VERENIGINGEN KLAVERJASVERENIGING VIERDE FEEST „Nederlaagtoernooi" was zeer spannend DAGTOCHT VOOR DE GEPENSIONEERDEN De reizen in de andere vestigingen zijn nog niet op een datum vastge steld en evenmin is al bekend ge maakt, welke steden van Nederland men dit keer zal bezoeken. De gepensioneerden in Rotterdam ko men steeds elke laatste donderdag van de maand bij elkaar. Ditzelfde geldt voor de Amsterdammers (Van der Helststraat), die iedere laatste vrijdag van de maand bijeenkomen om alle laatste nieuwtjes door te praten, een kaartje te leggen en enige films te draaien. Het bestuur van de Klaverjasvereniging Rotterdam heeft zaterdag 13 maart tijdens een feestelijke receptie in de Raadskelder bij gelegenheid van het 25-jarig jubileum van de club vele gelukwensen, bloemen en cadeaus in ontvangst mogen nemen. Afgevaardigden van zusterafdelingen, klaverjasverenigingen van andere bedrijven en café's uit de buurt, onze vestigingen in Amsterdam en Den Bosch, Vrumona uit Bunnik, alsmede tal van andere genodigden toonden hun belangstelling voor onze 'zilveren' klaverjassers. Op bijgaande foto het bestuur tijdens de receptie: v.l.n.r. de heren C. Moonen (penningmeester), W. Kroep (voorzitter) en J. P. Lokhorst (se cretaris) Zaterdagavond 3 april vond in de kantine van de Bossche brouwerij de prijsuitreiking plaats van het door Hei- neken georganiseerde Nederlaagtoer nooi Biljarten, die een feestelijke af sluiting vormde van een twee maanden durende wedkamp tussen zes bedrij ven. Winnaar van het toernooi - waar bij het erom ging Heineken een zo groot mogelijke percentuele nederlaag toe te brengen - werd de Nederlandse Spoorwegen met een winstpercentage van 13,7°/o. De Heineken-trofee werd, na een ope ningswoord van de voorzitter van de Biljartvereniging Heineken Den Bosch, door Ir. A. K. E. ten Bruggen Cate aan een afgevaardigde van de Spoor wegen uitgereikt. De tweede en derde prijs gingen resp. naar het A- en B-team van Remington 121 °/o en 1,8%). Op de vierde plaats eindigde Heineken, gevolgd door Justitia (- 8,4%), de Spar (- 19% en het A.N.P. (- 35,5% De voorzitter besloot de avond met een korte toespraak, waarin hij alle aanwezigen dankte voor hun komst naar de kantine en de bedrijven uit nodigde ook volgend jaar weer te strijden om de Heineken-trofee. Ir. A. K. E. ten Bruggen Cate (links) reikt de prijs uit. Voor de gepensioneerden in de ver schillende vestigingen is mét een wat zonniger jaargetijde, ook weer de pe riode aangebroken, waarin de jaar lijkse bus- en treintochten gemaakt zullen worden. De gepensioneerden van de vestiging Mauritskade kunnen, naast de tweede dinsdag van de maand, waarop zij hun 'bejaardensociëteit' in de kantine hou den, nu ook woensdag 2 juni in hun agenda noteren. De rit zal die dag naar Zwolle, de Noord-Oostpolder en Giethoorn voeren.

Vers van 't Vat | 1971 | | pagina 16