Leven in de brouwerij amsterdam I rotterdam den bosch helmond SUCCESVOL ROTTERDAM GESLAAGD PERSONALIA BUITENLAND DE LEEFTIJD DER ZEER STERKEN DANKBETUIGING In dienst: C. J. Franken, Bottelarij Mej. E. Arendse, Kantine Hoofdkantoor Th. J. Koperdraat, Magazijn N. G. H. Mulder, Bottelarij Werkplaats A. B. O. Daoudi, Bottelarij G. Lina, Algemene Produktie Khammar, Bottelarij L. Bak, Belading Mej. Th. J. A. de Vries, Horeca Secret. Zwolle Mej. G. Schenkel, Horeca secret. Zwolle Mej. Y. G. M. de la Chambre, Bedrijfsbureau A. Kriek, Boekhouding Uit dienst: Mevr. Andriessen-de Groot, Kantine Hoofdkantoor J. C. van der Brandt, Vatenperron M. Ouachour, Bottelarij N. Kuloglu, Bottelarij L. Trustfull, Bottelarij M. B. H. Harba, Bottelarij B. B. H. Faska, Bottelarij B. S. A. Messaoud, Bottelarij J. J. Moelee, Bottelarij Werkplaats J. A. Hessels, Bottelarij W. A. Berenkamp, Reproduktie Afdeling Gehuwd: P. J. van de Water (Reproduk- tieafdeling) met Mej. J. C. Woodhouse N. G. Gudde (Machinekamer) met Mej. S. N. Blom y in r: M11 In dienst: A. Pazos Martinez, Bottelarij P. Nanlohy, Poviet C. A. van Wijngaarden, Expeditie A. Uffelie, Lagerkelder Uit dienst: R. Hervas Rivas, Bottelarij S. P. Munster, Bottelarij R. G. Pinto Vega, Bottelarij P. Sanchez Tornero, Bottelarij H. ten Broek, Bottelarij Gehuwd: Mej. M. T. Albers (Loonadm.) met G. G. L. Th. van Veen In dienst: Mej. L. P. C. Mulders, Secretariaat H.T.B. T. C. Lagendijk, Interne Dienst Mej. W. M. Th. v. Aken, Personeeldienst Mej. Ch. Spiering, Centr. Verk. Adm. Mej. A. Moerman, Analytisch Lab. R. Overgaauw, Interne Dienst Mej. Ch. H. Jansen, Kwal. Dienst Mej. J. M. Leatemia, Adm. Org. Uit dienst: Mej. J. J. A. v. Vlijmen, Kwal. Dienst L. Garcia Fernandez, Bottelarij A. Battaglia, Transp. Dienst Gehuwd: Drs. M. J. v. d. Torren (H.R.C.) met Mej. K. A. Kruse Mej. C. A. v. Dalen (Techn. In koop) met H. Zijlstra Mej. C. de Groot (Techn. In koop) met J. v. d. Berg Geboren: Eduard A., z. v. J. P. Boom, Boekhouding In dienst: H. van Laarhoven, Bottelarij L. F. M. Sperber, Bottelarij A. F. Kadmaerubun, Intern Transport A. J. v. d. Snepscheut, Bottelarij Mevr. v. d. Kerkhof-Luites, Kantine J. P. C. M. Huysmans, Bottelarij L. J. Fabrie, Bottelarij A. v. d. Mierde, Bottelarij A. C. v. Rijswijk, Intern Transport A. J. C. Diks, Bottelarij H. A. Trimbach, Bottelarij Mej. G. J. D. van Rooij, Kantine A. Maurix, Bottelarij A. van Bladel, Intern Transport M. A. van Kempen, Bottelarij L. G. v. d. Lee, Bottelarij J. Emmers, Bottelarij A. J. Robben, Bottelarij A. J. H. Puts, Bottelarij G. L. Hoos, Bottelarij F. Wolbrinck, Bottelarij Mej. M. P. C. Royendijk, Bedrijfs Bureau Uit dienst: Mevr. A. Kaffener-Gerritse, D.I.A. Mej. A. Hagelaars, Verk. secr. Mej. B. Polmann, Personeelsdienst M. J. van Rooy, Tekenkamer C. A. P. M. Rademakers, Procestechniek R. F. Dechering, Technologische Dienst Gehuwd: A. Willemse (Intern Transport) met Mej. v. d. Camp J. C. F. van Bree (Commercie) met Mej. van Dalen J. M. Leermakers (Intern Trans port) met Mej. van Vugt Geboren: Johannes A. H. P., z. v. M. Pa