13 GESLAAGDEN A. BOSMANS NEEMT AFSCHEID OP DE TV Cursus is tijdrovend OVERLEDEN GEPENSIONEERDE OUD MEDEWERKERS l i Op donderdag 6 augustus nam opnieuw een der Belgen, werk zaam bij de Bossche vestiging, afscheid wegens het bereiken van de 65 jarige leeftijd. Ditmaal betrof het de heer A. Bosmans uit Poppel, die sinds 1965 werkzaam was in de bot telarij. Na eerst met echtgenote door de bedrijfsleiding te zijn ont vangen, volgde in de kantine in het bijzijn van zijn familie de afscheidsreceptie. Ir. L. W. M. Hendrikx, sprekend als waarnemend bedrijfsleider, wees op de grote veranderingen in het leven van een pas gepen sioneerde. Gelukkig kan de heer Bosmans zijn vrije tijd gebrui ken door meer aandacht te schenken aan zijn liefhebberijen te weten tuinieren en duiven. Onder dankzegging voor zijn in zet voor het bedrijf, bood hij de heer Bosmans het fotoboek aan en zijn echtgenote een fraai boeket bloemen. Gewaardeerd collega De heer J. Peet, sprekend als directe chef van de heer Bos mans, noemde hem een beschei den mens, die vol plichtsbe trachting zijn werk heeft gedaan en waarnaar hij geen 'omkijken' had. 'Als we er vanuit gaan', aldus de heer Peet, 'dat de bottelarij de keuken der brouwerij is, heeft de heer Bosmans er in grote mate toe bijgedragen, dat het in Den Bosch een schone keuken was'. De heer H. A. Maas kon namens het gehele personeel de heer Bosmans gelukwensen met het in goede gezondheid bereiken van deze mijlpaal in zijn leven. Zijn rechtlijnig karakter, heeft hem tot een bijzonder gewaar deerd collega gemaakt. Koelkast De heer Maas was blij deze waardering te kunnen onder strepen met het aanbieden van een koelkast. Deze zal beslist van pas komen bij het koel hou den van het Heineken bier, dat na de liefhebberijen, gezeten op de tuinbank, aangeboden door de werkmakkers uit de bus, la fenis zal brengen aan een bij zonder gewaardeerd oud mede werker en zijn familie. De heer H. A. Maas biedt het echt paar Bosmans een koelkast aan. (vervolg van pagina 1) kan hierover moeilijk een oor deel vellen, daar hij zowel om trent de sterkte van de andere vestigingen als die van de ver schillende Bossche ploegen vol komen onkundig is. De heer C. van Vliet, ploeglei der van de bridgeclub van Hei neken Den Bosch, vindt het erg moeilijk om iets over de presta ties van zijn ploeg op de sport dag te zeggen. Niet alleen moet de afvaardiging nog worden samengesteld, maar ook de vóórwedstrijden zijn nog niet gespeeld. Dit laatste geeft ech ter wel een beeld van de voor bereidingen, die getroffen wor den voor de grote ontmoeting op 5 september. Wanneer de heer Van Vliet zich, ondanks het feit, dat hij er de man niet naar is, toch aan een voorspelling waagt, plaatst iiij de bridgers van Den Bosch evenals het vorig jaar weer als derde. ROTTERDAM Wij spraken eveneens met enige Rotterdammers - 5 x winnaars van de Jonkheer Feith-trofee en 2 x van de Astridbeker - die vorig jaar voor het eerst genoe gen moesten nemen met een ge deelde derde plaats (Den Bosch werd met een gelijk aan tal punten eveneens derde). Hoe Rotterdam het er dit jaar af zal brengen? Chef d'équipe, de heer H. van Houweninge, plaatst zijn vesti ging, ondanks het feit, dat hij geen 'notie' heeft van de sterkte van de tegenstanders, zeker op een 2e of zelfs wel een Ie plaats. De Rotterdammers zul len na hun kleine inzinking van vorig jaar dit keer weer in volle glorie terug komen. Mej. Schönberger, die de con tacten op de tennisbaan ver zorgt, ziet met veel vertouwen de verrichtingen van de Rotter damse tennisploeg tegemoet. Weliswaar won Vrumona vorig jaar op dit onderdeel, maar Rot terdam eindigde op de 2e plaats met slechts een 'game' verschil. Mej. Schönberger verklaart ech ter vol overtuiging, dat de Rot terdamse tennissers hun uiterste best zullen doen om dit jaar op de Ie plaats te eindigen en zij heeft goede hoop, dat dit gaat lukken ook. Over de winnaar van de Astrid beker durft zij zich met minder grote zekerheid uit te laten. Zij hoopt natuurlijk, dat Rotterdam hem dit jaar, na een jaar te hebben overgeslagen, weer zal bemachtigen, maar Amsterdam I en Amsterdam II zouden het ook wel eens met z'n tweeën uit kunnen vechten. VRUMONA Chef d'équipe van de winnaars van 1969, Vrumona, is de heer H. J. Bolthof, die een toekomst voorspelling van de sportdag prestatie evenmin een eenvou dige zaak vindt. Hiertoe is men pas in staat, wanneer men in zage heeft gehad in de opstel lingen van alle ploegen, aldus de heer Bolthof. De voorspel ling gaat, indien dit niet het ge val is, eerder de kant van wens of hoop uit. Je kunt bovendien wel hoge ver wachtingen koesteren, maar er komt ook wat geluk bij, dat Vrumona vorig jaar zeker heeft gehad. Een geluksfactor vorig jaar was b.v. het feit, dat de ploegen zeer sterk vertegen woordigd waren en men geen of nauwelijks last had van uitval lers, hetgeen dit jaar wel het geval is. Er zijn enige belang rijke verzwakkingen ontstaan, die voortkomen uit de vakanties. Ondanks deze tegenvallers zal Vrumona echter 'keihard knok ken' om de beker te behouden en haar huid in ieder geval zo duur mogelijk verkopen. 