Afscheid H. Paffen van Antilliaanse Brouwerij Afscheid J. van der Valk van Brouwerij Rotterdam Leven Sn de brouwerij amsterdam I den bosch amsterdam II rotterdam OP DE TV Bierbestelkaart tijdig inleveren PERSONALIA BUITENLAND F. van der Cingel overleden JUBILEUM en AFSCHEID DANKBETUIGINGEN 'Oude garde' Aanvulling Jubileumlijst In dienst: Ph. Zwaab, Bottelarij M. M. S. Kanfudi, Bottelarij Uit dienst: Mevr. M. G. Kersten, Assurantiën F. J. de Groot Boersma, Bottelarij M. Zaiou, Bottelarij I. Topuz, Bottelarij D. Meppelink, Verkoop Thuisverbruik Gehuwd: Mej. C. M. J. Stern (Kantine Hoofdk.) met F. J. Brands Geboren: Robbert, z. v. A. Meyer (Tech nische Dienst) In dienst: J. G. Andion Tomé, Ligkelder L. L. Hickman, Bottelarij M. T. van Zanten, Bottelarij W. van Ginkel, Expeditie A. S. Pinto, Distributie A. P. Vendrig, Distributie A. Brand, Distributie Uit dienst: F. Mako, Centrale Boekhouding J. M. Estela, Mouterij E. Larubia Borregao, Ligkelder R. San Juan Florines, Bottelarij In dienst: C. H. Flooren, Centr. Boekhouding Mevr. P. v. Leest-v. Tricht, Export/Verschepingen Mej. E. Noorlander, Secretariaat H.T.B. Th. M. v. Strien, Techn. Man. Region C Bui- tenl. Belangen G. Verwer, Bouwkundige Dienst Gehuwd: Mej. W. J. Hobo (Expeditie) met C. L. Huysdens AMSTEL tebr. Merk Zender Voor ol na iournaal van vr. 26 Heineken I na 20 uur Royal Club T. II voor 20 uur ra. 27 Seven Up I na 20 uur maart wo. 3 Heineken 1 na 20 uur Seven Up 1 na 19 uur do. 4 Si-Si Cassis 1 na 20 uur vr. 5 B 3 II voor 19 uur za. 6 Heineker, II na 20 uur Royal Club T. 1 na 19 uur Pepsi II voor 20 uur di. 9 Si-Si Cassis II na 19 uur Royal Club T. II voor 19 uur wo. 10 B 3 1 na 20 uur do. It Heineken 1 na 19 uur In dienst: J. P. van der Burgt, Intern Transport C. v.d. Meerendonk, Intern Transport W. P. Brouwerens, Bottelarij C. Kolen, Bottelarij H. A. Pullens, Bottelarij A. Geerts, Fustencolonne J. G. van Groningen, Bottelarij Uit dienst: J. W. C. Ermes, Bottelarij J. C. A. van Hees, Bottelarij J. van Dijk, Bottelarij Gehuwd: Mej. H. van Hassel, (Expeditie) met F. P. J. M. Broumels Geboren: Gordina A., d. v. J. van Bree (Zuidwal) Adriana M. H. A. P., d. v. J. H. M. v.d. Velden (Legkelder) Peggy, d. v. E. Baade, (Be drijfsbureau) Miranda M. Th., d. v. P. J. van Diepen (Bottelarij) In Boma werden de heer en me vrouw Nijhof-Meijerink op 19 januari verblijd met de geboorte van een zoon, die zij Oscar Alexander noemden fa Mevr. H. W. van den Berge-Schmout- ziguer vertrok op 27 januari met haar twee kinderen naar Aba, waar haar man sinds december werkzaam is fa Op 2 februari arriveerde de heer J. A. M. van Knippenburg met zijn vrouw uit Kisangani om zijn verlof in Ne derland door te brengen fa Mevr. E. J. M. Dorrenboom- Mulder vertrok met haar doch tertje op 6 februari naar Moun- dou, waar haar man sinds kort werkzaam is fa Eveneens op 6 februari is de heer J. Hirt met zijn gezin vertrokken naar Kadu- na, na genoten verlof in Neder land fa Ook de heer J. M. van de Sande vertrok op 6 februari en wel naar Moundou, waar hij als bedrijfswerktuigkundige werkzaam zal zijn bij de Bras series du Logone S.A. fa Na ge noten verlof is de heer T. E. H. Haggenmacher op 7 februari naar Curacao vertrokken fa Op 8 februari is de heer T. K. B. Albronda, na zijn verlofperiode, vertrokken naar Freetown. Zijn gezin zal over enige tijd volgen fa De heer D. van Dorp, Work shop Manager van Kumasi Bre wery Ltd. te Kumasi, heeft op 14 februari onze dienst verlaten. Graag wijzen wij er nog even op, dat het van groot belang is, dat U Uw bierbestelkaart steeds tijdig inlevert. Dit is nodig om moeilijkheden bij de bezorging te vermijden en daardoor teleurstellingen te voorkomen. Let U vooral op het schema dat voor de bezorging in Uw woon gebied geldt. Donderdag 28 januari overleed op 70-jarige leeftijd onze ge pensioneerde oud-medewerker, de heer F. van der Cingel, die voor zijn pensionering werk zaam was op de brouwerij te Rotterdam. Moge hij rusten in vrede. Wegens het bereiken van de pensioengerechtigde leeftijd zal op vrijdag 26 