Onderscheiding voor drie bewakers Lev on in de tbrouwerij amsterdam I amsterdam II rotterdam OP DE TV den bosch IN DEN BOSCH: C. J. M. van den Brüle PERSONALIA BUITENLAND OVERLEDEN DE LEEFTIJD DER STERKEN JUBILEUM en AFSCHEID DANKBETUIGINGEN In dienst: Mr. L. C. A. M. Schölvinck Man. Development M. Dalhoven, Bottelarij M. Saruhan, Bottelarij I. Topuz, Bottelarij G. J. Knobbe, Bottelarij J. Sondag, Intern Transport Mevr. W. den Hengst-Kremer Hor. Secr. Uit dienst: D. Meppelink, Verkoop Thuisverbruik L. Sanchez, Gistkelder I. Celik, Bottelarij Mevr. J. van Gelder-Compier, Centrale Boekhouding In dienst: A. Brand, Distributie/Centrale Diensten A. S. Spoor, Bottelarij Mej. G. Sas, Poviet Mej. J. H. van Bendegem, Thuisverbruik Uit dienst: V. V. B. Pelt, Central Resarch P. de Vries, Expeditie A. Batan Soto, Fustenvulafd. S. K. Kapoor, Bottelarij P. Ortega Lopez, Bottelarij E. E. Vijzelman, Expeditie Gehuwd: J. E. M. de Ruyter (Poviet) met Mej. M. A. Esch Mej. A. E. Dobbinga (Laborato rium) met W. J. de Vries Geboren: Gines z. v. J. Garcia Garcia, Bottelarij Rubin G. z. v. C. R. J. Deville, Bottelarij Maria del Carmen d. v. J. Marin Martinez Sabrina d. v. J. F. Strieker, Expeditie Uit mil. dienst: H. L. Wouters, Expeditie In dienst: A. A. Droop. Techn. Opleidingen S. Th. J. Verburg, Techn. Opleidingen Mej. A. C. Houweling, Produktie Inkoop Mej. J. Herwig, Personeeldienst Intern. Div. Mej. K. A. Boudewijns, Centr. Magazijn Voor of na febr. Merk Zender journaal van vr. 12 Si-Si Sinas II na 20 uur B 3 II voor 20 uur za. 13 Heineken II na 19 uur ma. 15 Heineken 1 na 20 uur Si-Si Cassis 1 voor 20 uur do. 18 Seven Up II na 20 uur vr. 19 Heineken II voor 20 uur za. 20 Si-Si Cassis II voor 19 uur B 3 1 voor 20 uur Royal Club T. 1 voor 19 uur di. 23 Heineken 1 na 19 uur Si-Si Sinas 1 voor 19 uur do. 25 Si-Si Sinas II voor 20 uur B 3 II na 19 uur 8 Mevr. M. G. Schoof-Gordon, Centr. Boekh. A. G. Dorrepaal, Buitenl. Belangen Techn. Man. Reg. B. Mej. M. J. A. Verweerde, Centr. Boekh. M. J. F. Derks, Proj. Bur. Uit dienst: Ir. R. D. de Calonne, Techn. Reserve J. Hollaar, Repro-afdeling Mevr. L. A. Vinke-Stoopman, Centr. Magazijn Mevr. G. de Wachter-v.d. Pols, Centr. Boekh. F. L. Groosjohan, Prod. Techn. Dienst W. Kagei, Technische Inkoop Mej. O. Kriatkow, Bedrijfs-Bureau J. M. Batenburg, H.R.C. Gehuwd: J. A. Scheefhals (Werkplaats meet- en regeltechnici) met Mej. J. W. de Bruin D. H. J. Voets (Thuisverbruik) met Mej. A. M. v.d. Wal G. J. M. Witteveen (Opleidin gen) met Mej. M. Smit Geboren: Richard J., z. v. W. J. de Jongh (Produktie Inkoop) Volkert F., z. v. S. de Wit, (Technisch Inkoop) Odette L. M., d. v. J. W. Lips (Boekhouding) Ronald J., z. v. J. M. v.d. Sande (Bedrijfwtk.) In mil. dienst: B. A. Koster, Technische Inkoop Int. Acc. Dienst J. F. Schortinghuis, In dienst: Mevr. E. P. M. Koot-Helling, Personeelsdienst L. G. P. M. Aarts, Bedrijfscontrole J. L. Maas, Intern Transport J. J. A. de Bresser, Bottelarij A. Teijeiro Lopez, Bottelarij W. Rijneveld, Intern Transport J. M. Dreessen, Bottelarij W. J. T. van Hoof, Bottelarij