Leven in de brouwerij amsterdam I rotterdam OP DE TV K. B. SMINK NAM AFSCHEID VAN DE BROUWERIJ C. J. M. van den Brüle overleden PERSONALIA BUITENLAND DE LEEFTIJD DER STERKEN HEROPRICHTING FOTOCLUB HEINEKEN DEN BOSCH JUBILEA GESLAAGD DANKBETUIGINGEN NA BIJNA 46 JAAR HEINEKEN In dienst: Mej. E. van der Aa, Afd. Economische Analyse Mej. E. J. Prent, Centrale Boekhouding Mevr. G. Keijzer—van Beek, Bedrijfsbureau L. Sanchez, Gistkelder 0. Asian, Bottelarij A. M. Fatmi, Bottelarij M. Zaiou, Bottelarij H. M. A. Agnouz, Bottelarij D. J. van Beeten, Bottelarij S. Mohamedi Hamidou, Bottelarij 1. Celik, Bottelarij J. Banes Aviles, Bottelarij Uit dienst: B. A. Ter Horst, Bottelarij M. B. H. Berka, Bottelarij M. Saddik ben Mohammed, Bottelarij J. Waller, Terreindienst Gehuwd: Mej. W. Koper (Verkoopadmini stratie) met P. A. Huybers A. Barreira Varela (Bottelarij) met mej. L. S. Gayoso y Tor- rou Mevr. J. M. J. Vaandrager- Streuper, Centr. Boekhouding C. J. Vaandrager, Bedr. Bureau J. K. Hoogendijk, Tekenkamer M. van Herk, Centr. Boekhoud. M. Kooy, Brouw Techn. Dienst Overzee R. H. Mispelblom Beijer, Bouwkundige Dienst Uit dienst: J. H. F. Landweer, C.V.A. Mej. E. M. L. Deelen, Export/Verschepingen Mevr. M. Batenburg-Hofman, Comp. Centrum J. H. v.d. Berg, Loonadministratie Gehuwd: H. J. Olde Bijvank (Gr. Ing. C.) met Mej. Th. J. J. Bouwhuis L. Molenaar (C.V.A.) met Mej. H. M. Zwijnenburg (C.V.A.) B. G. W. M. Kerstel (Comp. Centrum) met Mej. C. J. M. de Bont. Geboren: Everdina, d. v. L. v.d. Velde (Comp. Centrum) Ronald J., z. v. J. M. v.d. Sande Techn. Opleidingen) André, z. v. C. Uitenbroek (Ex port/Verschepingen) Marnix K., z. v. K. v.d. Hoeven (Verkoop Horeca) In dienst: Mej. J. J. Rijke, Inkoop E. E. Vijzelman, Expeditie G. K. Burgers, Electr. techn. werkpl. J. J. Koorn, Onderh. Dienst. Bott. Uit dienst: L. F. Wensveen, Techn. D./werkpl. Mej. J.M.Th. Enzlin, Thuisverbr. Mej. P. A. M. v.d. Heyden, Int. Div. In dienst: H. Westendorp, Portiers en Bewaking Mej. H. G. v.d. Sluys, C.V.A. F. C. Fontein, Proj. Bureau Mej. H. M. Schweers, Secr. Buitenl. Belangen Voor of na Jan. Merk Zender journaal van vr. 29 Si-Si Sinas II voor 19 uur za. 30 Heineken 1 voor 19 uur Royal ClubT. II voor 19 uur febr. di. 2 Heineken II voor 19 uur Si-Si Sinas 1 na 20 uur Seven Up II na 19 uu«" wo. 3 B 3 II na 19 uur do. 4 Heineken II voor 20 uur Royal Club T. 1 voor 20 uur za. 6 Si-Si Cassis II na 19 uur di. 9 Heineken 1 na 19 uur wo. 10 Si-Si Sinas 1 voor 19 uur Royal Club T. II voor 19 uur do. 11 Seven Up 1 na 20 uur Bij het ter perse gaan van dit nummer vernamen wij, dat ten gevolge van een noodlottig ongeval op maan dag 25 januari j.l. is overle den de heer C. J. M. van den Brüle, vertegenwoordi ger Horeca in het gewest Zwolle. De heer Van den Brüle was 52 jaar oud en kwam in april 1958 in dienst van de Amstel Brouwerij. Hij was gehuwd en had drie kinderen. Moge hij rusten in vrede. In dienst: A. J. M. Mijland, Bottelarij J. M. A. Schilders, Bottelarij H. Ligtenberg, Bottelarij B. J. B. van Rooden, Bottelarij L. Brouwer, Bottelarij Uit dienst: P. M. M. van Dinther, Gistkelder G. L. Hoos, Bottelarij Geboren: Adriana J. M. H. P., d. v. P. F. Huysmans (Bottelarij) Mevr. C. J. M. de Voogd-van Duyvendijk vertrok op 9 decem ber met haar gezin naar Lagos, waar haar man al enige tijd werkzaam is -jfc- Op 23 decem ber reisden mevr. L. A. Brandt- Geerink en haar gezin naar La gos De heer E. 1/1/. Benne kwam op 29 december met zijn vrouw uit Kumasi in Nederland aan Op 4 januari arriveerde de heer H. Hensel met zijn ge zin uit Singapore om zijn verlof in Europa door te brengen De heer P. Kool en zijn gezin keerden op 6 januari na genoten verlof terug naar Lagos Ook op 6 januari vertrok de heer J. van Eerbeek met zijn gezin, na genoten verlof, naar Kinshasa De heer J. J. Dorreboom ver trok op 7 januari naar Moundou, waar hij als Brasseur werkzaam zal zijn bij Brasseries du Logone S A. -fr Eveneens op 7 januari vertrok naar Moundou de heer H. J. Rademaker die als Chef- mécanicien gedetacheerd is bij Brasseries du Logone S A. Zaterdag 6 februari hoopt de heer J. Bethlehem uit Rotter dam zijn 96ste verjaardag te vieren. Wij feliciteren de heer Bethlehem van harte en wensen hem nog een aantal gelukkige en gezonde jaren toe. Dinsdag 2 februari zal 's avonds om 8.00 uur in het Ontvangst gebouw van de Bossche brou werij een vergadering worden gehouden in verband met de heroprichting van de fotoclub Heineken Den Bosch. Alle belangstellenden zijn hier van harte