GROTE KERSTBINGO VAN P.V. MAURITSKADE Leven in de brouwerij amsterdam I amsterdam II den bosch OP DE TV PERSONALIA BUITENLAND DE LEEFTIJD DER STERKEN IN MEMORIAM A. F. OLDERSOM GESLAAGD KERST DRIVE KLAVERJASCLUB DANKBETUIGINGEN JUBILEUM In dienst: Mej. J. Huiberts, Export J. Vleesenbeek, Interne Dienst B. J. T. Meuleman, Machinekamer Mr. L. C. A. M. Schölvinck, Afd. Management Development Uit dienst: J. F. I. Jonkhart, Belading M. b. A. Slaoui, Bottelarij K. G. Buvelot, Belading M. B. E. M. Abousaid, Bottelarij M. Yilmaz, Bottelarij M. b. M. Ettahiri, Bottelarij F. Th. Provost, Gistkelder Mevr. M. A. Willems-Broer, Boekhouding Mevr. C. van der Linden-van der Kaay, Export Documentatie H. J. Bovendeaard, Verkoop horeca Gehuwd: B. W. G. Winters (Verkoop Thuisverbruik) met Mej. M. A. Bergervoet In dienst: E. Larrubia Boreigo, Ligkelder Uit dienst: F. Peralta Perez, Bottelarij R. C. Smits, Expeditie A. M. Huis, Expeditie A. B. C. van Elsland, Expeditie B. Pueyo Perez, Bottelarij F. Pasveer, Poviet Geboren: Monica d. v. P. J. M. van Wijk, (Lab.) In dienst: H. A. M. Sommers, Intern Transport J. v.d. Heyden, Lagerkelder C. Kastermans, Bottelarij J. V. Dielissen Bottelarij B. L. Smits Bottelarij L. J. de Kloe, Bottelarij W. M. van Gooi, Bottelarij A. Damen, Bottelarij Voor of na Jan. Merk Zender journaal van do. 14 Heineken II na 19 uur Si-Si Dry's II voor 20 uur Royal Club T. 1 na 19 uur vr. 15 Heineken II voor 20 uur Seven Up 1 voor 19 uur za. 16 Si-Si Sinas II voor 19 uur ma. 16 Heineken 1 voor 20 uur Si-Si Dry's 1 na 19 uur di. 19 Seven Up II na 20 uur Si-Si Sinas 1 voor 19 uur O CN O Royal ClubT. II na 19 uur do. 21 Heineken II voor 19 uur Si-Si Cassis II na 20 uur Seven Up 1 voor 20 uur za. 23 Heineken 1 na 20 uur Si-Si Dry's II na 19 uur Royal Club T. 1 voor 19 uur Seven Up II na 20 uur ma. 25 Heineken II na 20 uur Si-Si Cassis 1 na 20 uur Seven Up 1 na 19 uur wo. 27 Si-Si Dry's 1 na 20 uur Royal Club T. II na 19 uur do. 28 Heineken 1 voor 20 uur Royal ClubT. 1 voor 19 uur Seven Up II voor 19 uur E. Damen, Bottelarij B. A. M. Zegers, Bottelarij A. M. v.d. Kallen, Bottelarij A. J. W. van Nunen, Bottelarij L. W. K. Mels, Bottelarij N. G. van Gerwen, Bottelarij J. M. Maas, Bottelarij M. P. de Vaan, Bottelarij J. G. v.d. Bergh, Bottelarij D. D. Loupatty, Bottelarij G. A. v.d. Wijst, Bottelarij F. Stroink, Bottelarij A. Vloeimans, Bottelarij J. J. G. M. v.d. Kamp, Bottelarij werkplaats F. W. Sabel, Bottelarij J. Dekkers, Bottelarij J. L. M. C. Vrijhoeven, Bottelarij C. J. Bergmans, Bottelarij P. J. A. Jansen, Bottelarij N. Fernandez Megiz, Bottelarij C. W. P. J. van Dijk, Bottelarij H. A. M. C. Schollen, Intern Tranport A. A. Pennings, Bottelarij E. E. G. van Herpt, Bottelarij Uit dienst: A. A. Devue, Bottelarij A. J. v.d. Laar, Bottelarij L. A. Heesbeen, Gistkelder Geboren: Hendrikus J. W., z. v. W. Meu- lendijk (Procescontrole) Cornelis W. M., z. v. W. M. van Gooi (Bottelarij) Ida G. G. d. v. L. Verbeek (Bottelarij) Gehuwd: Mej. H. P. J. Sleutjes (PL Adm.) met C. M. J. Buys W. v. Well (Fustencol.) met Mej. C. C. Houët J. G. v.d. Bergh (Bottelarij) met Mej. W. M. Westerhout P. van Aarsel (Bottelarij) met Mej. de Winter H. J. Knops met Mej. A. Stol- zenbach J. W. Corstanje (Bottelarij) met Mej. Sars J. Houdijk (Interne Dienst) met Mej. van Zanten Mej. P. J. C. M. Küper (Per- soneeldienst) met J. L. E. Donners In Den Helder werden de heer en mevrouw Klute-Wuis op 1 december verbliid met de ge boorte van een dochter, die zij Ainouk Marieke noemden. De heer H. Otter kwam op 3 december met zijn gezin met verlof uit Gisenyi in Nederland aan -fa Een tweede heuglijke gebeurtenis vond plaats in Lei den, waar op 8 december Bart Robert werd geboren, zoon van de heer en mevrouw Albronda- Sonders -fa Op 7 december ar riveerde de heer C.D.M. Koop- mans met zijn gezin uit Sura- baja om zijn verlof in Nederland door te brengen. Zondag 17 januari hoopt me vrouw P. A. C. van Uggelen- Vuijk uit Amsterdam haar 90ste verjaardag te vieren. De heer M. Baak uit Rotterdam hoopt 19 januari 80 jaar te worden. Wij wensen hen een prettige verjaardag en nog vele gezonde jaren toe. Op 31 december 1970 is op 66- jarige leeftijd overleden de heer A. F. Oldersom, die ruim 35 jaar op de afdeling Expeditie van de brouwerij aan de Stad houderskade in Amsterdam werkzaam is geweest. Moge hij rusten in vrede. Maandag 