„Zilveren bierpul" Minister Lardinois op haaienvangst in stand van Heineken op VISMA De voetbalwedstrijd tussen teams van de Gewestelijke Verkoopkantoren Am sterdam en Zwolle zal naar alle waar schijnlijkheid de ouverture worden van een 'open toernooi', dat tot in lengte van dagen kan duren. Immers, onmid dellijk na dit enerverende gevecht kwam de suggestie boven om ook Rot terdam en Den Bosch en zo mogelijk ook een team van het kantoor Maurits- kade in deze onderlinge strijd te be trekken. Hoe de formule precies gaat worden is nog niet bekend, maar zeker is het. dat het elftal van Zwolle de 'Zilveren Bierpul' zal moeten verdedigen. De voetballers van Zwolle sleepten deze felbegeerde trofee in de wacht door vrijdag 2 april op het terrein van de Amsterdamse Football Club A.F.C. nét iets meer inzet te tonen dan hun Amsterdamse tegenstanders. Hoewel de uitslag van dit eerste tref fen tussen teams van de Commercie 2-2 was, werd Zwolle unaniem als het meest strijdlustige team aange merkt. Uit handen van de heer J. van der Werf mocht de captain de 'Zilve ren Bierpul', die als wisselprijs is in gesteld, in ontvangst nemen. Vrijdag 9 april werd in de nieuwe Ahoyhallen te Rotterdam de Visma, een beurs voor sportvissers, officieel geopend door Minister Lardinois van Landbouw en Visserij. De hierbij afge drukte foto's geven een beeld van de in de Heineken-stand ondergebrachte haaiensimulator, waarachter de minis ter onder grote belangstelling plaats heeft genomen. De simulator, die bij liefhebbers van de haaienvisserij gretig aftrek vond en op deze tentoonstelling een van de grote trekpleisters vormde, stelt de visser, door tal van technische foef jes, in de gelegenheid dezelfde erva ringen te ondergaan als wanneer hij op zijn schip op zee een haai aan de haak tracht te slaan. Heineken had er voor gezorgd, dat haar reclame in de stand zoveel mo gelijk aan deze attractie was aange past. 25

Vers van 't Vat | 1971 | | pagina 25