Leven in de brouwerij OVERDRACHT NIEUWE TELEFOONCENTRALE amsterdam I amsterdam II rotterdam den bosch Sinterklaas festiviteiten PERSONALIA BUITENLAND In memoriam R. A. M. TE RIELE C. A. J. A PACHÉ DE LEEFTIJD DER STERKEN GESLAAGD In dienst: L. Brangert, Bottelarij M. Maida, Bottelarij A. Rivera Canto, Bottelarij P. van Putten, Bottelarij L. Saddick Ben Mohamed, Bottelarij P. Krijgsman, Portier Uit dienst: J. W. H. Muller, Algemene Productie M. Montes Lucero, Bottelarij F. Zegers, Garage W. F. Rijk, Garage M. Tok, Bottelarij A. Ouaski, Bottelarij M. Özbay, Bottelarij A. B. L. Oumnouh, Bottelarij A. Collado Romero, Bottelarij C. Mohamed Ahmed, Bottelarij J. J. Moerman, Centrale Personeelsvoorziening Gehuwd: B. Visscher (Horeca Secreta riaat Zwolle) met Mej, T. Westendorp W. B. J. Philippa (Export) met Mej. I. Brada Geboren: Annelieke, d. v. F. A. Möller (Div. Internationaal) In dienst: C. C. Dortalina, Mouterij F. W. Snikkers, Spoelplaats R. Alonso Alonso, Bottelarij J. Rodriguez Panizo, Spoelplaats J. Garcia Fernandez, Spoelplaats A. Vaquera de San Agustin, Spoelplaats Mej. M. Nueve Casado, Poviet Uit dienst: Mevr. A. E. Horik-v. Tol, Centr. Verk. Adm. W. G. F. M. Steinmetz, Verk. Hor./Gw. R'dam Alg. W. J. Schol, Bedrijfsbureau C. v. d. Haar, Bedrijfsbureau Mej. I. M. v. Bilderbeek, Comm. Div./Landel. Alg. H. Schlagg, Bottelarij H. J. Exner, Spoelplaats D. M. Fernandez Camacho, Bottelarij C. A. v. Wijngaarden, Expeditie A. Viudez Agueira, Bottelarij Gehuwd: A. Seysener (Horeca-secreta- riaat Zwolle) met mej. M. A. ter Voorde R. W. de Boer (Centrale Boek houding) met mej. J. M. Waltman Geboren: Antonio José, z.v. M. Cabas Cardena, Bottelarij José Antonio, z.v. J. M. Aguira Figuera, Legkelder In dienst: Mej. N. v.d. Meulen, Expeditie Fil. Den Haag Uit dienst: Mej. C. J. Kodde, Telefooncentrale Gehuwd: Mej. A. den Outer (Kantine kantoor) met H. Stolle 8 Geboren: Diederik H. W., z. v. M. H. Haitink (Techn. Opl.) Erik J., z. v. C. J. Driebergen (Adm. Org.) DEN BOSCH In dienst: J. van Liempt, Bottelarij A. van Mook, Bottelarij J. H. van Diepen, Bottelarij A. A. M. de Ronde, Bottelarij G. W. Kok, Bottelarij W. J. Matulessy, Bottelarij F. van der Hoeven. Bottelarij C. J. Doomernik, Gistkelder A. J. Kosters, Bottelarij L. van der Heuvel, Bottelarij L. Pullens, Bottelarij L. Aerts, Bottelarij C. A. Huysman, Bottelarij G. Wilhart, Bottelarij A. A. Zijlmans, Bottelarij A. G. Rietveld, Afd. Storingsdienst Uit dienst: L. Huynen, Bottelarij C. Postema, Boekhouding A. J. de Veer, Bottelarij W. de Haan, Intern Transport P. van Berkel, Bottelarij W. P. J. Verheyen, Magazijn Gehuwd: L. S. Guit, (Elektrotechnische Dienst) met Mej. P. A. van de Broek Geboren: Julius F. J. M., z. v. T. Sabel (Bottelarij) Adrianus R. T., z. v. L. Sperber (Bottelarij) Johannus, z.v. J. van den Heuvel (Ziederij) Johanna, d. v. P. J. Leenders (Ziederij) Sandra C., d.v. P.T.A. Boerman (Technische Dienst) Op 15 oktober arriveerde de heer T. K. B. Albronda met zijn gezin uit Freetown met verlof in Nederland De heer Ch. Bussmann keerde op 16 okto ber naar Kinshasa terug -fa Eveneens op 16 oktober kwam de heer J. J. de Winter met zijn gezin uit Kisangani met verlof in Nederland aan Na geno ten verlof keerde de heer A. L. M. van Rijn op 17 oktober met zijn gezin terug naar Singapore •jf Op 21 oktober vertrok de heer A. J. Anink met zijn gezin naar Lagos, waar de heer Anink als Engineer gedetacheerd is bij Nigerian Breweries Ltd. te Lagos De heer H. J. Rutgers vertrok op 21 oktober met zijn gezin naar Boma, na zijn verlof in Nederland te hebben door gebracht -fc Na genoten verlof in Nederland keerde de heer R. O. T. H. Tjho op 27 oktober met zijn gezin terug naar Kaduna Eveneens op 27 ok tober vertrokken mevrouw K. Nijhof-Meijerink en haar zoontje naar Boma, waar de heer Nijhof al enige weken werkzaam is bij Bralima S. C. R. L. De nieuwe telefooncentrale in Amsterdam, gehuisvest in de nieuwbouw op de hoek Stad houderskade/Van der Helst- straat, is maandag 2 november in gebruik genomen. De eerste dagen daarna is het nog een beetje behelpen geweest, voor al ook omdat nagenoeg alle in terlocal gesprekken uitgaande van Heineken via de telefonis tes moesten worden aange vraagd. Deze hadden echter handen vol werk met het door verbinden van de binnenkomen de gesprekken, terwijl ook de onbekendheid met alle nieuwe toestelnummers gemakkelijk vertraging in de hand kon wer ken. De verwachting is evenwel dat over niet al te