Jubileum P. Geerts Leven in de brouwerij amsterdam I amsterdam II rotterdam OP DE TV den bosch PERSONALIA BUITENLAND JUBILEA en AFSCHEID DANKBETUIGINGEN In dienst: A. Aït Larbi, Bottelarij M. Sambade Fiuza, Tapkelder B. B. H. Belkhi, Bottelarij M. B. H. Aït Berka, Bottelarij M. A. Bassisik, Bottelarij F. J. B. Sullivan, Belading S. Rodriquez Vicente, Bottelarij F. T. Provost, Gistkelder A. B. H. Bakkioui, Bottelarij C. Mehmetali, Bottelarij G. Tuin, Postkamer Mej. E. Kruyshaar, Kantine Hoofdkantoor Uit dienst: F. J, A. M. van de Boer, Tapkelder A. Gelik, Bottelarij F. M. Goossens, Bottelarij Gehuwd: A. Seysener (Verkoopsecreta riaat Zwolle) met mej. M. A. ter Voorde Mej. M. G. van Stappershoef (Arbeidsvoorwaarden) met de heer C. M. Aben In dienst: A. B. C. van Elsland, Expeditie R. Siebeles, Expeditie A. W. Schalken, Gistkelder R. Zaagsma, Mouterij R. Fernandez Balayo, Bottelarij J. Czinder, Bottelarij Mevr. R. Jansen-Busch, Kantine C. J. M. v.d. Linden, Instr. makerij M. Santamaria Lopez, Fustenafd. J. M. Santamaria Hernandez, Bottelarij Uit dienst: H. R. Rijborz, Bottelarij C. D. Samson, Poviet J. Perez Montanez, Bottelarij Mevr. M. de Beer-Veen, Kantine C. J. van Dijk, Mouterij J. Vamonde Docampo, Bottelarij Geboren: Robin, z. v. J. A. Riesenbeck (Bottelarij) In dienst: Mej. C. Ch. v. Baarle C.V.A. H. v.d. Biezenbos, Brouwtechn. Dienst Overzee Uit dienst: Mej. A. C. Houweling Econ. Analyse Mej. M. Polkamp, Export/Verschepingen Mej. G. M. v. Wassenaar, Kwal. Dienst Mej. E. H. v. Wassenaar, Anal. Lab. Dec. Merk Zender Voorotna journaal van di. 1 Heineken I voor 19 uur wo. 2 Royal Club I voor 20 uur do. 3 Pepsi II na 20 uur vr. 4 Heineken II na 20 uur za. 5 Amstel II na 19 uur B 3 II na 19 uur di. 8 Heineken II. voor 19 uur Royal Club I voor 20 uur wo. 9 Pepsi 1 voor 19 uur J. F. Barreto, Bottelarij A. R. de Miranda, Bottelarij Mohamed 5, Bottelarij Gehuwd: Mej. P. G. Jansen (Export) met de heer F. L. N. Thijse Mej. M. Andringa (C.V.A.) met de heer H. H. Jongste Mej. R. de Haan (Secretariaat H.T.B.) met de heer W. Her mans Geboren: Henk, z. v. R. F. Altena (Verk. Secretariaat) Emanuel Jesus, z. v. H. M. Soares (Emballage) In dienst: W. Verschuren, Bottelarij H. H. v.d. Wijst, Bottelarij M. C. van Litsenburg, Bottelarij A. J. Gloudemans, Bottelarij P. C. J. v.d. Sande, Bottelarij J. Span, Bottelarij J. A. A. Korthout, Bottelarij W. Koopmans, Bottelarij D. A. Pol, Bottelarij J. C. A. van Hees, Bottelarij A. van Maanen, Poortcontröle Uit dienst: Mej. M. Rooyendijk, Bedrijfsbureau Gehuwd: Mej. A. Taubert (Boekhouding) met C. Knops J. v.d. Besselaar (Elektrotech nische Dienst) met Mej. J. Kantelberg Geboren: Pieter F. A., z. v. P. de Munck (Bedrijfscontröle) Léonard A. Z. z. v. J. H. Oost- indjer (Bottelarij) De heer B. A. A. Brandt keerde op 21 oktober terug naar Aba na genoten verlof in Nederland ■fa Op 31 oktober arriveerden de heer J. Hirt en zijn gezin uit Kaduna voor het doorbrengen van hun Europees verlof fa Op 7 november kwam de heer R. Elert met zijn gezin uit Lagos in Nederland aan fa De heer A. de Voogd reisde op 11 november naar Lagos, waar hij bij Nige rian Breweries Ltd. werkzaam zal zijn als Production Maganer. In de lange rij van jubilarissen op de vestiging Mauritskade was het ditmaal de heer P. Geerts, die op 11 november 1970 in de Commissarissenka- mer met zijn echtgenote, doch ter en zoon werd ontvangen, ten einde het 25-jarig dienstjubileum te herdenken. De heer Geerts trad op 12 no vember 1945 in dienst en werd geplaatst bij de administratie, alwaar hij vele jaren belast was met het incassowerk. Per 1 augustus 1968 werd hij 'bin nenshuis' geplaatst op de afde ling boekhouding. In aanwezigheid van de heren Van Lingen, Wijhenke, v.d. Pol, Linck en Kroon werden door de heer Verver aan de echtge note van de jubilaris bloemen aangeboden. Hierna sprak de groepsdirek- teur, de heer Bol, de heer Geerts toe en bracht naar voren dat, hoewel hij de jubilaris nog niet zolang kende, toch alge meen bekend was, dat betrok kene bekend stond als een goed en vooral betrouwbaar werkne mer. Hij sprak de hoop uit dat de komende jaren in gezondheid volbracht zullen worden en ver zocht vervolgens aan mevrouw Geerts om haar echtgenoot de gouden speld op te spelden. Spreker beëindigde zijn toe spraak met het aanbieden van een enveloppe met inhoud - instede van het gouden horlo ge - en het uitbrengen van een dronk op het welzijn van de jubilaris en zijn familie. De heer Wijhenke, hoofd admi- 9 Half december of misschien zelfs al iets eerder zal het nieu we gedeelte van de kantine in het hoofdkantoor te Amsterdam in gebruik genomen worden. C De nieuwe ruimte zal op de zelfde wijze worden geïnstal leerd als de bestaande kantine. Er komen dezelfde tafels en stoelen, terwijl in het midden een zogeheten 'counter' voor de bediening zal komen. De uitbreiding zal plaats bie den aan ongeveer 60 personen. De ruimte is vanuit de bestaan de gang te bereiken. 