooiing wordt ge bracht. Deze ontwikkeling zal voor het personeel van Bokma geen enkel nadelig gevolg hebben. De onderhavige transactie, die geheel in contanten plaatsvindt, maakt de gedistil- leerdgroep van Heineken tot één der be langrijksten in Nederland. De betreffende vakorganisaties, het per soneel van Bokma en de ondernemings raden van Heineken werden van een en ander op de hoogte gesteld. Op donderdag 11 februari vier de de Bossche brouwerij het zilveren dienstjubileum van de heer H. van Hoorn, chef van het Verkoopsecretariaat aan de Zuidwal. Nadat hij samen met zijn echt genote, dochter en twee zoons ontvangen was in klein gezel schap op de Zuidwal, werd hem door de heer P. Kranenberg de gouden speld overhandigd. Vervolgens vond in het Ont vangstgebouw aan de Rietvel- denweg een zeer druk bezochte receptie plaats, waar collega's en bekenden uit alle vestigingen aanwezig waren. Het was bij zonder plezierig daarbij de groep te zien, waarmee de heer Van Hoorn deelgenomen had aan de T.I.G.-training te Haam stede. De rij van sprekers werd geo pend door de heer Kranenberg, die op een plezierige wijze de levensloop van de heer Van Hoorn bij Heineken belichtte. Bij de lofwoorden, die hem wer den toegezwaaid benadrukte de heer Kranenberg vooral de zorg vuldigheid, waarmee de jubilaris werkt. Hierop kreeg de heer Voermans, Verkoopleider, het woord, die nog als commercieel assistent bij de heer Van Hoorn gewerkt heeft. Na zijn waarderende woorden bood hij namens het personeel een fraaie radio-cas setterecorder aan. Collegialiteit ein stiptheid Vervolgens sprak de heer Klein geld de jubilaris toe. Hij onder streepte de collegialiteit, die hij altijd van de heer Van Hoorn ondervonden had, terwijl hij eveneens diens stiptheid roem de. 'A's je de heer Van Hoorn wat vraagt, dan weet je dat het in orde komt!' Hij bedankte hem voor de prettige samenwerking en de inbreng in de maandelijk se vergaderingen van de chefs van de verkoopsecretariaten. Namens deze groep bood de heer Kleingeld hem een elek trisch uurwerk als geschenk aan De heer Van Hoorn tijdens zijn dank woord Ten slotte sprak de heer Van Hoorn zijn dankwoord. Hij zei getroffen te zijn door de vele blijken van belangstelling en woorden van waardering, die hij ontvangen had. Hij zei blij te zijn, dat niet alleen zijn huidige, maar ook zijn vroegere chefs aanwezig waren. Hierna werd de receptie nog geruime tijd onder het genot van een gezel lig glas bier op informele wijze voortgezet. Doordat er onder de ruim 1100 deelnemers, die in de ziekte kostenregeling zijn opgenomen, een aantal voorkomt met dezelf de achternaam, is het praktisch niet te vermijden, dat er per soonsverwisselingen plaatsvin den. Dit kan eenvoudig voorkomen worden, indien op de betreffen de nota's het mannummer wordt vermeld. Aan de deelnemers wordt dan ook verzocht om op de nota's bij de naam dit man nummer te vermelden. U kunt het mannummer vinden op Uw bierbeste'kaart, Uw salarisspe cificatie of het adresbandje van Vers van 't Vat. Wij rekenen gaarne op Uw me dewerking. Het inzendadres is: Heineken's Bierbrouwerij Maatschappij N.V. Afd. Assurantiën 2e Weteringplantsoen 21 Amsterdam AFDELING ASSURANTIËN Het is de organisatoren van de grote concernsportdag gelukt om alle activiteiten op één plaats te concentreren, en wel binnen de terreinen van het Olympisch Stadion in Amster dam. Daardoor is het mogelijk geworden om ook het publiek meer dan ooit bij alle sportge beurtenissen te betrekken. Voetbal zal plaatsvinden op de bijvelden van het stadion met misschien de mogelijkheid om de slotwedstrijd op het hoofd- veld te laten spelen. Tennis en badminton worden