rijs, Intern Transport Petrus T. M., z. v. R. J. M. de Vaan, Techn. Dienst Maria A. C., d. v. J. W. M. v. Bijnen, Intern Transport Suzanne A. J., d. v. W. P. J. Verheyen, Magazijn Erna T. G., d. v. L. J. M. v. d. Moeren, Bottelarij Martinus F. L. N., z. v. F. Klein, Bottelarij Sylvia H. J. M„ d. v. M. J. A. M. Kwaks. Bott. wpl. Gehuwd: F. W. G. v. d. Biggelaar (Tap- kelder) met mej. v. d. Cruy- sen Geboren: Jennifer, d. v. h. echtp. Meyer (Machinekamer) Robertus, z. v. h. echtp. De Greef (Exped.) In Rotterdam zijn geslaagd: H. N. de Wit, Brouwtech.d. Bin nenland voor het examen Be- drijfstechnicus Procesindustrie. Mej. P. Christiaanse, Perso neeldienst, voor het examen Engelse handelscorrespondentie. Mej. M. v. Roon, Centr. Verk. Adm., voor het examen Engelse Handelscorrespondentie. J. Klingeman, Hor. Secr., voor het examen Vakbekwaamheid voor het cafébedrijf. C. J. Peet, Anal. Lab., voor het examen leerling-analist aan het van 't Hoff Instituut. Na genoten verlof in Nederland vertrok ir. C. B. van Driel van Wageningen op 31 juli met zijn gezin naar Singapore fa De heer W. Dijkstra en zijn gezin reisden op 7 augustus naar Gi- senyi om van daaruit na enige dagen verder te reizen naar Ta nanarive, waar de heer Dijkstra als chef de Fabrication gedeta cheerd is bij Brasseries de Ma dagascar fa De heer D. J. Rin- goir kwam op 9 augustus met verlof uit Boma in Nederland aan fa Op 11 augustus arri veerde de heer J. C. A. Speel man met zijn vrouw uit Kumasi teneinde in Nederland het ver lof door te brengen fa Even eens op 11 augustus kwamen de heer A. van der Est en zijn gezin met verlof uit Kinshasa in Nederland aan fa Na genoten verlof reisde de heer E. Wolters met zijn gezin op 12 augustus naar Kinshasa fa Op 13 augus tus arriveerde de heer H. J. Ra demaker met zijn gezin uit Ka- duna met verlof in Nederland fa De heer K. de Vries en zijn vrouw vertrokken op 14 augus tus naar Bukavu, waar de heer De Vries als bedrijfswerktuig- kundige werkzaam zal zijn bij Bralima S.C.R.L. fa De heer P. Kat keerde na verlof in Neder land op 15 augustus met zijn gezin terug naar Kuala Lumpur fa Ook op 15 augustus reisde mevrouw S. P. de Vries-Van Mourik naar Aba, waar haar man al enige tijd werkzaam is bij Nigerian Breweries Ltd. fa Tenslotte arriveerde de heer H. J. Hofman op 16 augustus uit Freetown in Nederland om op 23 augustus met zijn gezin door te reizen naar Moundou. Op 2 juli vierde mevrouw Van Liempt-Hoogenberk uit Amster dam haar 90ste verjaardag. Op 2 augustus bereikte me vrouw Standaar-Veen uit Am sterdam dezelfde leeftijd. De heer J. van der Hoff uit Rot terdam vierde 7 augustus zijn 91ste verjaardag. Mej. J. Kempen uit Rotterdam werd op 13 augustus 80 jaar. Op 19 augustus vierde de heer J. A. Smal uit Amsterdam zijn 80ste verjaardag. Mevrouw Lussenberg-Happé uit Rotterdam vierde op 25 augus tus haar 85ste verjaardag. Dezelfde leeftijd bereikte de heer H. Griffioen uit Amster dam op 2 september. Op 19 september hoopt de heer J. Vriens uit Rotterdam zijn 80ste verjaardag te vieren. De heer F. J. Beenke uit Am sterdam