februari in Rotter dam afscheid worden genomen van de heer W. van Langen, werkzaam in de bottelarij. Om half 5 zal de afscheidsreceptie worden gehouden in de Raads- kelder van de brouwerij. De heer A. Koornstra, Laborato rium en Kwaliteitsdienst te Am sterdam Van der Helststraat, hoopt vrijdag 12 maart zijn 25- jarig dienstjubileum te vieren. De receptie in 't Koelschip be gint om half 5. Gaarne wil ik U, mede namens mijn vrouw, hartelijk bedanken voor de wijze, waarop U ge zorgd heeft, dat mijn jubileum viering voor ons tot een onver getelijke is geworden. De enveloppe met inhoud, de bloemen en de sfeervolle recep tie, alles was voor ons één groot feest. G. de Wit Mede namens mijn echtgenote wil ik graag allen dank zeggen voor de plezierige ontvangst op de brouwerij, die ons bij gele genheid van mijn 25-jarig jubi leum werd bereid. E. J. de Geest De directie, mijn chef, het Ju bileumfonds, het Centraal Ma gazijn en de Bottelarij, wil ik, mede namens mijn echtgenote, hartelijk dankzeggen voor de goede gaven, welke wij thuis ter gelegenheid van mijn af scheid hebben mogen ontvan gen. J. v.d. Valk Mede namens mijn vrouw en zoon wil ik directie, collega's en vrienden heel hartelijk dank zeggen voor de prachtige dag, welke zij mij ter gelegenheid van mijn 25-jarig jubileum be reid hebben. Het was geweldig! Deze dag zal voor mij altijd een mooie herinnering blijven. D. Ellens Onlangs werd in Willemstad, Curapao, afscheid genomen van de heer H. Paffen, die geduren de vele jaren uitstekende dien sten heeft bewezen aan de An tilliaanse Brouwerij N.V. te Willemstad, onder meer in de functie van Hoofd Personeels zaken. Bijgaande foto werd gemaakt ter gelegenheid van dit afscheid U ziet v.l.n.r. de heer H. A. da Costa Gomez, directeur van de Antilliaanse Brouwerij, de heer en mevrouw Paffen, de heer J. A. J. Sprock, president-com missaris van de brouwerij en drs. G. C. C. Pels Rijcken, van onze afdeling Buitenlandse Be langen. In de lijst van jubilea en pensio neringen, die wij in januari publi ceerden, stond abusievelijk ver meld, dat de heer E. F. Kees man op 9 september 40 jaa bij het concern in dienst zoi zijn. Dit moet zijn 25 jaar. Als eerste 65+er in 1971 nam de heer J. van der Valk op 29 januari afscheid van de brouwe rij Rotterdam. Daar het voor de heer Van der Valk om ge zondheidsredenen beter was hiervoor niet naar de Raadskel- der te komen, vond het afscheid bij hem thuis plaats, waar hij met zijn echtgenote en schoon dochter enige Heinekenafgevaar- digden op bijzonder plezierige wijze ontving. Evenals diverse andere leden van de 'oude garde' begon de heer Van der Valk zijn loopbaan bij Heineken in de stal, en wel op 15 mei 1925. In maart 1936 werd hij als tijdelijke kracht toe gevoegd aan de bottelarij-be manning. Dat tijdelijke liep ech ter 'enigzins' uit, zodat de heer Van der Valk eerst na ruim 29 De heer Van Puffelen overhandigt de envelop namens de bedrijfsleiding. jaar, zo omstreeks zijn 40-jarig jubileum, zijn plaats in de bot telarij verwisselde voor die van voorman in het centraal ma gazijn. Uit zijn tijd als voorman in de bottelarij wist de heer Van der Valk zich onder meer nog de komst van de Ambonezen te herinneren, in zijn ogen allemaal dezelfde mensen, die hij slechts uit elkaar wist te houden met behulp van een plattegrond, waarop de diverse plaatsen in de bottelarij getekend stonden, met daarin de namen van de desbetreffende Ambonezen. De nieuwe werknemers ontdekten het systeem van de heer Van der Valk en de volgende dag hadden zij allemaal een andere plaats ingenomen. Zo werd de ene herinnering na de andere opgehaald tot de heer Van Puffelen tenslotte de heer Van der Valk namens de bedrijfsleiding hartelijk dankte voor de in de loop der jaren aan de brouwerij bewezen diensten, De dank ging vergezeld van de welbekende envelop. Namens het centraal magazijn bood ook de heer Cieremans een cadeau onder couvert aan. En natuurlijk waren er voor de heer en mevrouw Van der Valk nog vele goede wensen voor de toekomst.

Vers van 't Vat | 1971 | | pagina 8