ASTRIDBEKER VOOR VRUMONA AMSTERDAM I VOLGEND JAAR ORGANISATOR SPORTDAG GRACHTENTOCHT Bij de foto's De Bossche boerenkapel 'De Kikvor sen' zorgde na afloop van de wed strijden dat de stemming er goed in kwam (foto links). De deelnemers en supporters werden bij terugkomst op de brouwerij ver welkomd door de Heineken Fanfare uit Den Bosch (foto rechts). Ir. Schipper, bedrijfsleider van de vestiging Mauritskade, opende in de ochtenuren de tweede Concernsport dag (foto links onder). Eén van de leden van de Amsterdam Boys' Brigade Pipe Band gaf een nummertje Schots (en scheef) dan sen ten beste. Uitbundige stemming in de ontvangst hal (foto hieronder). Organisator G. Struiksma overhandigt ir. Van Marwijk Kooy als eerste een herinneringspul (foto rechtsonder). Terwijl hun echtgenoten zich alle moeite getroostten om zo goed mogelijk uit de bus te komen op hun onderdeel, stap ten de dames goed gemutst de voor de brouwerij klaar liggen de rondvaartboten in, voor een tocht door de Amsterdamse grachten. Vooral voor degenen uit Rotterdam, Den Bosch en Helmond was deze tocht bijzon der aardig en leerzaam, maar ook de Amsterdamse dames ge noten van de vaart door de voor hen zo oude, vertrouwde omge ving. De heer Van Marwijk Kooy zei bij deze gelegenheid, dat hij ieder initiatief dat kan leiden tot vergroting van de saamho righeid binnen het concern van harte toejuichte. Hij geloofde dat de organisatoren voortref felijk waren geslaagd en dat velen elkaar op deze dag had den leren kennen of beter leren kennen. Namens de Raad van Bestuur en allen, die de sportdag had den meegemaakt, dankte hij de organisatoren en in het bijzon der de heer Struiksma voor het vele werk dat op de sportdag en lang daarvoor reeds was ver richt. Ook allen, die op andere wijze nauw betrokken zijn ge weest bij het welslagen van de ze dag betrok hij in zijn dank. Tot slot overhandigde hij aan de teamleiders van de winnen- De Concernsportdag 1970 is op alle onderdelen zeer geslaagd. Vele honderden concernmede werkers hebben met hun familie leden een ongekende dag be leefd, die zijn bekroning vond in de prijsuitreiking na afloop in de immense expeditiehal. Daar was ir. R. van Marwijk Kooy, lid van de Raad van Bestuur, aan wezig om de officiële einduit slag bekend te maken en de fel begeerde Astrid-beker aan de winnende vestiging te overhan digen. de onderdelen een blijvende her innering. De heer H. J. Bolthof, chef d'équipe van Vrumona-Bun- nik kreeg daarna uit handen van de heer Van Marwijk Kooy de Astrid-beker voor het hoogste aantal punten in de totaalklas sering. Deze bracht de beker onder luid applaus naar de uit bundige Vrumona schare, die dit kleinood weer voor een jaar in de prijzenkast kan zetten. 6

Vers van 't Vat | 1970 | | pagina 6