A. van Kaathoven, Fustencolonne J. Michielse, Intern Transport Mej. C. van Beurden, Kantine A. P. A. Verbeek, E.T.D. N. C. Q. Bogers, Fustencolonne A. van de Heuvel, Bottelarij H. F. Trum, Bottelarij J. de Koning, Machinekamer A. A. M. van Beurden, Bottelarij J. C. van Vugt, Intern Transport J. de Veer, Fustencolonne J. Debasa Maseda, Bottelarij J. Fernandez Lopez, Bottelarij S. van der Beek, Fustencolonne J. P. L. van Hoek, Bottelarij H. O. A. Kisoor, Bottelarij L. P. Wouters, Bottelarij J. R. H. Leytens, Bottelarij A. A. M. Hoyer, Fustencolonne T. Rokven, Bottelarij R. H. A. de Ruyter, Bottelarij R. C. van de Hammen, Bottelarij Uit dienst: M. J. L. E. A. Yntema, Bottelarij H. B. Pennings, Laboratorium Mej. L. Venix, Inkoop Mevr. A. Knops-Taubert, PI. Administratie H. Chambon, Bottelarij M. M. Subelack, Kwal. Dienst W. G. Voet, Bottelarij Wpl. Gehuwd: J.J. de Bresser (Bottelarij) met Mej. A. C. Schols IN MEMORIAM Een man, die bij ons, col lega's, en bij vele van onze horeca-relaties zeer gewaar deerd werd, is op 25 januari jl. door een verkeersongeval om het leven gekomen. Door zijn levendigheid, hu mor en kennis van zaken nam hij in onze groep een voor aanstaande plaats in en wist bij velen vriendschap te kweken. Juist dit gevoel van waar dering en vriendschap werd duidelijk gedemonstreerd bij de crematie, waar, ondanks een door velen ongunstig tijd stip, een bijzonder grote op komst van belangstellenden was. Zijn plotseling heengaan heeft bij ons een diepe in druk achtergelaten en bete kent voor onze organisatie een ernstig verlies. Het is te hopen dat jegens zijn vrouw de uitingen van vriendschap blijven bestaan en dat de tijd haar verdriet zal lenigen. R. Visée De heer E. G. Renauld, Chef de Production van S.A.G.B.A. te Guadeloupe, heeft op 31 decem ber 1970 onze dienst verlaten •jf Eveneens op 31 december 1970 verliet de heer F. Lam- mers, Executive Engineer van Malayan Breweries Pte. Ltd. te Singapore en Kuala Lumpur, on ze dienst -fc Na genoten verlof reisde de heer D. J. Ringoir op 20 januari naar Kisangani -j* In Kaduna werden de heer en me vrouw Vos-Westerbos op 22 jan uari verblijd met de geboorte van een zoon, die zij Jeroen Martijn noemden -fa- Op 2 febru ari vertrok de heer H. Otter met zijn gezin naar Gisenyi, na zijn verlof in Nederland te hebben doorgebracht De heer J.R.E. Kraft kwam op 4 februari met verlof uit Moundou in Nederland aan -Jj- Eveneens op 4 februari arriveerde de heer T. M. Zwart uit Moundou, om zijn verlof in Nederland door te brengen H. M. M. Sommers (Intern Transport) met Mej. J. A. v.d. Wiel (Kantine) Geboren: Marco A. B., z. v. J. L. M. Vera (Bottelarij) Dirk A. R. M., z. v. J. Eskens (Bottelarij) Hendrikus W. M. J., z. v. W. A. van Ham (Intern Transport) Mark W. M., z. v. M. I. M. Va- lentijn (Bottelarij Onderhoud) Drie medewerkers van onze be wakingsdienst in Den Bosch zijn maandag 25 januari gehul digd in het Ontvangstgebouw van de brouwerij. Het waren de heren H. van Leeuwen, J. P. van Hulst en B. J. Roelofs, die het Bronzen Kruis van de N.B.O.B. kregen voor 