GRANDIOZE PRESENTATIE IN JAARBEURSCENTRUM CONCERNSPORTDAG: 21 AUGUSTUS i de krie lend dag tuur ïels- aan ïeks op men inis- kos- we- wel lid ing. be ren. Jen, dit Drdt nds te ser- dat t in ïlve >r 1 leer ing- wil de- fde gin- ge- hik- oor ïta- be- van sa- van het en- ide ïge het de Nog lang zullen onze medewerkers van de verkoopstaf en de vele andere gasten op de Amstel Presentatiedag napraten over de unieke dag, die zij woensdag 10 fe bruari in het Jaarbeurscentrum te Utrecht beleefden. Met vaart en verve werd hen een 'programma' voorge schoteld, dat grote indruk achterliet. Hoogtepunt in de ochtendbijeenkomst was ongetwijfeld de onthulling van het nieuwe beeldmerk tijdens de speech van de heer G. Frenkel Frank van het Bureau Claessens. Voor het eerst zag men het 'nieuwe gezicht' van Amstel, dat later op de dag in tal van uitingen werd gepresenteerd. zien en iedereen praatte hon derduit over hetgeen men die ochtend had gezien en gehoord. Optreden van Anneke Grönloh Een complete verrassing tijdens de lunch was ook het optreden van de zangeres Anneke Grön loh, die een drie kwartier duren de 'Tour de Chant' ten beste gaf. Daarvoor had Bert Visser, begeleid door het kwartet Tony Eijk, de nieuwe Carnavalsplaat van Amstel voorgezongen, daar bij gesteund door de ruim 300 aanwezigen. Veel bijval kreeg de heer Sarphati toen ook hij, daartoe op het podium gehaald door Anneke Grönloh, de tekst van het Carnavalslied vertolkte. De afsluiting van de dag bracht opnieuw iets volkomen onver wachts. Om klokslag half drie werden door de vier charmante gastvrouwen kleurrijke kranten uitgedeeld, waarin men alle ge- Om klokslag half drie werden de 'bliksemkranten' uitgedeeld, waarin men gretig begon te lezen. Anneke Grönloh tijdens haar succes volle optreden aan het einde van de lunch. Compliment Een bijzonder compliment moet op deze plaats gemaakt worden voor het team van de Reclame Dienst, dat twee dagen ge zwoegd heeft om de presentatie helemaal 'af' te doen zijn. Ook het personeel van de Jaarbeurs heeft zich enorm ingezet voor het welslagen van deze dag. Een zeer plezierig aspect van deze dag was het feit, dat er zo veel te kijken viel. Bijzonder veel zorg was er bijvoorbeeld besteed aan de dia-presentatie, waarvoor niet minder dan 8 pro jectoren werden gebruikt. Met name zeer suggestief was de tot bioscoopscherm-grootte op- beurtenissen van deze dag te rugvond, geïllustreerd met foto's, die nog maar enkele uren tevoren tijdens de presentatie waren gemaakt. Voorzien van een schat aan informatiemateri aal vertrok het gehele gezel schap korte tijd later weer naar huis, zeer voldaan over alles wat zij deze dag allemaal had den meegemaakt. Metamorfose achter de schermen Hoewel alle gasten bij binnen komst in het Congrescentrum al wel begrepen, dat er heel wat te gebeuren stond, was de metamorfose van de grote ont vangsthal een complete verras sing. Toen iedereen in de Con greszaal luisterde naar de in leidingen van de heren Holle man, Frenkel Frank en Arend- sen, werd de ontvangsthal in ijltempo versierd met het nieu we merkbeeld en alle toepas singen daarvan. In de Ontvangsthal wordt honderduit gepraat over het nieuwe vignet. geblazen advertentie uit de nieuwe thema-campagne met de slogan: 's Lands beste brou wers brouwen Amstel Bier. Rond het middaguur werd voor de eerste maal bier geschonken uit de met het nieuwe etiket gesierde flesjes. Ook de nieuwe viltjes ontbraken niet. Het ge heel had een zeer feestelijk aan- De jaarlijkse Concernsportdag zal naar alle waarschijnlijkheid worden gehouden op zaterdag 21 augustus. De organiserende vestiging, in dit geval Amster dam I (Stadshouderskade), heeft met deze datum als uit gangspunt reeds vele contacten gelegd. De grote sportdag zal in ieder geval vroeger dan andere jaren worden gehouden, omdat voor het beschikbaar zijn van voet balvelden rekening gehouden moet worden met de start van de amateurvoetbalcompetitie. U zult zich nog herinneren, dat er verleden jaar nog al wat moeilijkheden zijn geweest met de datum, omdat op de geplan de 19e september geen voetbal velden beschikbaar waren. Toen is op het laatste moment uitge weken naar zaterdag 5 septem ber. Het bestuur van de Personeels vereniging Amsterdam I gaat ervan uit, dat op 21 augustus de meeste deelnemers aan de concernsportdag hun vacantie wel achter de rug hebben, zodat uit een groot arsenaal sport- en spelbeoefenaars kan worden ge put. Er wordt naar gestreefd om alle takken van sport - en dat zijn er wederom acht - zo dicht mo gelijk bij elkaar te doen plaats vinden. Het liefst zou men alles binnen één en hetzelfde complex afwerken. Voorts wordt er nog altijd ge dacht aan het bundelen van de krachten in Amsterdam, zodat Amsterdam I (Stadhouderkade, Tweede Weteringplantsoen en Herengracht) en Amsterdam II (Mauritskade) met één ploeg kunnen uitkomen. Men verwacht dan de andere vestigingen - met name de houder van de Astrid Beker Vrumona - beter partij te kunnen geven. Vorig jaar eindigden de ploegen van Amsterdam I en Amsterdam II resp. op de vierde en vijfde plaats, hoewel het verschil met de nummers twee en drie toch ook weer niet zo bar groot was. Amsterdam I eindigde zelfs als eerste in de onderdelen bridge en tafeltennis, terwijl Amster dam II met klaverjassen het sterkste was. Wat er ook gaat gebeuren, ver standig is het in ieder geval om zaterdag 21 augustus vast in uw agenda te noteren.

Vers van 't Vat | 1971 | | pagina 3