Sint tapte bij Hoppe 1.000.000ste glas bier Leven Sn de brouwerij amsterdam I amsterdam II rotterdam OP DE TV den bosch m M FEESTAVOND in de RAI PERSONALIA BUITENLAND L. DE JONG DANKBETUIGINGEN DE LEEFTIJD DER STERKEN ZATERDAG 30 JANUARI In dienst: S. Akkoc, Bottelarij M. B. M. Ettajri, Bottelarij B. H. L. Mohamed, Bottelarij Uit dienst: C. Mehmetali, Bottelarij P. Schweiger, Bottelarij-werkplaats A. B. O. Daoudi, Bottelarij M. B. M. Senhadji, Belading L. Ben Mimun Hammu, Bottelarij E. Caruso, Kwaliteitsdienst Mevr. Van de Bor-Steenman, Centr. Verk. Administratie P. Lindstöm, Boekhouding Mr. A. T. J. Verkerk, Jur. Dienst. Geboren: Tuda, d.v. M. b. H. Aït Berka, (Bottelarij) Walter, z.v. C. J. Franken, (Bot telarij) Danielle A. H. M., d.v. drs. W. M. M. van Baal (Man. PI.) In dienst: G. C. T. Bouwman, Gistkelder B. Pueyo Perez, Bottelarij A. Magarzo Gejo, Bottelarij R. G. Louwinger, Techn. Div./T.D. werkpl. Uit dienst: H. Diepgrond, Bottelarij M. H. Rahimella, Poviet H. H. van Son, Mouterij E. W. Zwebe, Expeditie J. Gonzalez Soriano, Bottelarij J. Esperanza Cerdeno, Spoelplaats R. J. Habere, Bottelarij Gehuwd: L. A. Nooy (Markt. Promotions) met Mej. W. J. van Diemen Mej. C. M. Albers (Centr. Verk. Adm.) met W. H. Diets Geboren: Pieter A., z.v. de heer P. A. Olivier (Expeditie) In dienst: A. A. Vergouw, Int. Acc. Dienst K. Oosterhoudt, Emballage A. J. A. Bosch, Energiedienst Mevr. M. A. Eggermont, C.V.A. R. A. G. van Hasselt, Rekencentrum Dec. Merk Zender Voor of na journaal van vr. 11 Amstel II voor 19 uur za. 12 Helneken II voor 20 uur ma. 14 Amstel I voor 20 uur Royal Club II voor 19 uur di. 15 Pepsi I voor 20 uur B 3 I na 20 uur Heineken I na 19 uur do. 17 Heineken I na 19 uur Amstel I voor 20 uur za. 19 Pepsi II na 19 uur ma. 21 B 3 II voor 19 uur Heineken I voor 20 uur di. 22 Heineken I na 20 uur Amstel II voor 20 uur wo. 23 Pepsi I na 20 uur Uit dienst: Mej. G. C. Mac Lean, Export Gehuwd: J. Hoogvliet (Rekencentrum) met Mej. M. Verbrugge A. W. M. Swagemakers (C.P.V.) met Mej. J. F. Bak ker C. E. Langstraat (Techn. Bui tenland) met Mej. G. Moer kerken In mil. dienst: H. W. Kort, Tekenkamer Uit mil. dienst: P. J. Tromp, C.V.A. In dienst: J. M. van Alebeek, Bottelarij L. E. G. T. Bekkers, Bottelarij A. J. Kleijssen, Bottelarij W. de Benis, Bottelarij F. Rödelbronn, Bottelarij C. J. Hofwegen, Bottelarij A. G. Timmermans, Bottelarij J. van Dijk, Bottelarij J. A. Hamers, Bottelarij J. de Benis, Bottelarij J. M. J. Korthout, Bottelarij P. M. C. F. v. d. Mierden, Bottelarij W. H. Schreuders, Bottelarij A. M. A. v. d. Biggelaar, Kantine C. Beckmann, Bedrijfs Bureau A. Rietveld, Storingsdienst J. C. A. Speelman, Proces Techniek A. G. Rietveld, Storingsdienst Uit dienst: Mevr. Van Bommel-Postema, Boekhouding W. C. A. Hendriks, Bottelarij Gehuwd: Mej. E. Fleuren (Expeditie) met de heer J. J. Mulders Mej. G. van Esch (Laborato rium) met de heer J. Verhaa- ren Geboren: Lambertus F. A., z.v. L. G. van der Lee (Bottelarij) Wilhelmina J. F., d.v. W. J. T. van Hoof (Bottelarij) Johannes L. A., z.v. J. L. A. M. van Berkom (Ziederij) De heer R. Elert kwam op 7 november met zijn gezin uit La gos in Nederland aan fa De heer E. K. P. Daniel vertrok op 14 november naar Aba, waar hij tijdelijk als Brewery Ma nager zal optreden bij N.B.L. fa Op 15 november arriveerde de heer D. van Dorp met zijn ge zin uit Kumasi, om zijn verlof in Ne derland door te brengen fa Eveneens op 15 november kwam de heer J. van Eerbeek uit Kin