Alegria en La Cerveceria Ledenwerfactie 'n succes P.V. MAURITSKADE SCHOOT MET FEEST IN DE ROOS ZWIERIGE POLONAISE IN KANTINE De Personeels Vereniging Mau- ritskade heeft zaterdag 17 okto ber tijdens een algemene verga dering een definitief bestuur ge kozen. Nagenoeg het gehele vorige bestuur werd bij acclam- matie benoemd. Niet verkies baar was de heer G. van der Veen, in wiens plaats nu de heer J. G. A. Hulscher werd gekozen. Het nieuwe bestuur ziet er thans als volgt uit: Voorzitter G. Struiksma; secre taresse mej. M. J. Ketting; pen ningmeester P. H. Frölich (reeds eerder benoemd i.p.v. de heer Van Loon); leden D. W. Wak ker, J. Wimmers, J. Spel en J. G. A. Hulscher. Ruim veertig leden bezochten de vergadering. De wervings actie tijdens het personeelsfeest op 10 oktober j.l. heeft tot nu toe 16 nieuwe leden opgeleverd. Het bestuur verwacht dat bin nenkort nog vele medewerkers zich voor de P.V. Mauritskade zullen laten noteren. todo trabajo y para los asisten- tes una fantastica velada. De nuevo volvieron los De Car- sellij's, esta vez mas éxito que anteriormente y fueron despe- didos con una rotunda admira- También teniamos otra sorpre- sa, los payasos, ellos hicieron ción p simpatia hacia ellos. reir a todos en general, creo que hay que ir pensando que la vida artistica de ellos tendria que existir siempre, ya que con sus chistes y su comedia hacen olvidar las penas. De nuevo Los Alegres esta vez se presentaron para obtener una verdadera victoria, siendo todas sus canciones aclamadas y teniendo que prolongar por tres veces su actuación, ello era un punto de admiración hacia ellos, y por mi parte creo que lograron un gran éxito, es peramos que el presente Ie sigan como en esta noche. También hay que destacar el triunfo logrado por la Directiva Provisional de la Sociedad de Personal, ellos también se me- recen grandes elogio por el trabajo que han ofrecido espe- rando que el futuro sea de glo ria y éxitos. A. Camacho Ibanez Drukte bij de zuurkraam. Op het feest waren ook zeer veel Spaanse medewerkers. Vreugdedans met één van de muzi kanten. Ronny Tober had het druk met hand tekeningen uitdelen. Sabado, 10 de octubre de 1,970.- En la cerveceria ha tenido lugar una sensacional fiesta de contacto personal, en el cuarto piso y cantina, patro- cinada por la Directiva Provisio nal de la Sociedad del personal. Hemos tenido ocasión por pri- mera vez de ver el gran animo, alegria y simpatia ofrecida por todos los asistentes, el numero de ellos fué elevadisimo abarro- tando el local, lleno de humor y amistad. El Trio Loek Lieveld, se encargó de que fuera aumentando el ambiente, ofreciendonos con una müsica entretenida, mien- tras que en la cantina Los Wa- vos, se encargaban de hacer bailar a todos los que se sen- tian jovenes y, capaces de sacai de su cuerpo todas las enérgias para moverse igual que las Marionetas, logrando de la can tina, un verdadero salon de baile. De Carsellij's, joven pareja a- cordeonistas internacionales de Utrecht, fueron los primeros en hacer su presentación, con un repertorio de müsica alegre, tan alegre que los seguidores nos vimos obligados a tener que se- guirles en su gran actuación, ellos empezaron alegrar nues- tros corazones, mereciendose largos y calurosos aplausos. Las horas iban transcurriendo acompanadas por el buen am biente que se ofrecia en el local. También, en esta ocasión se hizo un juego de 'BINGO', el vencedor recibió como premio una bicicleta, ella era la sor- presa que se guardaba hasta conocer el vencedor del bingo. A las 22,30 horas actuaron los Alegres, que con sus intérpre- taciones hicieron poner en pie a todos los espectadores, dando gritos de aclamaciones de Ole! Bravo! Los Alegres supieron dar calor a la fiesta y aumentar mas el calor y humor que habia en el local. Rony Tober, hace su presenta ción con gran éxito, haciendo levantar a todos de los respec- tivos asientos, con eco de ani- mación, cantando al mismo compas de