RO fjD ÜD RQ RQ A. C. KIVIT VAN HAAFTEN In dienst: Mej. G. E. J. Groenewoud, Stafdienst Concernsecretariaat Mevr. J. Beekman-Snijder, Buitenlandse Belangen R. G. A. Noorbergen, Economische Analyse F. Caruso, Bottelarij J. J. Hermanns, Belading J. H. Teske, Belading P. L. Heisen, Gistkelder Y. F. Smit, Belading J. M. Klomp, Bottelarij Uit dienst: Mej. Mr. P. Kettner, Arbeidsvoorwaarden G. H. M. van Amstel, Horeca Secretariaat A'dam Mevr. C. de Rooy-Zitvast, Boekhouding M. Bassisik, Bottelarij F. van Ommen. Belading B. M. B. M. Ayad, Bottelarij A. M. Caron, Horeca Secretariaat Amsterdam Geboren: Joost, z.v. Mr. A. J. M. Hakkaart (Verkoop Horeca Zwolle) Ruben Herre en Remko Chaim, tweeling v. H. Stekelenburg (Verkoop Horeca Amsterdam) In dienst: J. H. van Linder, Bedrijfscontrole W. W. A. Habraken, Bedrijfscontrole G. F. van Boven, Lagerkelder A. J. J. Vogels, Fustencolonne M. Teijero Corral, Bottelarij A. Koks, Bottelarij J. M. A. Willems, Bottelarij J. F. H. Ekstijn, Bottelarij P. J. van Ooyen, Gistkelder N. T. Noot, Bottelarij F. J. B. Kwaks, Bottelarij G. v. d. Broek, Bottelarij G. J. A. Damen, Gistkelder C. M. H. J. Maas, Bottelarij M. T. Kolen, Intern Transport M. Seoane Rey, Bottelarij G. A. van Lith, Fustencolonne B. J. G. Prijs, Bottelarij L. G. v. d. Lee, Bottelarij L. A. Aloserij, Fustencolonne F. J. J. Kenis, Bottelarij J. Campos Bocija, Bottelarij H. J. van Dinther, Bottelarij J. Haarmann, Legkelder A. A. T. v. d. Lee, Technische Dienst H. E. H. S. van Brink, Bottelarij Uit dienst: C. M. Visschers, Mechanische Werkpls. A. G. M. v. d. Akker, Ziederij C. A. Huijsmans, Bottelarij W. van Oorschot, Bottelarij F. M. Stolzenbach, Bottelarij N. T. Dauphin, Fustencolonne J. M. M. van Berkom, P.P.D. Gehuwd: G. van der Wijst (Bottelarij) met Mej. J. M. Th. v. d. Sande W. Habraken (Bedrijfscontrole) met Mej. B. Kwaks Geboren: Daniël J. F., z.v. J. Schellen (Bottelarij) Marcel E. A., z.v. E. de Gouw (Intern Transport) Erwin F., z.v. H. A. Kivit (Bottelarij) Cornelia J. J. M., d.v. J. van Haren (Bottelarij) Linda M., d.v. C. J. M. Broers (Bottelarij) In dienst: J. Lopez Gallardo, Bottelarij G. Artero Garcia, Bottelarij F. Perez Cayuela, Bottelarij G. Canovas Torralba, Bottelarij D. Jordan Saez, Bottelarij J Madrid Sanchez, Bottelarij F. Campos Beltran, Bottelarij J. Exposito de la Virgen, Bottelarij G. Parra Parra. Bottelarij A. Martines Reverte, Bottelarij J. Cortes Obiols, Bottelarij M. Garcia Sanchez, Bottelarij L. Perez Navarro, Bottelarij J. Lopez Romera, Bottelarij J. Perez Valera, Bottelarij J. A. Camacho Benitez, Bottelarij F. Marti Cano, Bottelarij D. Garcia Garcia, Bottelarij F. Gonzalez Garcia A. Noguera Sanchez, Bottelarij M. v. d. Berg, Expeditie J. M. Lamers, Kwaliteitsdienst Uit dienst: G. W. Vermeer, Belading J. C. F. Giacomini, Kwaliteitsdienst L. H. Mos, Horeca Verkoop Zwolle W. E. M. Oosterhout, Horeca-Secretariaat Zwolle In dienst: M. H. J. Klapwijk, Produktie Inkoop Mej. J. N. Alfrey, Anal. Lab. Mej. P E. v. d. Heiden, Bedrijfsbureau J. Tj. P. Reijinga, Techn. Inkoop