Jubileum A. van Delft Leven Sn de brouwerij amsterdam rotterdam den bosch ONDERNEMINGSRADEN helmond AFSCHEID PERSONALIA BUITENLAND 25 JAAR IN DIENST VAN BROUWERIJ GESLAAGD In dienst: H. G. M. van Breugel, Expeditie-kantoor Mej. C. Arink, Expeditie-kantoor Mej. E. H. Huber, Int. Div./Secretariaat Mej. L. C. Walst, Kantine Mej. V. Porsius, Kantine C. Yaque Velasco, Spoelplaats E. Esperanza Cordeno, Spoelplaats W. Kapelle, Gistkelder A. Galvez Munoz, Spoelplaats Uit dienst: R. G. Beitsma, Kwal. Lab. Mevr. H. Leenen, Poviet R. E. Abels, Expeditie Mej. N. Rossen, Kantine J. F. Lankamp, Expeditie J. D. Sterk, Expeditie H. L. v. d. Veer, Mouterij Geboren: Monique, d. v. A. Leenen (Po viet Miriam, d. v. W. Koch (Garage) Gehuwd: H. P. J. Stravers (Landel. Trai ning) met Mej. M. J. N. Mar- sé In dienst: J. H. van Dillen, Techn. Ontw. en Normal. Alg. Mej. D. B. Verspuy, Computercentrum Mej. S. de Snoo, Centr. Verkoop Adm. Mej. M. A. de Jong, Export G. A. van de Loo, Export L. M. Hengstmengel, Technische Inkoop J. M. Vogelaar, Export Mej. A. van Houweninge, Doe. Secr. Mej. M. J. Kooiman, Doe. Secr. Mej. E. Verhoeve, Export Mej. G. M. van Wassenaar, Kwaliteitsdienst Mej. M. Kroep, Projectenbureau Uit dienst: L. H. Damen, Technische Inkoop J. E. Ossevoort, Technische Inkoop B. R. Koolmees, Technische Inkoop In dienst: A. A. J. van Boxel Bottelarij J. M. Adriaensen Lagerkelder L. P. J. van Berkel, E.T.D. G. J. M. Verhoeven, E.T.D. J. W. M. van Bijnen, Intern transport P. van Berkel, Bottelarij W. C. A. Hendriks, Bottelarij A. F. M. Canters, Bottelarij Mej. A. C. M. Hector, Verkoop secretariaat Uit dienst: W. J. Boeren, Legkelder L. A. Luyten, Bottelarij J. B. M. Lambooy, Bottelarij J. M. Nagtzaam, Bottelarij F. van Antwerpen, Bottelarij J. Alders, Intern Transport J. Lisapaly, Bottelarij J. van Boxtel, Bottelarij G. van Hove, Bottelarij G. J. D. van Rooij, Kantine A. W. Meulenbroek, Bottelarij C. J. Jonckers, Intern transport Gehuwd: H. A. P. van Oort (Intern Trans port) met mej. H. H. van Hassel G. A. H. de Laat (Intern Trans port) met mej. J. S. M. Oer- lemans Geboren: Silvia, d. v. A. A. van Dinther (Bottelarij) Antonius, z. v. A. F. M. Canters (Botelarij) Gijsberdina A. T., d. v. C. T. G. Bekkers (Bottelarij) Marco T. F., z. v. J. M. de Loo- yer (Intern Transport) Geboren: Maaik, z. v. Mevr. Van de Ven- Van Bokhoven Woensdag 30 september zal in Rotterdam afscheid genomen worden van de heer A. van Dijk, werkzaam in de Electrotechni- sche werkplaats, en de heer M. Neufeld, Kwaliteitsdienst, die de pensioengerechtigde leeftijd bereikt hebben. De receptie zal om half 5 in de Raadskelder van de brouwerij plaatsvinden. OVERLEDEN Op 31 augustus overleed onze gepensioneerde oud-medewer ker de heer F. S. J. Droog op 67-jarige leeftijd. De heer Droog was voor zijn pensione ring werkzaam als bierservice- monteur op de brouwerij in Den Bosch. De heer H. J. Rademakers kwam op 15 augustus met ver- lol uit Kaduna in Nederland aan Op 16 augustus arriveerden de heer H. J. Rutgers uit Boma en zijn gezin in Nederland voor het doorbrengen van hun Euro pees verlof Ir. R. van den Berge kwam op 22 augustus met zijn gezin uit Kaduna in Nederland aan eveneens om zijn verlof door te brengen Ir. E. Bakhuis vertrok op 28 augustus met zijn gezin naar Curacao, om daar zijn vakantie door te brengen. Op 23 september vliegt hij met zijn gezin door naar Paramaribo om daar zijn werkzaamheden te beginnen bij de Surinaamse Brouwerij N.V. Na genoten verlof keerde de heer C. Koopman op 31 au gustus terug naar Singapore Op 2 september vertrokken ir. H. Timmer en zijn gezin na ge noten verlof in Nederland naar Moundou, om van daaruit ver der te reizen naar Kaduna, waar ir. Timmer als Brewery Manager gedetacheerd is bij Nigerian Breweries Ltd. Hierop nam de heer L. A. Rot- tier het woord. Ondanks het feit, dat de jubilaris er de voor keur aan gaf dit jubileum in alle stilte vieren, kreeg hij toch als blijk van waardering een aantal 'bierkleurige' geschen ken aangeboden, aldus de heer Rottier, die hierbij wees op het speldje en waartoe ook het gouden horloge behoorde. Het woord was vervolgens aan de heer S. Kos, al vele jaren chef van de jubilaris, die een enveloppe met inhoud overhan digde. Tenslote ontving de jubi laris uit handen van de heer Brouwer de enveloppe van het jubileumfonds. Een gezellig onderhoud volgde, waaruit onder meer naar voren kwam, dat de heer Van Delft, na enige jaren in de gistkelder en spoelplaats