9 De Personeels Vereniging Heineken Amsterdam organi seert vrijdag 27 november in de kantine een filmavond met als onderwerp: de schaatsport. nistratie, vond het moeilijk om, pas vier jaren in dienst zijnde, al een 25-jarig jubileum te moe ten memoreren. In die jaren is spreker er echter achter geko men dat de jubilaris ten voor beeld gesteld kan worden van vele jongeren. 'Als allen', aldus spreker, 'hun taak zó opvatten als U dat doet, zouden wij min der problemen hebben'. Voor dit alles uitte hij zijn erkentelijk heid, waarna de heer Wijhenke namens collega's en het jubi leumfonds een enveloppe met inhoud aanbood. Nadat nog enige tijd herinnerin gen van de 'gouden oude tijd' waren opgehaald werd in beslo- Vrijdag 27 november neemt de heer N. Sahetapy, Bottelarij Rotterdam, afscheid van de brouwerij. Om half 5 wordt in de Raadskelder een receptie ge houden. Maandag 30 november wordt, eveneens in de Raadskelder om half 5, afscheid genomen van de heer P. W. Plagge, portier in Rotterdam. Maandag 7 december wordt om half 5 in 't Koelschip het 25- jarig jubileum van de heer J. Versteeg gevierd. De heer Ver steeg is werkzaam in het Cen traal Magazijn Amsterdam, Stadhouderskade. Donderdag 9 december viert de heer H. B. Bekker, Mecha nisch Onderhoud Amsterdam, zijn 25-jarig dienstjubileum. De receptie in 't Koelschip begint om half 5. Vrijdag 11 december viert de heer P. A. van Liempt, Mecha nisch Onderhoud Amsterdam, om half 5 in 't Koelschip zijn 40-jarig jubileum. ten kring in de raadskamer een gezellige receptie gehouden, waar vele genodigden de jubila ris en zijn gezin de felicitaties kwamen aanbieden. De heer P. Bol (rechts) feliciteert het echtpaar Geerts. 9 Er worden verschillende schaatsfilms vertoond terwijl Kees Verkerk ook dia's zal pro jecteren, waarbij hij zelf het commentaar zal geven. De avond begint om 8 uur. In de Heineken Galerij ex poseren van 25 november tot 28 december de navolgende kuns tenaressen: Erna Landweer (schilderijen en transparanten), Ina Molleman (beelden), Frieda Picard (schilderijen), Lotte Schermer (gouaches en teke ningen en Helga Schusheim- Assuschkewitsch (assembla ges). 9 De immense neonletters, die tesamen het woord Heineken vormen, hebben dezer dagen weer hun plaats gekregen op het gebouw van de brouwerij aan de Stadhouderskade. Voor dit niet eenvoudige karwei moest gebruik gemaakt worden van een reusachtige hijskraan. Mede namens mijn vrouw wil ik allen bedanken voor de belang stelling en tevens voor de ca deaus, die ik bij gelegenheid van mijn jubileum mocht ont vangen. G. F. van Dijken Mede namens mijn vrouw wil ik allen, ook zij die niet aanwezig konden zijn, bedanken voor de goede wensen, geschenken, bloemen, brieven en telegram men, die ik bij mijn afscheid mocht ontvangen. De belangstelling en de receptie zullen lang in ons geheugen blijven. H. A. van Wijk Hierbij wil ik, mede namens mijn vrouw en kinderen, een ieder hartelijk danken voor de belangstelling bij mijn 25-jarig dienstjubileum ondervonden. In het bijzonder dank ik bazen en collega's voor het prachtige cadeau en het bijzonder mooie boeket rozen, dat mijn vrouw is aangeboden. J. P. Slot Mede namens mijn vrouw en kinderen dank ik U hierbij voor de hartelijke ontvangst en de prachtige cadeaus en bloemen ter gelegenheid van mijn 25- jarig jubileum bij de Amstel Brouwerij. Dit was werkelijk een dag om nooit te vergeten. Nogmaals heel veel dank. Wde Groot Langs deze weg wil ik, ook namens mijn vrouw, mijn doch ter en haar verloofde, directie, chefs, collega's en alle anderen nogmaals hartelijk danken voor de onvergetelijke dag, die ze ons bezorgd hebben bij mijn 25-jarig jubileum. C. A. Akkermans Direktie, oud-collega's, perso neelsleden en alle vrienden, heel hartelijk dank, voor Uw mede leven tijdens de ziekte van mijn man en onze vader, en Uw be geleiden naar zijn laatste rust plaats. Tevens onze dank voor de door U gezonden bloemen. Mevr. J. te Riele-Postma en kinderen 6

Vers van 't Vat | 1970 | | pagina 6