SPEEDBOAT RACES OP DE AMSTEL Leven in de brouwerij amsterdam I amsterdam II rotterdam den bosch DIPLOMA S IN ROTTERDAM PERSONALIA BUITENLAND DANKBETUIGINGEN HEINEKEN IS COSTELYCK In dienst: Mr. IJ. v. d. Krieke, Juridische Zaken (Stafdiensten) P. H. van Heijst, Horeca-secretariaat B. van den Bosch, Thuisverbruik L. L. H. Coolen, Thuisverbruik W. Dubbeld, Thuisverbruik H. Flier, Thuisverbruik M. J. H. P. de Goey, Horeca-secretariaat J. M. van Leest, Thuisverbruik J. F. Verhoeven, Horeca-verkoop A. H. B. B. Waalder, Thuisverbruik J. A. P. W. Willems, Horeca-secretariaat P. Th. W. Zonneveld, Thuisverbruik J. Oostergetel, Eigen Exploitatie A. Collado Romero, Bottelarij Mej. P. Snabilie, Kantine Brouwerij P. J. Heller, Elec. Techn. Werkplaats A. H. özbay, Bottelarij M. Ben Mimun Ben Hammu, Bottelarij A. B. M. Ahdir, Bottelarij M. Tok, Bottelarij P. Mulder, Mech. Werkplaats J. G. Out, Mech. Werkplaats H. Strating, Gistkelder F. v. d. Boer, Tapkelder G. Switter, Bottelarij A. Labat Pueyo, Bottelarij M. B. M. Etahiri, Bottelarij Mej. C. J. van de Vall, Horeca Secretariaat Gewest Amsterdam Mej. J. J. van der Steen, Thuisverbruik Landelijk Algemeen Mevr. M. H. de Rooy, Boekhouding Uit dienst: B. Yilderim, Bottelarij R. A. Erents, Gistkelder M. Dahmane b/Abderrahman, Bottelarij T. Slimanie, Bottelarij C. Paz Sidrach Cordona, Bottelarij A. M'ghafri, Bottelarij J. J. Zwaagman, Bottelarij A. A. Mustafa, Bottelarij A. J. Stout, Mech. Werkplaats M. Boutaka, Boenplaats J. Buchris, Bottelarij M. Delgado Rodriquez, Bottelarij F. J. Kooperdraat, Centraal Magazijn Mevr. Sarton, Kwaliteitsdienst B. M. Mohamed, Bottelarij P. de Ridder, Mech. Werkplaats Gehuwd: Mej. Compier (Boekhouding) met d eheer van Gelder Mej. Teunis (Divisie Internatio naal) met de heer Hoekstra In dienst: K. Ketelaars, Landelijke Training J. Koster, Distributie Mevrouw D. Tome, Poviet Mej. D. T. Koordes, Kantine S. Perez Herrero, Spoelplaats J. Duarte Garcia, Bottelarij D. P. Louwinger, Mouterij M. Gonzalez Paranes, Spoelplaats D. Greveldt, Bottelarij Uit dienst: E. H. A. J. Savenije, Thuisverbruik J. F. Wetzel, Centrale Werkplaats J. Claro Pazos, Bottelarij D. Egea Perez, Bottelarij Geboren: Roger, z. v. F. Makel (Centrale Boekhouding) Robert, z. v. A. N. Pappie (Me dische Dienst) In dienst: C. den Braasem, Export M. A. da Cruz, Bottelarij G. J. Fakirmohamed, Magazijn M. Hoornweg, Magazijn Ir. B. J. v. d. Berg, Technische Opleidingen B. van Dijk, Econ. Analyse Techn. Div. A. Moerkerken, Technische Opleidingen P. M. van Halderen, Computer Centrum A. W. M. Swagemakers, Centrale Personeels Voorz. Uit dienst: H. v. Rijthoven, Emballage P. D. Morais Junior, Bottelarij C. M. Soares, Bottelarij A. J. Hotbraken, Magazijn Gehuwd: Mej. R. v. Vliet (Adm. Alg.) met W. H. de Vries Drs. A. J. v. d. Torren (Compu ter Centrum) met mej. K. A. Krusoe Geboren: Martijn A., z. v. H. J. M. Duyn- stee (Thuisverbruik) Ronald M., z. v. J. C. Monteiro (Bottelarij) Alcindo S. J., z. v. J. J. Jacinto (Bottelarij) Ronald, z. v. H. A. Tolhoek (Wpl. v. meet en