WAAR ZIJN DE WEDSTRIJDEN? VERS VAN 'T VAT VEERTIENDAAGS BLAD VAN EN VOOR HET PERSONEEL VAN HEINEKEN'S BIERBROUWERIJ MAATSCHAPPIJ N.V. Redactie-adres: Postbus 28, Amsterdam Telefoon 020 - 92 43 43 Redactie: R. Elfrink Mej. Y. Luycks Redactiecommissie: W. Kloppenburg Mr. C. H. W. d'Artillac Brill Mr. D. P. de Graaf Mr. L. M. Pahud de Mortanges J. G. Timmer Rotterdam Mej. L. M. Eenhuizen Den Bosch Mej. R. van Eekert H. M. Sikking De verschillende terreinen en ge bouwen waar de diverse wed strijden plaatsvinden, liggen erg verspreid. Daarom hebben wij in dit nummer een kaartje afge drukt om u op eenvoudige wij ze in staat te stellen alle plaat sen te vinden, waarover wij u hieronder nog wat meer gege vens verstrekken. Alle wedstrijden beginnen om streeks 11.00 uur en eindigen tussen 15.30 en 16.00 uur. Badminton en Tafeltennis De wedstrijden worden ge speeld in de zeer moderne Sporthal van de Vrije Universi teit, Uilenstede 100 te Amstel veen. Deze ligt praktisch op de grens tussen Amsterdam en Amstelveen. Wanneer u met de auto komt, ziet u rijdende over de Buitenveldertselaan in de richting Amstelveen, direct na het bord 'Amstelveen' de ge bouwen links van de weg lig gen. U moet dan de eerstvol gende weg rechts inslaan en doorrijden tot aan de Hene gouwselaan, die u eveneens rechts inslaat en uitrijdt. Dan rechtsaf bij de Vaartlaan, onder de Buitenveldertselaan door tot aan het parkeerterrein aan uw rechterhand. Tegenover dit ter rein ligt de sporthal met rode deuren. Buslijn 66 van Maarse Kroon, die vanaf het Leidseplein ver Correspondenten: Amsterdam I Mej. H. D. van den Steen hoven L. Hof H. J. Leeflang Amsterdam II H. A. Hesse Helmond P. F. J. van de Vliert deze tot bijna aan het einde uitrijden. Bus 26 brengt u er ook. Uit stappen halte Buitenveldertse- laan/De Boelelaan. Zie op plat te grond nr. 4. Vissen De organisatoren zijn in staat geweest om een goed viswater te vinden dat nog in de stad ligt. Het bevindt zich in Amster dam Noord en is te bereiken per bus 32 of 36, halte Beem- sterstraat/IJdoornlaan, dan de Beemsterstraat in zuidelijke richting inlopen tot aan de eer ste straat recht. Dat is de Alk maarstraat waarlangs het vis water ligt. Zie op plattegrond nr. 7. Voetballen Het veld van de 'Meerboys' is voor onze voetballers gereser veerd. Het ligt tussen een groot aantal andere velden in de buurt van de Jaap Eden kunstijsbaan. Vanaf de kruising Middenweg/ Kruislaan loopt u langs de ijs baan tot aan de Radioweg, die u rechts inslaat. U blijft door lopen tot voorbij de parkeer havens, waarna u rechts door het hek met 'Gemeentelijk Sportpark' loopt. Dan recht door blijven gaan tot aan het einde van het pad waar u het veld dan voor u zult zien liggen. Tramlijn 9 brengt u tot aan de Kruislaan. Zie op plattegrond nr. 3. trekt (kwartier voor en na het hele uur) brengt u er ook: Aan de chauffeur vragen bij welke halte u moet uitstappen. Zie op plattegrond nr. 5. gang die voorzien is van een Amstelklok aan de gevel en een slagboom. Hij zal u graag ver der verwijzen naar de lift, die u naar de Kantine zal brengen waarnaast de instruktielokalen zich bevinden. De tramlijn 10 brengt u in de buurt van de vestiging wanneer u uitstapt bij de halte Sarphati- straat Wibautstraat. Zie op plattegrond nr. 2. Sporthal Vrije Universiteit Biljarten Het is niet moeilijk om het Grand Café Restaurant 'Het Wapen van Witteveen' aan de Ceintuurbaan 256 te bereiken. De tramlijnen 3 en 24 rijden er langs. U moet echter uitstappen op de hoek Ferdinand Bolstraat en Ceintuurbaan en dan de laatste meters lopen. Zie op plattegrond nr. 6. Bridge Gespeeld wordt in de twee in structielokalen van de vestiging aan de Mauritskade. Niet de hoofdingangen nemen, maar gaan naar de fabrieksportier, die eveneens aan de Maurits kade zetelt, maar dan bij de in Klaverjassen Klaverjassen vindt eveneens plaats in de vestiging II aan de Mauritskade, maar dan in de Gijsbreghtkelder. Wilt u de wed strijden bijwonen dan moet u binnengaan via de hoofdingang aan de Mauritskade. Tramlijn 10 nemen tot halte Sar- phatistraat Wibautstraat. Zie op plattegrond nr. 2. Lawntennis Enige mooie banen zijn gereser veerd voor de tennissers in het sportpark 'Van Meegeren', Ka- rel Lotsylaan 8-9 in Amsterdam. Deze laan is een zijstraat van zowel de Buitenveldertselaan als van de De Boelelaan. Rijdt u richting Amstelveen over de Buitenveldertselaan dan moet u links de Lotsylaan inslaan en

Vers van 't Vat | 1970 | | pagina 2