10 jaar trouwe dienst als bewakingsbe ambte. Namens het Hoofdbestuur van de Nederlandse Bond van On bezoldigde Opsporingsambte naren en Bewakingspersoneel reikte de heer J. Hoogstraten, chef afdeling Huishoudelijke Diensten Bewaking in Den Op 11 januari overleed op 76- jarige leeftijd onze gepensio neerde oud-medewerker de heer B. Martens uit Amsterdam. De heer Martens was destijd werk zaam bij Heineken. Moge hij rusten in vrede. Dinsdag 23 februari hopen de heer en mevrouw Grootveld uit Rotterdam hun 50-jarige echt vereniging te vieren. Wij feliciteren hen van harte en wensen hen nog vele gelukkige en gezonde jaren toe. Op 27 januari vierde het echt paar J. IV. Mantel uit Amster dam het 50-jarig huwelijksfeest. De heer Mantel is gepensioneer de van de vestiging I. Graag feliciteren wij het echtpaar Mantel alsnog met deze heug lijke gebeurtenis en wensen beiden nog vele jaren in goede gezondheid toe. Maandag 15 februari zal op de brouwerij Mauritskade om 16.30 uur een receptie gehouden wor den ter gelegenheid van het 25- jarig dienstjubileum van de heer J. P. Rijnbende (Horeca Ver koop). De receptie zal worden voorafgegaan door een bijeen komst in de Commissarissenka- mer om 16.00 uur. Woensdag 24 februari neemt de heer J. Helsloot afscheid van de brouwerij. De afscheidsre ceptie zal in het Koelschip wor den gehouden en begint om half 5. Bosch, het brevet en de ver sierselen uit. Op de foto v.l.n.r. de heren Roelofs, Van Leeuwen en Van Hulst. Mede namens mijn vrouw zeg ik U hierbij hartelijk dank, niet alleen voor de fraaie cadeaus en bloemen, waarmee U mij bedacht hebt, maar ook voor Uw aanwezigheid op mijn af scheidsreceptie. U hebt mij daardoor een mooie dag bereid, die tot één van mijn vele goede herinneringen uit mijn brouwerijtijd zal blijven behoren. J. C. Bossard Voor de attentie en het bezoek ter gelegenheid van mijn tach tigste verjaardag op 22 decem ber 1970 wil ik U langs deze weg hartelijk dankzeggen. J. van der Linden Rotterdam k Directie, chefs, collega's en allen, die hebben bijgedragen om mijn afscheid op 30 decem ber 1970 in een feest om te zet ten, zeg ik mede namens mijn vrouw hartelijk dank. Tevens mijn oprechte dank voor de mooie cadeaus, die ik mocht ontvangen. Het is voor ons een onvergetelijke dag geworden. K. B. Smink k Mede namens mijn vrouw en kinderen zou ik iedereen willen bedanken, die zich de moeite heeft getroost om ons, ter ge legenheid van mijn 25-jarig ju bileum, een zeer prettige dag te bezorgen. J. C. de Bruyn k Mede namens mijn moeder wil ik eenieder, ook zij die niet aan wezig konden zijn, nog eens be danken voor de enorme belang stelling, de prachtige cadeaus en de vele bloemen ter gelegen heid van mijn 25-jarig jubileum. Deze dag zal ik niet gauw ver geren. T. Stilting k Mede namens mijn vrouw en zoon wil ik hierbij mijn oprechte dank betuigen voor de cadeaus, bloemen en belangstelling, die wij ter gelegenheid van mijn 25- jarig dienstjubileum mochten ontvangen. Het is voor ons een zeer prettige dag geworden. P. B. Sargentini

Vers van 't Vat | 1971 | | pagina 8