E. F. HOEKVELD: kwart eeuw bij Heineken G. F. VERSCHOOR: innemend mens W. F. WULFFELE: veel ervaring L. SMIT 25 jaar in dienst Op maandag 5 april werd in onze vestiging te Rotterdam het feit, dat de heer E. F. Hoekveld 25 jaar geleden bij Heineken in dienst trad, in kleine kring herdacht. De heer Hoekveld werkte aan vankelijk in de bottelarij en kwam via de tapkelder en de mouterij tenslotte in de zie- derij terecht. In gezelschap van echtgenote en zoontje werd hij 's mid dags met nog enkele geno digden door Ir. J. M. van Ros sem ontvangen. Na een kort maar gezellig samenzijn dankte de heer van Rossem de heer Hoekveld voor alles, wat hij in de loop van zijn 25 dienstjaren voor de brou werij heeft gedaan en over handigde hem de jubileum- speld en de gratificatie. De heer en mevrouw Hoekveld dankten op hun beurt alle aanwezigen voor de belang stelling. Onder grote belagstelling en in gezelschap van echtgenote, zoon en vader, die ook bij Heineken heeft gewerkt, maar nu gepensioneerd is, vierde de heer G. F. Verschoor vrijdag 2 april in de Raadskelder te Rotterdam zijn 25-jarig jubi leum. De heer Verschoor begon destijds in de bottelarij en werkte achtereenvolgens in het laboratorium, op de afdeling em ballage, op het bedrijfsbureau, ten behoeve van de botte larij-administratie, en tenslotte op de postkamer. In zijn toespraak noemde Ir. J. M. van Rossem de jubilaris een bescheiden en innemend mens Eigenschappen, die door de waarderende woorden van de andere sprekers en de belangstelling van velen uit het bedrijf, nog werden onderstreept. De heer Verschoor mocht buiten de gratifi catie en de jubileumspeld nog diverse cadeaus in ontvangst nemen. Op de foto: de heer en mevrouw Verschoor en de heer Verschoor sr. Donderdag 18 maart vierde de heer W. F. Wulffele zijn 25-jarig dienst- jubileum. De heer Wulffele trad op 18 maart 1946 bij Heineken Rotter dam in dienst. Na achtereenvolgens in de bottelarij, de garage en in de afdeling emballage gewerkt te heb ben, werd hij in september 1950 chauffeur. Bijna twintig jaar zat de heer Wulffele in het biertransport, waarna hij in maart 1970 overging naar de poort- contröle. 'Hij heeft een uitstekende 'vooropleiding' hiervoor gehad', zei de heer Van Rossem in zijn speech, want wanneer je als chauffeur regelmatig in en uit rijdt, ken je onderhand de gang van zaken bij de poort wel. De foto toont de heer en mevrouw Wulffele bij het uitpakken van enkele cadeaus. Op 2 april was de heer L. Smit uit de bottelarij 25 jaar bij Heineken Rotterdam in dienst. De heer Smit begon zijn loopbaan bij de Rotter damse brouwerij in de pekke- rij. In januari 1954 ging hij over naar de bottelarij en in juli 1960 werd de afdeling emballage zijn werkterrein, tot hij tenslotte in maart 1968 weer terugkeerde naar de bot telarij. De jubilaris werd met enkele genodigden door Ir. J. M. van Rossem ontvangen, waarbij de jubileumspeld en een gra tificatie ontving. Om half vijf werd de herdenking van het jubileum in kleine kring in de Raadskelder voortgezet. De foto toont de altijd goed gemutste heer Smit tijdens de huldigingsbijeenkomst. 23

Vers van 't Vat | 1971 | | pagina 23