M. Vrugteveen, Proj. Bureau H. C. Doelman, Proj. Bureau A. G. J. W. v. d. Borgh, Postk. H.T.B. T. v. d. Weerd, Techn. Inkoop D. den Ouden, Centr. Verk. Adm. P .Torenvlied, Prod. Inkoop C. v. d. Starre, Mech. Werkplaats P. G. Silva Rodrigues, Bottelarij J. Th. Westhof, Tapkelder J. Th. C. Putters, Emballage M. A. Ramos, Bottelarij D. Gomes Mendes, Bottelarij L. C. Vielvoye, Ligkelder J .C. Zwagerman, Techn. Opleidingen A. Mulder, Techn. Opleidingen Ir. B. J Mees, Centrale Research Ir. M. G. Kakebeke, Techn. Opleidingen B. Th. Hoedt, Techn. Opleidingen Ir. J. G. van Heek, Techn. Opleidingen J. Cremer, Centrale Research F. G. J. van Amsterdam, Projecten Bureau Uit dienst: Mevr. A. Gestel-Polkamp, Export Mevr. G. M. Everling-de Jong, Boekhouding Mevr. S. C. Goree-v. Ravensberg, Bouwbureau Mevr. C E. Frankhuijsen-Zwikstra, Secr. Buitenl. Bel. N. Nekeman, Export Mej. W. Mahadewsing, Export Mevr. R. de Gruyter-Kooimans, Sal. Adm. Mevr. M. Hermans-de Haan, Secr. Buitenl. Bel. Mej. L. J. M. Steeman, Comp. Centrum M. v. Zon, Tekenkamer Mej. A. H. de Kreek, Centr. Verk. Adm. H. J. H. M. Vloemans, Techn. Man. Reg. C. IN MEMORIAM Tot onze grote ontsteltenis ont vingen wij het droeve bericht, dat ons aller medewerker en col lega A. C. Kivit van Haatten op 10 mei j.l. op 50-jarige leeftijd plotseling is overleden. Een wreed bericht! Hij was een recht-door-zee-man. Recht-toe, recht-aan. Hij beschik te over een groot pakket levens wijsheid, dat hem veel van de dwaasheid van dit leven leerde kennen. Hij huldigde: 'Leven en laten leven'; sterker nog: 'Leven en helpen leven'. Wij zijn allen dankbaar, dat wij met hem hebben mogen werken. Hij betekende - vooral in het Limburgse veel voor ons. En daarvoor een gemeend: merci. Kerckhoffs Den Bosch, mei 1971 diversen GESLAAGD In Den Bosch hebben de heren B. G. Hannema, Bedrijfsbureauen P. J. van Heugten, Int. Acc. Afd., het diploma Bedrijfseconoom-I .S .Wbe haald. DANKBETUIGINGEN Mede namens mijn vrouw en zoon bedank ik eenieder voor de cadeaus en de bloemen, maar bovenal voor de grote belangstelling, getoond tijdens mijn 25-jarig dienstjubileum. Deze dag zal voor ons een onvergetelijke blijven. G. F. Verschoor Hiermede wil ik U allen dankzeggen voor de vele blijken van deelneming tijdens de ziekte en het overlijden van mijn man en vader. Mevrouw P. Hendriks-Berends Ans OVERLEDEN Woensdag 7 april is onze gepensioneerde oud medewerker uit Rotterdam, de heer F. A. Schra- der op 73-jarige leeftijd overleden. Vrijdag 9 april is de heer J. Luthart, vóór zijn pensionering werkzaam op de brouwerij in Rot terdam, op 87-jarige leeftijd overleden. Mogen zij rusten in vrede. S. M. Sousa, Emballage M. Eduardes Alves, Bottelarij G. J. Almeida, Bottelarij R. J. G. Wolters, Bottelarij J. Walop, Bottelarij A .Tabak, Magazijn C. L. M. Swanenberg, Techn. Opleidingen R. H. Dinsbach, Horeca Verkoop Gehuwd: M. Offerman (Adm. Org.) met Mej. R. Geevers Mej. J. de Leeuw (Secr. Buitenl. Bel.) met R. Th. G. Daniëls 24

Vers van 't Vat | 1971 | | pagina 24