gespeeld op het DDV-complex, dat vanaf het De Heineken Fanfare uit Den Bosch heeft woensdag 10 maart in het Olympisch Stadion te Amsterdam de bijna 70.000 toe schouwers van de voetbalwed strijd Ajax - Celtic aangenaam beziggehouden met een pot pourri van bekende voetballie deren. Geruime tijd voor het begin van de wedstrijd marcheerde de Heineken Fanfare, compleet met bok, de groene grasmat op en bracht met eigen composities van onder meer 'Op een slof en een oude voetbalschoen, wordt Ajax kampioen de Europa cup-sfeer er direct al goed in. Ook het optreden in de pauze van de wedstrijd, waarbij de Heineken Fanfare geruime tijd door de televisiecamera's werd gevolgd, oogstte veel applaus. Heel voetbalminnend Nederland en alle anderen, die op dit sport programma van de televisie had den afgestemd, hebben op deze wijze de Heineken Fanfare kun nen zien en horen. stadionterrein bereikbaar is. Biljarten kan men in restaurant zuid en tafeltennissen in restau rant-noord. Ook de bridgers en klaverjassers vinden in één van de ruimten onderdak. De vissers krijgen hun stekje in het water dat rond het stadion ligt. Dit water heet De Schinkel en mondt uit in de Loosdrechtse plassen. De ontvangst van de ongeveer duizend sportbeoefenaren en supporters levert ook geen pro blemen op, terwijl het stadion terrein ruimschoots plaats biedt aan alle te parkeren auto's. De Heineken Fanfare zal ook optreden tijdens 'Indoor Bra bant', het internationale Con cours Hippique dat dezer dagen in de Brabant Hallen in Den Bosch wordt gehouden. Ook voor de tennisliefhebbers van Amsterdam II (Mauritska- de) staat het seizoen weer voor de deur. Er hebben zich al heel wat enthousiaste spelers en speelsters aangemeld, maar er is altijd nog wel plaats andere nieuwe leden. Er wordt gespeeld op vrijdag avond op de banen van het Van Meegeren tennispark in Buiten- veldert. De kosten zijn 15, per seizoen. Aanmeldingen kun nen geschieden bij de heren Boudier (tst. 3315) of Van Dorth (tst. 3329). Het seizoen begint op 1 april. De redaktie van Vers van 't Vat kreeg dezer dagen een brief, die we graag hieronder publi ceren. Aan alle medewerkers, aange sloten op de nieuwe telefoon centrale van onze Amsterdamse vestigingen. U bent nu in het bezit van het elegante, nieuwe toestel met druktoetsbediening. Een belang rijke verbetering, vindt U niet? De verbinding komt nu veel snel ler tot stand dan vroeger. Bij Uw nieuwe toestel hebt U ook een rood boekje gekregen met enkele aanwijzingen. U zult dat misschien nieuwsgierig heb ben doorgebladerd. Maar hebt U ook de laatste bladzijde 'At tentie' gelezen? Doe dat dan nog eens. En vooral: neem de moeite de laatste aanwijzing te volgen. Op de twee bladzijden met 'Belangrijke Mededelingen' van de stadstelefoongids zult U dan vrijwel zeker dingen ver meld vinden, die U nog niet wist. Wanneer U alle aanwijzingen van de PTT nauwkeurig volgt, zullen enkele dames in Amster dam U er dankbaar voor zijn. Dat zijn de Telefonistes Om het voortbestaan van de Rotterdamse Lawn Tennis Club 'Heineken' niet in gevaar te brengen, hebben wij dringend behoefte aan een aantal - liefst enigszins gevorderde - nieuwe spelers en speelsters. Op het Tenniscomplex 'IJsclub Kralingen', Kralingse Plaslaan 87, Rotterdam, worden op twee door - de - weekse avonden én 's zaterdagmiddags banen ge huurd, waarbij men er naar streeft de contributie zo laag mogelijk te houden. Tevens wordt er deelgenomen aan de zaterdagmiddagcompetitie. Aanmeldingen kunnen geschie den bij de heer G. P. de Waal, Heineken Rekencentrum, R/Cr. Wilt U ons helpen onze Tennis club op de been te houden? HET BESTUUR 4

Vers van 't Vat | 1971 | | pagina 4