J. Scheenloop 25 jaar in dienst bij brouwerij Leven in de brouwerij amsterdam I amsterdam II rotterdam OP DE TV PERSONALIA BUITENLAND DE LEEFTIJD DER STERKEN DANKBETUIGINGEN GESLAAGD Voetbalclub'H.B.M. Amsterdam zoekt nog steeds spelers EXPOSITIE IN HEINEKEN GALERIJ Belangrijke taak bij drankenhandel De heer Borgers speldt het jubileuminsigne op. In dienst: A. K. M. Farhat, Bottelarij M. B. A. Slaoui, Gistkelder M. Yilmaz, Bottelarij R. H. G. Tulen, Magazijn Mej. Y. Donselaar, Laboratorium Mej. G. Kersten, Assurantiën Uit dienst: J. Scherpenzeel, Gistkelder A. B. M. Ahdir, Bottelarij A. B. M. Ben Abdessadak, Bottelarij Gehuwd: J. H. Lanting (Marktontwikke ling) met Mej. E. K. de Groot J. Stapel (Laboratorium) met Mej. D. W. J. Ent In dienst: W. J. van Houten, Consum. Prom. J. M. Estela, Mouterij A. F. Kooymans, Expeditie A. Garcia Furones, Bottelarij Uit dienst: J. P. Teunisse, Bedrijfsbureau J. Castro Creo, Bottelarij R. F. van Diemen, Expeditie Mevr. A. Ensing, Koffiekamer H. Fokke, Magazijn D. Todd, Bottelarij Geboren: Anita, d. v. S. K. Kapoor (Bot telarij) Rodrigo en Francisca, z. en d. v. D. Parra Segura (Botte larij) Bianca E., d. v. B. C. Weiman (Landel. eel. D.) In dienst: Mevr. G. de Booy-Burgmans, Secr. H.T.B. J. J. Kleef, Centr. verk. adm. W. J. Kagei, Techn. Inkoop Mej. M. v.d. Graaf, Computercentrum Mej. B. A. E. M. Hagemeijer, Pers. Dienst fa De heer WI. C. A. van Sta veren reisde na zijn verlof op 28 november weer terug naar Kinshasa -fa Op 4 december arriveerde de heer P. J. A. Suykerbuyk met zijn vrouw uit Lagos om in Nederland zijn verlof door te brengen fa De heer H. van Breukelen reisde op 7 december met zijn gezin naar Kuala Lumpur, waar hij als Bre wer gedetacheerd is bij Malayan Breweries Pte. Ltd. fa Even eens op 7 december vertrok de heer G. Koenderink met zijn gezin naar Singapore na geno ten verlof in Nederland fa Ook de heer C. L. A. Pet er se ver trok op 7 december, en wel naar Guadeloupe, waar hij als Chef de Production werkzaam zal zijn bij S. A. des Grandes Brasse ries Antillaises fa Na genoten verlof vertrok ir. R. van den Berge op 8 december naar Aba. Zijn gezin zal hem zo spoedig mogelijk volgen. W. v. Duffelen, Interne Postbezorging Mevr. G. de Wachter-v.d. Pols, Centr. Boekh. J. A. Verbeek, Interne Postbezorging A. M. Beumer, Portiers en Bewaking Drs. J. Duindam, Centr. Lab. F. A. J. Keijzer, Proj. Bur. C. P. Westra, Techn. Opl. Uit dienst: Mevr, W. M. Don-Mellegers, Expeditie Mej. M. v. Harten, Secr. Corr. H.T.B. Mej. H. H. C. v. Straten, Secr. Corr. H.T.B. W. A. M. Straasheym, Doe. Secr. H. W. in 't Veen, Prod. Inkoop F. G. Vroomman, Export/Verschepingen J. M. Batenburg, Reken Centr. Gehuwd: Mej. A. M. Jansen (Personeel- dienst) met A. L. D. v. d. Berg Mej. R. Kooimans (Sal. adm.) met P. de Gruyter Dec. Voor of na Dec. Merk Zender journaal van za. 26 B 3 I voor 20 uur ma. 28 Heineken II voor 19 uur Pepsi I voor 20 uur di. 29 Royal Club I voor 20 uur Amstel I voor 19 uur wo. 30 Heineken I voor 20 uur do. 31 B 3 I voor 19 uur Zondag 3 januari hoopt Me vrouw M. C. van der Sman- Emans uit Rotterdam haar 85- ste verjaardag te vieren. Dinsdag 5 januari