shasa in Nederland aan fa Op 16 november vertrok de heer J. J. de Winter met zijn gezin naar Kisangani na genoten verlof in Nederland fa De heer H. F. de Vries kwam op 17 november met zijn gezin uit Kisangani in Ne derland aan fa Op 21 november vertrokken de heer H. Julius en zijn gezin uit Lagos met verlof naar Nederland fa Uit Kumasi vertrokken op 23 november de heer T. F. C. Meeles en zijn ge zin om in Nederland hun verlof door te brengen. IN MEMORIAM Als gevolg van een noodlot tig ongeval is op 30 novem ber j.l. onze geachte en ge waardeerde collega Leffert de Jong in de leeftijd van 49 jaar van ons heengegaan. Hij was werkzaam op de afdeling binnenland van de bottelarij aan de Maurits- kade. In de ruim acht jaar, dat hij bij ons werkzaam is geweest, heeft hij zich doen kennen als een harde werker, voor wie niets te veel was. Wij zullen hem missen en wensen zijn vrouw en vier kinderen de nodige kracht toe om dit verlies te dragen. Op 3 december hebben wij hem naar zijn laatste rust plaats vergezeld. M. W. Herblot H. G. Bander Gaarne wil ik u allen dankzeg gen voor de vele blijken van deelneming, welke wij mochten ondervinden na het overlijden van mijn lieve man en onze lie ve pappa Arie Bouwman. Het medeleven, zowel persoon lijk, schriftelijk, in de vorm van bloemen, alsook van de colle ga's in Rotterdam, Den Bosch en Amsterdam I, is voor ons een grote steun geweest. A. A. Bouwman-Hastman Jacqueline Yvonne Langs deze weg willen wij nog maals directie, bedrijfsleiding, collega's en andere vrienden en bekenden hartelijk bedanken voor de vele blijken van belang stelling ter gelegenheid van ons 50-jarig huwelijk op 27 oktober. De heer en mevrouw Regoort Dinsdag 1 december vierde de heer J. G. Termaaten uit Rot terdam zijn 50-jarig huwelijks feest. Wij bieden de heer en mevrouw Termaaten alsnog onze hartelijke gelukwensen aan en hopen, dat zij nog veel geluk kige jaren samen zullen door brengen. Donderdag 10 december hoopt mevrouw A. Osinga-Halfmouw uit Amsterdam haar 85ste ver jaardag te vieren. De heer I. K. van der Hagen uit Rotterdam hoopt 12 december 80 jaar te worden. Mevrouw S. C. Reygers-Verhues hoopt 21 december haar 91ste verjaardag te vieren. De heer J. van der Linden uit Rotterdam hoopt 22 december 80 jaar te worden. Mej. B. van de Vegt, eveneens uit Rottedam, hoopt 24 decem ber de 80 jarige leeftijd te be reiken. Wij feliciteren allen hartelijk en wensen hen nog vele gezonde en gelukkige jaren toe. Het café met de grootste bier- omzet in Nederland is Hoppe aan het Spui in Amsterdam. Vorig jaar werd op 16 decem ber de 2.000ste hectoliter ge haald. Dit jaar was men ruim veertien dagen eerder en wel op maandag 30 november. Het 1.000.000ste glas Amstel Bier werd deze dag feestelijk getapt door niemand minder dan Sint Nicolaas, die met pieter manknecht in de oude Ford naar het Spui was gekomen. Hoppe- eigenaar H. Mustert nam het miljoenste glas in ontvangst, maar liet bedrijfsleider Giet Bennema met Sint Nicolaas toasten. Op de laadbak van de oude Ford was voor deze gelegenheid een mobiele tapinstallatie ge plaatst. Vele honderden glazen bier werden hier getapt en les ten tijdens het middaguur de dorst van evenzovele vaste klan ten en voorbijgangers, die dit heuglijke feit mee kwamen vie ren. De Sint (tapper-kelner C. Kok - voor insiders Kokkie uit de Raadskelder) arriveerde in een oude Ford bij Hoppe op 't Spui. !5v. PERSONEELVERENIGING HEINEKEN AMSTERDAM 8

Vers van 't Vat | 1970 | | pagina 8