werkzaam te zijn geweest, opklom van hulpbrou wer tot eerste brouwer. Naar aanleiding van de automatise ring in het brouwhuis, die de jubilaris heeft meegemaakt, werden nog vele herinneringen opgehaald. Aan de feestelijkheid kwam een einde, toen het gezelschap naar het brouwhuis vertrok, waar me vrouw Van Delft en haar doch ters voor het eerst een kijkje konden nemen op het werkter rein van de jubilaris. De heer Kos overhandigt de jubilaris een cadeau onder couvert. Zaterdag 29 augustus was de heer A. van Delft 25 jaar werk zaam bij de brouwerij Maurits- kade en dit jubileum werd maandag 31 augustus in alle stilte gevierd in de kamer van de heer W. F. Schipper. Hier werd de jubilaris, samen met zijn vrouw en dochters, door een zestal brouwerij-medewer kers ontvangen. Nadat eenieder van koffie met gebak was voor zien, sprak de heer Schipper de jubilaris toe, waarna hij de gouden Amstelspeld, overhan digde, die door mevrouw Van Delft zorgvuldig werd opge speld. (vervolg van pagina 7) Mededelingen - Een beslissing over de ver koop van de woningen te En gelen aan het daarin wonen de personeel is nog niet ge nomen. - Van de heer W. van Rijswijk is een brief ontvangen waar in hij mededeelt de dienst van Heineken te hebben ver laten, waarmede tevens zijn lidmaatschap van de Raad eindigt. Conversie Aan de hand van een uitgebrei de circulaire geeft Mr. de Graaf een nadere toelichting op de conversie, welke zijn beslag zal krijgen op 1 december 1970. Voor deze datum zal het perso neel hieromtrent worden geïn formeerd o.a. door mededelin gen in Vers van 't Vat. Afwikkeling invaliditeitswet Mede in overleg met de actuaris heeft het bestuur van het Pen sioenfonds besloten geen wijzi gingen te brengen in de huidige bepalingen. Dit houdt in dat een deelnemer die vanwege de voormalige in validiteitswet recht heeft op een uitgestelde rente, deze rente niet uitgekeerd krijgt naast zijn Heineken pensioen, doch dat deze uitgestelde rente gezien wordt als een onderdeel van de huidige wettelijke uitkeringen, waarop de aanvulling door het Heineken pensioenfonds zal plaatsvinden. Wijziging premiespaarregeling Per 1 oktober 1970 zal er een wijziging komen in de premie spaarregeling hetgeen inhoudt dat over het tantième en de ploegentoeslag ook gespaard kan worden, een en ander vol gens de thans geldende normen. Nadere mededelingen zullen aan het personeel worden gedaan. Vergaderschema O.R. 1970/71 Voor 's-Hertogenbosch geldt het volgende schema: 8 oktober, 3 december, 26 februari, 23 april, 7 juni en 20 augustus. Gezamenlijke vergaderingen zul len worden gehouden in januari In Rotterdam is H. H. C. van Straten, Secretariaat H.T.B., ge slaagd voor het examen Engelse Handelscorrespondentie. en mei op nog nader vast te stellen data. Verkoopontwikkeling De verkoopcijfers ontwikkelen zich bijzonder gunstig. Zulks is ook het geval in de frisdranken- sektor. Ploegentoeslag bewakings personeel Naar aanleiding van een in een vorige vergadering gestelde vraag licht Mr. de Graaf toe dat in 1963 na een vergelijkend on derzoek van de salarissen van het bewakingspersoneel in an dere bedrijven de salarissen van het bewakingspersoneel van Heineken met een bepaald per centage zijn opgetrokken. Dit ter compensatie van de incon- veniënten verbonden aan de volcontinuedienst. Procedure funktieclassificatie Naar aanleiding van een brief van de afdeling funktieclassifi catie d.d. 27 juni 1970 en ge richt aan de part-time mede werkers verzoekt de Raad om de part-time medewerkers toch zeker te betrekken bij het clas- sificatiewerk in hun eigen sec tor. Voorlichting aan het kader inzake de conversie De voorzitter zegt toe dat naast de voorlichting in Vers van 't Vat een uitgebreide informatie zal plaatsvinden aan het kader. 3-Ploegendiensten In verband met de geringe voortgang van het overleg tus sen de bedrijfsleiding en de on dernemingsraad inzake het dienstrooster voor de 3-ploegen- diensten in de bottelarij te 's-Hertogenbosch zegt de voor zitter zijn medewerking toe orn uit deze impasse te geraken. Rondvraag - De Raad vraagt aandacht voor de jaarlijkse navorderin gen door de Heineken ziekte kostenregeling, waarop de voorzitter verzoekt suggesties in te dienen. - Vooruitlopende op de komen de verkiezingen verzoekt de voorzitter om voortaan één van de belgische werknemers de vergaderingen van de O.R. als toehoorder te laten bijwonen. De Raad gaat hier mede akkoord. De Redactie Commissie 8

Vers van 't Vat | 1970 | | pagina 8