hoopt de heer A. E. Schiller uit Amsterdam 94 jaar te worden. De heer F. H. Buquet uit Rot terdam hoopt maandag 11 ja nuari zijn 80ste verjaardag te vieren. Wij feliciteren allen hartelijk en wensen hen nog vele voorspoe dige jaren toe in gezondheid en geluk. Mede namens mijn vrouw wil ik U onze oprechte dank betuigen voor de prachige bloemen, ge schenken, fruitmanden en enve loppe met inhoud, aangeboden bij ons 50-jarig huwelijksfeest. J. G. Termaaten Mede namens mijn vrouw zou ik iedereen willen bedanken, die zich de moeite heeft getroost om ons, ter gelegenheid van mijn 25-jarig jubileum, een zeer prettige dag te bezorgen. P. Geerts De heer H. N. de Wit Brouw - technische Dienst Binnenland Rotterdam) heeft het diplo ma Bedrijfstechnicus-procesin- dustrie behaald. Het is inmiddels al weer enige tijd geleden, dat de voorzitter van de voetbalvereniging van Amsterdam I, de heer J. J. M. Hollander, zijn nood klaagde over het feit, dat men uitgere kend in dit jubileumjaar (de club werd in 1920 opgericht en bestaat nu dus 50 jaar) te kam pen heeft met een enorm spe lerstekort. Ondanks zijn warm pleidooi, dat hij voor de voetbal club hield, was het aantal aan meldingen miniem. De voetbalvereniging, waarvan momenteel nog slechts 13 leden actief hun beste beentje vóór zetten op de velden van V.V. Meerboys, verwacht binnenkort evenwel versterking van de zijde van de brouwerij Mauritskade, waar men, per slot van rekening, in de loop der tijden grote voet ballers als bijvoorbeeld Abe Lenstra, onder haar medewer kers heeft mogen tellen. Wanneer wij nu bovengenoemde heer Lenstra moeten geloven, zijn er op het ogenblik in heel Nederland maar weinig voetbal lers te vinden, die het doelpun- tengemiddelde, dat hij eens op zijn naam wist te brengen, kun nen evenaren, hetgeen evenwel niet wegneemt, dat er op de A/Mau veel spelers zijn - waar onder een groot aantal Span jaarden - die in de voetbalver eniging van Amsterdam I met vreugde zouden worden begroet. De voetballers zijn door het ver dwijnen van een eigen voetbal club op de Mauritskade, ge noodzaakt bij andere clubs te spelen, hoewel een plaats in de voetbalclub van Amsterdam I hoogst waarschijnlijk ten zeer ste door hen gewaardeerd zou worden. In verband daarmee werd er op 17 december in de Gijsbreght- kelder van de brouwerij Mau ritskade een vergadering gehou den, waar men heeft gesproken over het openstellen van de voetbalclub van Amsterdam I voor de voetballers van de Mau ritskade. De heer Hollander heeft goede hoop, dat deze vergadering spoedig haar vruchten af zal werpen en er mede toe zal bij dragen, dat de zwakke zesde plaats, die men momenteel in de K.N.V.B.-competitie inneemt, dankzij een eventuele verster king van Spaanse zijde, zal kun nen veranderen in een tweede of misschien zelfs eerste plaats. Het verslag van deze vergade ring zult U in het eerstkomende nummer van Vers van 't Vat kunnen vinden. Zij, die zich alsnog aan willen melden bij de voetbalvereniging, kunnen zich wenden tot de heer J. J. M. Hollander, tst. 2349, die alle gewenste inlichtingen gaarne zal verstrekken. In de Heineken Galarij worden van 30 december 1970 tot 