regeltechn.) Ewoud, z. v. J. J. M. v. Nee rijnen (Techn. Inkoop) In mil. dienst: W. v. d. Est, Opleidingen Uit mil. dienst: J. P. Boom, Boekhouding In dienst: A. Dekker, Horeca-verkoop A. J. van de Laar, Bottelarij E. de Gouw, Intern Transport J. W. Corstanje, Bottelarij Drs. H. A. Baars, Bedrijfsbureau T.D. Uit dienst: C. van Mook, Bottelarij Geboren: Sabine, d. v. H. Woestenburg (Intern Transport) Roy. z. v. A. van Gelder (Ma chinekamer) Petrus Th. M., z. v. R. J. M. Vaan (Afd. Nieuwbouw) Op 6 september 1970 overleed op 92-jarige leeftijd onze gepen sioneerde medewerker uit Am sterdam, de heer J. F. Nie- meyer. Moge hij rusten in vrede. Op 30 september 1970 over leed onze gepensioneerde mede werker uit Rotterdam, de heer J. C. Korendijk. Moge hij rusten in vrede. De heer A. L. M. van Rijn en zijn gezin arriveerden op 3 sep tember uit Singapore in Neder land om hier hun verlof door te brengen -fa De heer Jie-A-Looi vertrok op 4 september naar Paramaribo om daar zijn va kantie op te nemen en vliegt vervolgens op 23 september door naar Curapao om daar zijn werkzaamheden te beginnen Op 6 september keerde de heer D. J. Ringoir terug naar Boma na genoten verlof in Nederland De heer D. Coppoolse en zijn gezin verlieten Nederland op 14 september en reisden naar Kinshasa terug Op 16 september reisde mevrouw J. M. C. Krüs-Spee met haar kin deren naar Lagos, waar haar man reeds eerder was gedeta cheerd. Mede namens mijn vrouw en kinderen wil ik U onze oprechte dank betuigen voor de prachtige bloemen, fruitmand en envelop pe met inhoud, aangeboden bij ons 50 jarig huwelijksfeest. A. Borman Ook namens mijn vrouw en kin deren bedank ik allen voor de onvergetelijke dag en prachtige cadeaus, die mij op mijn 25 jarig jubileum zijn aangeboden. D. Wakker Van de geboden gelegenheid wil ik gaarne gebruik maken om op deze wijze allen, die hebben bijgedragen aan mijn jubileum geschenk, hiervoor hartelijk dank te zeggen. Verder dank ik nogmaals allen, die persoonlijk van hun belang stelling in de Raadskelder heb ben blijk gegeven. P. B. Weeda Mede namens mijn vrouw, wil ik hierbij de directie, de bedrijfs leiding en collega's, mijn harte lijke dank betuigen voor de on vergetelijke dag ter gelegen heid van mijn 25 jarig jubileum op donderdag 6 augustus. P. Smet Graag willen wij, mede namens onze echtgenoten, nogmaals on ze hartelijke dank betuigen aan allen, die op enigerlei wijze er toe hebben bijgedragen ons af scheid tot een onvergetelijke be levenis te maken. J. J. Moelker C. Vonk M. J. W. Heringa Een jaarlijks terugkerend water- sportevenement, dat tienduizen den bezoekers trekt, is de in ternationale speedboatrace, be kend als de 'Drie uren van Am sterdam'. De overall-winnaar van dit letterlijk 'daverend' ge beuren krijgt als wisselprijs de Amstel Gold Throphy. Zondag 20 september werd voor de vierde maal op de Am- stel tussen Berlagebrug en Mi- randa-paviljoen gestreden om deze felbegeerde beker. Voor de (vervolg van pagina 6) X. Scheffer, Ziederij; F. A. Streep, Garagewerkplaats; J. Walop, Bottelarij; J. Zwanen burg, Malerij. Technische basiscursus I.V.I.O.