él, todo salia de en- sueno bajo la atmósfera y am biente, todo se transformaba en una verdadera maravilla de co- lores, que conforme corrian las horas se convertia en realidad. En los intermedios de las actua- ciones artisticas, todos iban a bailar otros a los puestos de bocadillos, otros se quedaban siguiendo el compas de los Wavos, los camereros Servian sin descanso, para ellos era De Personeels Vereniging Mau ritskade heeft zaterdag 10 ok tober met de eerste grote con tactfeestavond voor het perso neel bijzonder veel goodwill ge kweekt. Bijna 700 gasten waren die avond naar de brouwerij ge komen om er een uitbundig feest te vieren. Tot diep in de nacht hebben onze medewer kers en hun introducé's zich vermaakt met het uitgebreide programma, dat de organisato ren hun voorschotelden. Een deel van de opslagruimte op de vierde etage van het va- tengebouw was daartoe ont ruimd en met tafels, stoelen, vlaggen en balonnen gezellig in gericht. De grote kantine was daardoor geheel vrijgekomen voor de danslustigen, die deze ruimte al gauw in beslag namen voor tal van zwierige polonai ses. Op het podium in de 'zit zaal' traden met groot succes vefe bekende artiesten op, van wie het Trio Los Alegres de show stal. Bis Bis... voor Los Alegres Het deels Spaanse deels Zuid- Amerikaanse repertoire van dit fraai gecostumeerde drietal sloeg niet alleen geweldig aan bij de grote groep Spaanse me dewerkers, maar bracht ook bij de overige gasten de stemming er goed in. Het ritmisch hand De dames toonden groot enthousiasme voor het optreden van Ronny Tober. geklap klonk uit alle hoeken van de zaal en het daverend 'olé maakte, dat iedereen zich plotseling helemaal vrij voelde om er een 'dolle' avond van te maken. Door een gescan deerd bis-bis-geroep kreeg het publiek 't zelfs zovér, dat het Trio Los Alegres - na een op treden elders in de stad - later nog terugkwam om het succes van de avond compleet te ma ken. Toegift van Ronny Tober Veel plezier beleefde men ook aan het clowns-duo De Kamé's, dat met grappen en grollen en een heel veel pret de lachspie ren flink losmaakte. Het accor- deonspel van de Carselly's ging jammer genoeg een beetje ver loren in de immense ruimte, maar Ronny Tober kreeg - goed gesteund door het Trio Loek Liefveld - de zaal weer hele maal mee. Vooral op de dames maakte zijn zingen grote indruk en het was dan ook niet ver wonderlijk, dat na afloop van dit optreden velen de 'kleedka mer' bestormden voor een hand tekening. Het Trio Los Alegres. In de grote kantine speelden De Wavo's aanvankelijk vrij rus tige dansmuziek, maar naarma te de avond vorderde kreeg het koper in dit orkest de boven toon en werd er op tal van po pulaire wijsjes uitbundig gehost en gesprongen. Een aardig in termezzo vormde de verras singsbingo, die werd gespeeld volgens een soort afvalsysteem. Wie uiteindelijk de combinatie G. 50 overhield - en dat kon er maar één zijn - kreeg een splin ternieuwe fiets. Winnaar van deze prachtige prijs was de heer J. Brand van de Bottelarij. Dat de organisatie bij de P.V. Mauritskade in goede handen was, bleek niet alleen uit het vlotte verloop dat de avond had, maar ook uit de nauwgezetheid, waarmee het feest was opgezet. Zo waren voor alle drankjes en hapjes keurige bonboekjes verstrekt, waarin de tekst ook in het Spaans vertaald was, een service aan onze Spaanse mede werkers, die bijzonder op prijs werd gesteld. Het voorlopige bestuur van de P.V. Mauritskade, aangevuld met een grote groep vrijwilli gers, heeft ook nadat de vele gasten huiswaarts gekeerd wa ren, de handen nog flink uit de mouwen moeten steken. Want van het massale 'trimmen of trotten', dat de heer Struiksma als een ideale oplossing zag voor het transport van tafels en stoelen van de feestzaal naar de kantine, is jammer genoeg weinig terecht gekomen. Maar gelukkig hebben de nablijvers - tenminste in figuurlijke zin - aan dit extra karwei niet al te zwaar getild. 5

Vers van 't Vat | 1970 | | pagina 5