31 januari 1971 wandkleden en poppen tentoongesteld. De wandkleden werden ge maakt door Emmy van Ankeren- Van Os, Puck Bramlage, Helga Dettmeijer en Mino Haven - Wortel; de poppen zijn van Corrie Wentink-Bakker. Vrijdag 4 december is in onze Drankenhandel 'Het Eiland van Dordrecht' te Dordrecht het 25- jarig jubileum gevierd van de heer J. Scheenloop, die deze middag - vergezeld van zijn vrouw en drie kinderen - in het kantoor van de Drankenhandel werd ontvangen. Als eerste sprak de heer H. J. Konijn, directeur van onder meer deze drankenhandel, die in grote lij nen de loopbaan van de jubila ris schetste. De heer Scheenloop kwam op 5 december 1945 op 18-jarige leeftijd in dienst van het toen malige filiaal van de Amstel Brouwerij aan de Keileweg te Rotterdam. Daar heeft hij 21 jaar gewerkt op de debiteuren administratie. Na opheffing van dit filiaal is hij op 1 oktober 1966 in dienst gekomen van onze drankenhandel in Dor drecht, waar hij werd belast met de administratie. 'Dit is', aldus de heer Konijn, 'een belangrijke taak, daar in de groothandel de administratie snel en vooral soepel moet lo pen. Vele veranderingen hebben inmiddels plaatsgehad en ook in de toekomst zal er nog wel het een en ander op dit gebied gebeuren', aldus de heer Konijn, die hoopte dat de jubilaris ook op dit punt zijn beste krachten zal blijven geven. Hij dankte de heer Scheenloop voor alles wat hij voor het bedrijf heeft gepresteerd, en overhandigde hem een enveloppe met inhoud. Hierna sprak de heer S. van der Schouw, gewestelijk ma nager van de afdeling Distri- i —*8* 1 L' ..W butie. Hij prees de trouw van de heer Scheenloop aan het bedrijf en zijn grote interesse voor het werk. Hij noemde de debiteu ren-administratie een onderdeel van de administratie, waaraan men grote waarde hecht, daar een goede debiteurenbewaking een belangrijke basis vormt voor een gezond bedrijf. In het gezin van de heer Scheenloop zag hij een zeker rustpunt voor een man, die het altijd druk heeft op zijn werk. Als blijk van waar dering bood hij mevrouw ScheenlooD een fraai boeket bloemen aan. Vervolgens overhandigde hij aan de jubilaris het geschenk, dat bestond uit een prachtige Frie- sche staartklok. Nadat men deze klok een plaatsje aan de muur had gege ven, sprak de heer E. G. Bor gers, groepsdirecteur Distribu tie. Ook deze had veel waarde rende woorden voor de jubilaris en diens werkaandeel in het be drijf. De heer Borgers zei, dat het hem zeer veel genoegen deed om de jubilaris de gouden (Amstel)speld op te kunnen steken. Hij complimenteerde de heer Scheenloop voorts met diens jubileum en hoopte dat deze nog vele jaren zijn werk zaamheden voor het bedrijf zou kunnen voortzetten. De heer W. C. Holster tenslotte bood namens het personeel van de drankenhandel enkele lang speelplaten aan, waarna de ju bilaris alle aanwezigen bedank te voor de grote belangstelling, de vriendelijke woorden en de vele cadeaus. Tijdens de recep tie, die hierna volgde, kwamen veel collega's en ook oud-colle ga's de familie Scheenloop ge lukwensen met deze heuglijke dag. Het echtpaar Scheenloop met hun 3 kinderen. 12

Vers van 't Vat | 1970 | | pagina 12