hoopt 24 september 91 jaar te worden. Het echtpaar A. Borman hoopt op 8 september zijn 50-jarig huwelijksfeest te vieren. Wij feliciteren allen hartelijk en spreken hierbij de wens uit, dat zij nog vele jaren in gezondheid en geluk mogen doorbrengen. Rest ons tenslote nog te ver melden, dat het echtpaar J. Schalk uit Rotterdam op 7 juli zijn 50-jarig huwelijk vierde. De heer N. van der Vloed en echt genote, eveneens uit Rotterdam, herdachten dit heuglijk feit op 21 juli en de heer en mevrouw J. Bijl (Rotterdam) op 28 juli. Ook hen willen wij langs deze weg alsnog onze hartelijke ge lukwensen aanbieden. Mede namens mijn vrouw wil ik de directie en de afdeling Ver koop te Rotterdam bedanken voor de felicitaties, bloemen en het cadeau, die wij op onze trouwdag mochten ontvangen. G. M. van Gent Vertegenwoordiger Thuisverbruik R'dam Vrijdag 14 augustus kwam in de Rotterdamse raadskelder op nieuw een groot aantal cursis ten bijeen om het getuigschrift voor het met succes afronden van een studie in ontvangst te nemen. Niet minder dan 34 me dewerkers uit verschillende af delingen werden door de be drijfsleider, ir. Van Rossem, toegesproken. Deze dankte ieder, die had meegewerkt om de cursus tot een goed einde te brengen, zwaaide de deel nemers lof toe voor hun ijver en enthousiasme en wenste hen geluk met het behaalde resul taat. Vijftien van hen ontvingen het EVO-diploma vorkheftruck chauffeur, waarmee zij zich all round rijders op genoemd voer tuig mogen noemen. Het diplo ma ging vergezeld van een boekje met de tien geboden voor de vorkheftruckbestuurder. Het eerste jaar van de techni sche basiscursus van het IVIO (Instituut voor individueel on derwijs) werd door negentien deelnemers met goed gevolg af gesloten. Zij ontvingen een ten tamengetuigschrift voor drie (rekenen en algebra/meetkun de) van de in totaal acht vak ken. De hele studie beloopt twee jaar, maar omdat de cur sus vorig jaar vrij laat (novem ber) van start is gegaan, zullen de resterende vakken - Neder landse taal, werktuigkunde, scheikunde, natuurkunde en te kenen - over de komende twee jaar worden verdeeld. De nieuwe cursus, waarmee eind augustus werd begonnen, is zodanig geprogrammeerd dat de studie in twee jaar kan wor den afgerond. Geslaagden EVO-cursus vorkheftruckchauffeur: V.l.n.r. (staand): de heren N. Huisman, A. W. P. van der Meer, J. A. Jelsma, Ch. P. Moonen, P. van der Linden, F.Huyer; (zittend): C. H. de Roode, W. F. C. van Otterloo, W. van Willingen, J. B. L.Kortekaas, A. J. Kortland, J. de Haas. De heren A. Anthonisse, R. Klokgieter en J. Polderman waren niet aanwezig. Geslaagden Technische basiscursus IVIO-examen rekenen en algebra/meetkunde. V.l.n.r. (staand): de heren L. Sparreboom, A. C. Lange, F'. A. Streep, T. Notenboom. J. van Amerongen, A. Maas, P. van der Linden, Th. J. G. Pas, N. J. de Hek; (zittend): F. W. Simonis, F. X. Scheffer, W. H. van Berkel, J. Walop, H. A. van Schaik, M. J. Boelsen, J. de Haas. Op de foto ontbreken de heren M. J.Keij, J. Mollenbrok sr. en J. Zwanenburg. 8

Vers van 't Vat | 1970 | | pagina 8