'Mijn verwachtingen? Zonnig en met hier en daar een bui!' Wan neer de heer H. Bosschert, wed strijdleider van de badminton- ploeg zich met iets meer ernst tot de zaak wendt, blijkt hij voor de Vrumona-badminton- spelers zeker een tweede plaats te verwachten en hoopt hij zelfs op een eerste. Het is echter allemaal moeilijk vooruit te zeggen, omdat on danks het verheugende feit, dat zijn ploeg voor een groot deel uit competitiespelers bestaat (dit maakt een groot verschil met de 'strandspelers') er altijd enige mensen niet mee kunnen spelen en men van de sterkte van zijn tegenstander niets afweet. De badmintonéquipe is evenwel hard aan het trainen en zal haar uiterste best doen om zo goed mogelijk voor de dag te komen ('De andere vestigingen stellen natuurlijk alles in het werk om hun frisdrankenbroeder tegen te werken!'). Bovenal hoopt de heer Bos schert echter op een sportieve strijd. De 13 geslaagden brengen een toost uit op hun succes. Staande v.l.n.r.: J. J. Fien, B. S. Mapiara Bin Soenle, B. Selhorst, A. J. M. Goos, J. P. Simek, H. A. G. van Bakel, M. G. Diepgrond. Zittend v.l.n.r.: B. Haagedoorn, J. Gemser, F. J. Kristel, W. J. de Grouw, F. J. N. Borsch, H. W. van Beek. Vrijdag 7 augustus werden in de Gijsbreghtkelder van de brouwerij Mauritskade aan 13 gelukkigen een aantal diploma's uitgereikt. Dit waren de heren F. J. Kristel, W. J. de Grouw, B. Selhorst, A. J. M. Goos, J. J. Fien, B. S. Mapiara Bin Soenle, J. P. Simek, H. A. G. van Ba kel, M. G. Diepgrond, B. Haa gedoorn, J. Gemser, F. J. N. Bosch en H. W. van Beek. Nadat allen aanwezig waren, sprak de bedrijfsleider, de heer W. F. Schipper in een korte toespraak zijn bewondering uit voor degenen, die, ondanks het feit dat ze de schoolbanken al vele jaren achter zich hebben liggen, toch nog de moed op vatten om weer te gaan stude ren en in vele gevallen te con curreren met hun eigen kinde- Schipper de geslaagden het verworven Technisch Basis Di ploma, waarmee zij weer een stap verder zijn gekomen op de moeilijke weg naar het VAPRO- diploma. Eén van de aanwezi gen, de heer F. J. Kristel, mocht na enige lovende en waarderen de woorden het getuigschrift Meet- en Regeltechniek in ont vangst nemen. Bcekenbon Nadat alle geslaagden in het bezit waren van hun diploma's, trad de heer J. J. Fien naar vo ren om de heren A. van Leeu wen en G. Struiksma na een kort bedankje twee boekenbon- nen te overhandigen. Hiermee kwam er een eind aan het offi ciële gedeelte en was er niet veel meer nodig om de juiste stemming te bereiken. Al spoe dig hief men de glazen op het behaalde succes en praatten de cursisten nog geruime tijd na over hun ervaringen. ren. De te volgen cursus is niet alleen een tijdrovende aange legenheid, maar tevens een zware inspanning voor mensen, die overdag hard werken. Een examen vergeleek de heer Schipper met een loterij, al heeft men bij eerstgenoemde misschien iets meer kans van slagen, maar hij spoorde hen, die deze keer geen prijs had den getrokken aan om door te gaan tot ook zij zich tot de gelukkigen konden rekenen. Hierop overhandigde de heer De heer W. F. Schipper overhandigt de heer A. J. M. Goos zijn diploma. V.l.n.r.: Ir. W. F. Schipper, F. J. Kristel, W. J. de Grouw, B. Selhorst, A. J. M. Goos. Op 13 juli overleed op 60-jarige leeftijd de heer H. M. Smael, die voor zijn pensionering werk zaam was bij de brouwerij in Rotterdam. Op 27 juli overleed op 82-jarige leeftijd onze oud-medewerker, de heer A. A. Overwater uit Amsterdam. Op 8 augustus overleed op 81- jarige leeftijd de heer J. M. Deen uit Rotterdam. Mogen zij rusten in vrede. Voor of na Sept. Merk Zender journaal van CO O "O Amstel II voor 20 uur vr. 4 Seven Up II voor 20 uur za. 5 Heineken II voor 19 uur di. 8 Heineken I voor 20 uur wo. 9 Seven Up II voor 19 uur do. 10 Heineken II na 19 uur di. 15 Seven Up I voor 19 uur wo. 16 Heineken l na 20 uur za. 19 Heineken II voor 19 uur Seven Up II na 20 uur ma. 21 Heineken I na 20 uur do. 24 Seven Up I na 19 uur Heineken II na 19 uur 5

Vers van 't Vat | 1970 | | pagina 5