lange tijd, wanneer ook de 'buitenwacht' bekend is met het z.g. door kiezen, de nieuwe telefooncen trale een enorme verlichting in het telefoneren te zien zal geven. Van dit laatste was ook ir R. J. Augustijn, chef van de Huis telefoondienst van het Telefoon district Amsterdam, overtuigd, toen hij op vrijdag 30 oktober in de kantine van het hoofdkantoor in Amsterdam, met een hand druk de nieuwe telefooncentrale symbolisch overdroeg aan ons Ulllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll Woensdag 25 november zal Sinterklaas zijn officiële intrede in Rotterdam doen. Om 2 uur wordt hij verwacht in gebouw 'Palace' in de Zomerhofstraat, waar een prettige middag voor de Rotterdamse brouwerijkinde ren nog door tal van artiesten zal worden opgeluisterd. Op 5 december zullen de Am sterdamse en Bossche vesti gingen met een bezoek van de Sint vereerd worden. In Amster dam verwacht men zijn aan komst om 1 uur in de kantine van de brouwerij Van der Helst- straat. Om 3 uur zal het pro gramma worden voortgezet met een opvoering van de Fabeltjes krant. Om 2 uur begint in het res taurant op het Veemarktterrein in Den Bosch de voorstelling van een poppentheater, waarna het middagprogramma zal wor den vervolgd met het bezoek van Sinterklaas op een nog niet nader bekend tijdstip. Illllllllllllllllllllllllllllillllllliilllllllllllllllllllllllllllllli concern, bij deze gelegenheid vertegenwoordigd door mr C. H. W. d'Artillac Brill. De heer Au gustijn zei dat de overdracht symbolisch moest geschieden, omdat de nieuwe centrale het eigendom blijft van de PTT, maar dat Heineken er (uiter aard tegen vergoeding) gebruik van mocht maken. Ir Augustijn wees op de vele voordelen van de nieuwe tele fooninstallatie, waarvan hij met name het doorkiessysteem noemde. Heineken behoort tot de eerste abonnees in Amster dam, die dit systeem gebruiken, en tot de eerste 20 in het ge hele land. Voor de telefonistes wordt hierdoor het aantal ge sprekken dat binnenkomt min der, waardoor het - aldus ir Augustijn - mogelijk wordt om meer service te geven aan de genen, die een wat minder fre quent kontakt met Heineken hebben. De heer Brill zei ervan over tuigd te zijn, dat Heineken met de in gebruikname van de nieu we centrale over de beste ap paratuur beschikte, die er op dit moment voorhanden is. Hij sprak er zijn vertrouwen over uit, dat de situatie nu sterk zou verbeteren. Als blijk van waardering overhandigde de heer Brill aan allen, die in de afgelopen maanden bij de in stallatie van de nieuwe appara tuur betrokken waren geweest, een set Heineken-glazen. Hierna werd een toast uitge bracht op het zo succesvolle verloop van de 'omschakeling', waarna het gezelschap een be zoek bracht aan de nieuwe cen trale. Onder de gasten waren ook de vijf telefonistes, die de bedieningstafels zullen runnen, te weten de dames H. Evers, J. Kossen (beide afkomstig van de Mauritskade), H. C. Nijssen, M. Rijk en A. Wiechmann. Op 22 oktober overleed op 71- jarige leeftijd de heer R. A. M. te Riele. De heer J. G. Timmer zond ons onderstaand In Memoriam. Maandag 26 oktober hebben ve le vrienden de heer R. A. M. te Riele naar zijn laatste rustplaats begeleid. Voor velen van hen kwam zijn overlijden nog onver wacht. Hoewel de heer Te Riele reeds geruime tijd aan een ern stige ziekte leed, was het niet te geloven, dat de reus Rein te Riele ditmaal geveld zou wor den. We kunnen hem gerust de meest beminde man bij Heine ken en bij de Horeca-wereld in Amsterdam noemen. Met zijn werkkracht, humor en enorme charme heeft hij in de zeer vele jaren, die hij bij ons werkte, onze afnemers voor hem en 'zijn' bier gewonnen. Met weemoed denken wij eraan, dat wij zijn ontwapenende aan wezigheid nooit meer zullen be leven, dat wij zijn lied 'Heine ken bierio' nooit meer zullen horen. Voor een ieder die deze man gekend heeft, zal het onmoge lijk zijn hem ooit te vergeten. Hij ruste in vrede. Op 26 oktober overleed in de leeftijd van 80 jaar onze ge pensioneerde oud-medewerker uit Rotterdam, de heer C. A. J. A. Paché. Moge hij rusten in vrede. Op 6 november is mevrouw H. van Wijnen-van Hilden uit Rotterdam 85 jaar geworden. De heer H. A. Okkes uit Amster dam hoopt 17 november zijn 80ste verjaardag te vieren. Wij bieden hun onze hartelijke gelukwensen aan en wensen hun een prettige dag en nog vele gezonde jaren toe. De heer WJ. Lips (Boekhou ding Rotterdamis geslaagd voor het examen M.O. Boek houden.

Vers van 't Vat | 1970 | | pagina 8