7 december ontvingen de heren B. H. van het Hoen- derdaal, J. C. Honhoft, F. Huys- mans en A. J. WPeer van de brouwerij Mauritskade uit han den van de heer G. Struiksma het diploma voor vorkheftruck- chauffeur na een vijf maanden durende cursus. In Den Bosch hebben de heren H. M. F. van Heesewijk (Plaat selijke Administratie) en J. C. M. van Son (Bedrijfsbureau) het diploma S.P.D. II behaald. De heren J. F. C. M. van Delft (Int. acc. Afd.) en W. A. J. van Dijk (Plaatselijke Administratie) behaalden het diploma S.P.D. I. In Amsterdam heeft de heer G. A. Aalbertsen, Administra tieve Organisatie, het diploma S.P.D. II behaald. De heren P. Keller en J. Schou ten (Amsterdam I) hebben het diploma S.P.D. I behaald. De Klaverjasvereniging van de vestiging Mauritskade heeft woensdag 23 december de tra ditionele kerstdrive gehouden. Daartoe waren de 41 leden van de club bijeen in het leslokaal van de brouwerij, terwijl de prij- zentafel stond opgesteld in het instructielokaal. Eigenlijk mogen we niet spreken van prijzentafel, want naast een aantal stuks wild als prijs voor de beste kaarters van de avond heeft de klaverjasclub de goede gewoonte om alle leden rond de feestdagen royaal van lek kernijen te voorzien, zodat ie dereen met iets naar huis gaat. Er is deze avond weer vol en thousiasme gespeeld, waarna de verdiende punten in de to taalklassering werden opgeno men. Het ijverige bestuur, be staande uit de dames Diederich en Van As en de heren G. Dijst (voorzitter) C. van As (secre taris), H. Diederich (penning meester) en J. van de Pas, poseerde bij deze gelegenheid voor de prijzentafel. Nieuwe leden, die van harte welkom zijn, kunnen zich melden bij een van bovengenoemde heren. De heer Struiksma controleert de winnende bingokaarten. De Personeels Vereniging Mau ritskade organiseerde vrijdag 18 december in de kantine van de brouwerij de traditionele kerst bingo. De belangstelling van leden en introducés was even wel beduidend minder dan an dere jaren, omdat zeer veel me dewerkers van de brouwerij deze avond 'overwerk' te ver richten hadden. In verband met de kerstdrukte draaiden de bot telarij en de expeditie namelijk op volle toeren. Een en ander nam echter niet weg, dat het ook ditmaal weer erg gezellig was. Er was volop spanning tijdens de drie grote bingoronden, waarin op de kerst afgestemde prijzen te winnen waren. Het was alleen jammer, dat er geen prijzentafel was, zo dat de deelnemers vooraf geen kijkje konden nemen. Begrijpe lijk was dit echter wel, omdat wild en gevogelte, kerstkransen en -broden nu eenmaal vlak voor de feestdagen afgeleverd moes ten worden. Tussen de bingo's door kon men een dansje maken op muziek van The Metro's, welk trio ech ter pas laat op de avond goed bleek ingespeeld. Voor de dans- lustigen bood de muziek alle ge legenheid om op uitbundige wijze een soort polonaise te houden. Al met al was het weer een geslaagde avond, waarop bestuur en leden weer een tijdje teren kunnen. De jongste bezoeker van de bingo avond, een zoontje van een van onze Spaanse medewerkers, mocht de loot jes trekken. Namens de gepensioneerden van de Rotterdamse vestiging wil ik langs deze weg de directie en het personeelsfonds harte lijk dankzeggen voor het kerst pakket, dat bijzonder in de smaak is gevallen; de gezellige middagen, die eens per maand worden gehouden; de goede zorgen van het personeel van kantine Hollandia en de doos bierglazen. Onze hartelijke dank! J. L. A. Zom Langs deze weg wil ik, ook namens mijn vrouw, dochter en schoonzoon, allen hartelijk dan ken voor de onvergetelijke dag, cadeaus en bloemen, die ik mocht ontvangen bij mijn 25- jarig jubileum. J. Versteeg Mede namens mijn vrouw en zoon, wil ik directie, bedrijfs leiding, collega's en personeel, hartelijk bedanken voor de mooie cadeaus, bloemen en de gezellige receptie, die mij wer den aangeboden bij mijn 25- jarig jubileum. H. B. Bekker Mede namens mijn vrouw en kinderen wil ik directie, chefs, collega's en alle anderen dan ken voor de hartelijke ontvangst en de prachtige cadeaus en bloemen, die ik ter gelegenheid van mijn 40-jarig jubileum mocht ontvangen. Dit was voor ons een dag om nooit te vergeten. P. A. van Liempt Maandag 25 januari zal om half vijf in 't Koelschip van de brouwerij Van der Helststraat het 25-jarig jubileum van de heer M. Mensen worden gevierd.

Vers van 't Vat | 1971 | | pagina 8