- examen Rekenen: F. W. Simonis, Bottelarij; L. Sparreboom, Bottelarij. Cocam-cursus Argonaclassen: M. Vos, Mechanische werk plaats. Diploma vorkheftruckreparateur: J. Kasteelen, Garagewerkplaats; T. Notenboom, Garagewerk plaats. Op een jeugdhockey-toernooi Groen-Geel in Wassenaar ver scheen een meisjes-elftal van H.I.C. (Hockeyclub Ignatius College) uit Amsterdam onlangs niet in clubcostuum maar in onze Heinekenshirts. Aangezien reclame maken op en om de velden verboden is, meende één van de scheidsrech ters, de heer L. J. C. Simmers uit Rijswijk, hiertegen op 'ge paste wijze' te moeten optreden. Hij vroeg de eerstkomende wed strijd van deze H.I.C.-meisjes te mogen fluiten, maar toen de meisjes op zondagmorgen aan traden, hadden zij - kennelijk op de hoogte met het voorgenomen plan - de Heinekenshirts ge bleekt. De 'berisping' is toch nog door gegaan, waarbij de heer Sim mers de afkorting H.I.C. ver taalde in 'Heineken Is Coste- lyck'. Deze kreet schijnt nu op vele plaatsen in het Amsterdam se Clubhuis een plaatsje gevon den te hebben. eerste maal gelukte het aan een Nederlandse équipe om in drie uur varen het grootste aantal ronden af te leggen. Arie de Boom (voorzitter van de Nederlandse Speedboat Club) en zoon Alex de Boom ontvingen uit handen van de heer J. Timmer van onze brou werij de Amstel Gold Throphy, terwijl de heer Schipperijn hen nog een doos Amstel blikbier ten geschenke gat. Bedrijfselectronica: L. F. Boom, Electrotechn. werk plaats; J. Bresser, Electrotechn. werkplaats; J. Lems, Electro techn. werkplaats; J .C. Polder dijk, Electrotechn. werkplaats. Smeertechniek (geen diploma of getuigschrift): E. Bremer, Preventief onder houd, A. Lopez Santos, Preven tief onderhoud; S. Wijnveldt, Preventief onderhoud. Niria-cursus Meet- en Regel techniek: C. Brandwijk, Werkpl. meet- en regeltechniek; F. L. Groosjohan, Electrotechn. werkplaats. Cursus ioniserende straling: Mej. ir. E. P. Kome, Centrale research. E.H.B.O.-diploma: I. A. Benschop, Transportdienst; D. Berveling, Tekenkamer; mevr. P. C. Th. Blanke-Eschbach, Ver koop-secretariaat; mej. N. Bloot, Thuisverbruik; A. C. Commijs, Transportdienst; mej. W. M. de Heer, Bedrijfsbureau; C. H. J. M. Houberg, Deb. administratie; mej. A. M. Jansen, Personeel- dienst; G. P. Jansen, Versche pingen, J. Kern, Horeca; B. Klip, Tekenkamer; Th. J. de Koning, Transportdienst; mej. E. Krab bendam, Loonadministratie; mej. J. Peiger, Deb. administratie; W. L. Postma, Transportdienst; A. Ch. Ramstijn, Transport dienst; H. J. J. M. Rijven, Pro jectenbureau; G. van Schaik, Boekhouding; mej. A. E. Soete- man, Thuisverbruik; J. Sprado, Poortcontrole; L. Stello, Trans portdienst; G. Verbogt, Trans portdienst; J. A. Visser, Ligkel- der; mej. J. E. Visser, Kas; P. Walther, Bouwk. werkplaats; J. Th. Willemsen, Bedrijfsbureau; C. W. M. v. d. Zijden, Techni sche dienst. In onze volgende uitgaven zullen we de studieresultaten uit de andere vestigin gen publiceren. 8

Vers van 't Vat | 1970 | | pagina 8