VERZAMELBANDEN Maandblad brengt brede informatie nu kleurig verpakt Dit nummer van Vers van 't Vat wijkt over de gehele linie al van de 'krant', die U in het afgelopen jaar elke veer tien dagen in de bus kreeg. Het blad heeft wel enige overeenkomst met de uitgave, die de Heineken-medewerkers in het verleden ontvingen. Dat is niet zo onbegrijpelijk als men bedenkt, dat een groot deel van de geënquêteerde medewerkers onlangs voor de tijd- schriftvorm heeft gekozen. De 'krant' had de mogelijkheid om actuele zaken vrij snel onder de men sen te brengen. Met een maandblad in deze vorm is dat nagenoeg niet mo gelijk. Er is daarom gezocht naar een andere manier om U snel op de hoogte te brengen van het nieuws, dat voor U van belang kan zijn. Wanneer dit nieuws zich voordoet, ontvangt U in het vervolg een Heineken Bulletin, dat wordt uitgegeven door de Staf dienst Personeelzaken. Wat U onmiddellijk bij het doorblade ren van dit nummer moet zijn opge vallen, is dat er op ruime schaal met kleur is gewerkt. Voortaan krijgt U elke maand een vierkleurenplaat op de voorpagina en veel kleur binnenin. Ook aan de opmaak is veel zorg be steed, hetgeen het blad een modern en vooral ook gezellig aanzien geeft. Voorts is er veel met foto's en ander illustratiemateriaal gewerkt. Bij de samenstelling van elk nummer wordt ernaar gestreefd, zoveel moge lijk informatie te geven over het ge hele concern. Er zullen steeds enkele grote reportages worden gepubli ceerd, waarin verschillende facetten van het bedrijf of bepaalde afdelingen nader worden toegelicht. Voor de dienstjubilea zal noodgedwongen een andere procedure worden gevolgd. Het aantal medewerkers met 25 dienstja ren is de laatste tijd zo groot, dat we moeten volstaan met het publiceren van een foto met bijschrift. De gang van zaken bij een 40-jarig jubileum en bij een afscheid blijft gelijk aan wat in het verleden werd gedaan. De redactie hoopt, meer dan in het verleden, aandacht te kunnen be steden aan het nieuws van de Inter nationale Divisie. Het is daarbij van groot belang, dat met name de mede werkers bij de buitenlandse brouwe rijen de redactie bij voortduring op de hoogte houden, van wat er bij hen zo al gebeurt. De jeugdpagina zal slechts incidenteel terugkomen in Vers van 't Vat. De be langstelling hiervoor was volgens de enquête vrij gering, terwijl ook de activiteiten van de jongeren, die deze pagina verzorgden, niet altijd even groot waren. De franje, die het blad een beetje ge zellig moet maken, vindt U terug in een aantal varia-pagina's. Vooral de kopij voor deze rubriek zal voor een groot deel van onze lezers moeten ko men. Er zullen in Uw directe omgeving heus wel eens aardige dingen gebeu ren, die het vermelden in dit blad waard zijn. Trouwens, het welslagen van Vers van 't Vat hangt voor een groot deel af van de bereidheid van eenieder om de re dactie steeds tijdig op de hoogte ie houden van alles wat er zich in het bedrijf en in het bijzonder in Uw naaste omgeving afspeelt. Laat U in de toekomst niet onbetuigd en bel - wanneer U maar wilt - de redactie in Amsterdam of de corres pondent in Uw vestiging. Pas dan krijgen we een blad, Heineken waardig De redactie Voor diegenen, die het op prijs stellen om Vers van 't Vat op practische wijze te bewaren, zijn er bij het verschijnen van deze uitgave verzamelbanden be schikbaar In deze band, die is uitgevoerd in groen met gouden opdruk, kan men steeds de nummers van twee jaar gangen bijeenbrengen. De kosten van de band bedragen 6,50. De band is verkrijgbaar bij de portiers van de vestigingen Weteringplantsoen, Van der Helststraat en Mauritskade (kantoor en bedrijf) te Amsterdam, Crooswijksesingel en Isaac Hubert- straat te Rotterdam en Rietveldenweg te Den Bosch. Tevoren dient men een bedrag van f 6,50 te betalen bij de plaatselijke kas-afdeling. De medewerkers van de gewestelijke verkoopkantoren kunnen tegen betaling van 6,50 de band krijgen bij de heren H. Snel (Amsterdam, Herengracht), J. D. van Brink (Zwolle), A. J. M. van Bilsen (Assen) en P. G. van Bergen (Den Bosch, Zuidwal). De gepensioneerden kunnen bij alle bovengenoemde adressen terecht. Wil men dus een aardige bibliotheek opbouwen, dan is het verstandig om te beginnen bij dit nummer alle uit gaven van Vers van 't Vat te bewaren. A comenzar por este numero se traducira en castellano para nu- estros colaboradores espanoles un resumen de lo que se escribe en Vers van 't Vat (Fresca del Barril), el cual se imprimira en una hoja suelta. Estas hojas se hallan a partir de hoy en las porterias de las varias fabricas, donde se puede obtenerlas a solicitación. Los textos se cihen a los articulos y ilustraciones en Vers van 't Vat, cuya publicación nuestros colaboradores espanoles conti- nuan recibir en sus casas. Te beginnen met dit nummer zal voor onze Spaanse medewerkers een samenvatting van hetgeen in Vers van 't Vat staat in hun eigen taal worden vertaald en op een apart vel worden afgedrukt. Deze vellen zijn vanaf heden ver krijgbaar bij de portiers van de verschillende vestigingen. De teksten sluiten aan bij de arti kelen en illustraties in Vers van 't Vat, welk blad onze Spaanse medewerkers normaal thuis blij ven ontvangen.

Vers van 't Vat | 1971 | | pagina 17