welkom. Maandag 1 februari zal op de Bossche brouwerij om 17.00 uur in het Ontvangstgebouw een dubbele receptie worden gehouden, ter gelegenheid van het 40-jarig jubileum van de heer W. Bosch, werkzaam op de afdeling Distributie/Expeditie, en het 25-jarig jubileum van de heer D. Ellens, Horeca-secreta- riaat. Donderdag 11 februari viert de heer H. van Hoorn, eveneens werkzaam op het Horeca-secre- tariaat in Den Bosch, zijn 25- jarig jubileum. De recepte zal in het Ontvangstgebouw worden gehouden en de aanvang is om 17.00 uur. In Rotterdam is de heer R. Bak ker (Central Research) ge slaagd voor het diploma Basis examen Technisch Chemicus. De heer H. A. M. van de Berg (Planning en Control) is ge slaagd voor het diploma S.P.D. II. Mej. J. P. E. M. Pattijn (Pro- duktie Inkoop) is geslaagd voor het diploma Steno Nederlands. De heer C. J. M. Steenbergen (Bedrijfsbureau) is geslaagd voor het diploma S.P.D. II be drijfsadministratie. Mede namens mijn vrouw en kinderen wil ik graag iedereen, die ons bij gelegenheid van mijn pensionering zo'n onvergetelijke dag heeft bezorgd, van harte danken. Ook dank voor de prachtige cadeaus en bloemen. J. van der Wielen Hiermede wil ik Direktie en per soneel dankzeggen voor de blij ken van belangstelling bij de ziekte en het overlijden van mijn echtgenoot, Antoon F. Oldersom op 31 december 1970. Speciaal de afdeling Expeditie is voor mij een zeer grote steun geweest: het was zijn afdeling. Mevrouw H. G. Oldersom- Groeneschey De heer Hinze biedt mevrouw Schmink een bloemetje aan. Woensdag 30 december 1970 waren vele mensen in 't Koel- schip getuige van een gezellig afscheid van een gezellig man. De heer K. B. Smink had er deze dag bijna 46 jaar bij de brouwerij Stadhouderskade op zitten. Wat er in een dergelijk tijdsbestek allemaal kan veran deren, lieten verschillende spre kers duidelijk naar voren komen. De heer E. G. Borgers, zelf nog niet geboren, toen de 18-jarige Klaas in dienst trad, releveerde dat de heer Smink alle spelden had verdiend, die er bij Heineken maar te verdienen waren, dank zij zijn harde en nauwgezette arbeid. Van de beginperiode als bierschrijver, met 80 soorten fusten te controleren, tot later als expediteur, met o.a. in de loop der jaren zo'n 1.000.000. telefoontjes te verwerken. De heer Borgers stelde er prijs op in het openbaar eens te kunnen zeggen, dat de heer Smink één van de pijlers was geweest van de groei van Heineken. Hij wenste tot slot, de heer en me vrouw Smink, die er beiden nog zo jong uitzagen, het beste voor de komende jaren. De heer H. J. Lindeman vond het jammer, dat hij de man, die de stormachtige tijd van span- wagens en dikke fustenboeken tot de terminals en kille stalen fusten had meegemaakt, niet een wat rustiger zomer tot af scheid had kunnen bieden. Zelfs de laatste weken waren in ver band met de prijswijzigingen nog eens extra druk geweest. Als pleister op de wonde kon spreker een personee'scadeau onder couvert aanbieden, waar van de heer Smink heel wat geliefde operaplaten zou kunnen kopen. Collega Jansen, die de heer Smink al 45 jaar had meege maakt, zag het als zijn eerste, aangename plicht, om mevrouw Smink in de bloemetjes te zet ten. Hij betuigde zijn spijt over het feit dat een goede collega, die door zijn aparte benadering zo goed met mensen wist om te gaan, de brouwerij ging ver laten. Voor de komende vrije tijd bood hij namens de afdeling een zeer fraaie hengel met toe behoren aan. Namens het rijdend personeel sprak de heer J. B. Eibers vele woorden van dank voor de be reidwilligheid, die deze groep altijd van de heer Smink had mogen ontvangen. Hij bood de heer Smink, die hij ook nog in de korte broek had meegemaakt enige grammofoonplaten aan. De heer P. Vos heette de heer -Smink welkom in de club van gepensioneerden, waarbij spre ker hoopte, dat hij net zo trouw als zijn broer op de maande lijkse bijeenkomsten zou komen. De heer W. Ritman, eveneens gepensioneerd, haalde nog eens enige zwierige herinneringen op uit de beginperiode. De tijd van kleine salarissen en grote ge zelligheid met een bierauto maat, die voor een paar centen bleef lopen, aldus de heer Rit man. Als sluitstuk werden, nadat het dankwoord voor sprekers en cadeaus was uitgesproken, alle belangstellenden door de heer Smink uitgenodigd om er nog één ten afscheid te vatten. Hof Collega Jansen (links) biedt de heer Smink namens de afdeling een vis hengel aan. Voorts op de foto de heren Borgers (rechts) en Hinze. 6

Vers van 't Vat | 1971 | | pagina 6